bugün

ateşini düşürüyordur.
Kafası başka yerde olan adamdır.
bu sıcalıkta benim gözümde zeki adamdır*
bir yerlerini serinletmek isteyen adamdır.
bazen de pervanenin önüne geçip aaaaa die bağırır.kesik kesik şarkı efekti gibi bi ses gelir ki kendinden geçirir seni serinlemeyle birleşince.
delikleri genişletip sünnette olabilir...
(bkz: pervane)
(bkz: vantilatörün karşısına geçip domalan adam)
olayları tek taraflı düşünmemek gerekir.
üfleyerek serinletemediği, taşlık bölgesini ek bir araç (vantilatör) yardımı ile destekleyen ve sonucunda başarılı olmuş. cin fikirli mutlu bir insan olduğu kesindir. başarı, aynı zamanda haklılığıda beraberinde getirir. en azından pratikte.
vakt-i zamanında arayıp 'telefona üflermisiniz' deyip, üflenildiğinde 'ohh t.şşaklarım serinledi' diyen adamla aynı kişidir.
sadece kendini düşünmeyen adamdır.
odanın taşak kokusu ile dolmasına neden olabilecek durumdur.
taşak dondurması yapan adamdır.

bu ismi uyduran yazara kızmamak gerekir; malum, kışın köy kahvelerinde bir araya toplanıp soba başına dikilerek sobanın ısısının etrafa yayılmasını önleyen gençlere "taşak kebabı mı yapıyorsun?" diye sorarlar.

bu da "ısıtarak kebap yapmak" işleminin, "soğutarak dondurma yapmak" türevidir.
Bu işlemi, üzerine kolonya döküp yapması gereken kişidir.
şahsıma 'ohaa' dedirtmiş ve bu entry i girdikten sonra yan odaya gidip vantilatörü odama getirme planları yapıyor olmama zemin hazırlayan kişi.
ohh yandım ulan yandım. modunda adamdır.
sertleştğinde denenememes gereken aleti pervaneye kaptırma ihtimali olan adamdır.
(bkz: türklerin insanlık tarihine katkıları)
hiç birşeyi skine takmayan adamdır.
şeyini fazla yaklaştırması tavsiye edilmez. kaptırabilir maazallah. şeyini işte yaa boxerını**
kendi egemenliğinin simgesi olduğunu düşündüğü bayrağını dalgalandırmak niyetinde olabilecek adamdır.
Rahat adamdır.
hayattan zevk almayı bilen adamdır.**
yumurtalıklarını rahatlatmak isteyen adamdır.
an itibariyle içinde bulunduğumuz benzer yaz sıcaklarında evde yalnızken vantilatör denen nesnenin kışkırtıcı serinliğiyle kahramanımızı yoldan çıkarması durumudur. susuzluk hiç bir şey, serinlemek herşeydir. akabinde olaylar gelişir.
güncel Önemli Başlıklar