bugün

--spoiler--
amerikan başkanının bu şekilde kaçırılması kesinlikle imkansızdır.
--spoiler--
bu küçük ayrıntı dışında iyi bir film.
boomtown adındaki dizinin uzun metraj versiyonu. boomtown her açıdan bu filme 10 basar ayrı mesele.
yenilmez amerikalılar ve mağlup olan terörist klişesini saymazsak oldukça başarılı bir yapım. bir de ölümsüz ajanlar olayı artık kastı holivıd! farkına var bunun. son ölümsüz ajan jason bourne'dü.
enfes bir film olmamasına rağmen, başarılı oyunculuları, değişik senaryosu ve ispanya manzarasıyla seyirlik bir filmdir.
--spoiler--

izleyiciyi sürekli olarak bir sağa bir sola yatıran film. ama bir yerden sonra formülün bunun üzerine kurulu olması insanı sıkıyor açıkçası. yani tamam, sürprizler görmek güzel de tüm hikaye akışının sürprizler üzerine kurulması da... ne bileyim?

--spoiler--
türk filmi tadında filmdir. abi biz bunları senelerce yaptık filmlerimizde. araba çarpınca kör olmalar, tekrar araba çarptığında görmeler, bir türlü yıkılmamalar *, ölmemeler. mantık aynı mantık. teknolojik gelişimsizliklerden midir nedir bilinmez ama fantastik bir türk filmi, sadece komedilere konu olabiliyorken sırf hollywood filmi diye bir filmi alıp, merak edip izlemek...yazıktır ya.başkada bişey diyemiyorum.
15 dakikalık bir hikayeyi farklı insanların görüş açılarıyla 1,5 saatte anlatmaya çalışan ama yeterince başarılı olamayan bir film. Sigourney Weaver için izlemiştim ama misafir oyunculuktan öteye gidemediğini görmek beni üzdü. Bunun haricinde farklı bir şey denenmiş olması ve sürpriz sonu ile kendini izleten bir film.
filmin sonuna gelmeden filmin sonunu öğrenmenizi engelleyemedikleri için biraz kızdıran film. ama onaltıncı dakikada bir ooo çekmeniz muhtemeldir. eğitici de olabilir izleyin siz izleyin.
(bkz: öldürmeyen allah öldürmüyor)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar