bugün

Bildiğiniz gibi vakaların çoğu izmir, istanbul ve Ankarada bulunuyor. Çok ilginç.

Acaba sözde israfı durdurmak ve yandaşlara para yedirmek için sefer sayılarını azaltıp toplu taşıma araçlarını doldurduğunuz için olabilir mi?

Evet.
(bkz: bir ak itten daha iğrenç bir mahluk)
chp belediyelerinin iyi çalışmadığını gösteren içler acısı durumdur. gerçekten çok çok yazık..
Bir taraf umreciler diye atıp tutar diğer taraf CHP'li belediyeler diye zırvalar. ikiniz de iğrençsiniz orospu çocukları!
kafaları karıştıran durumdur. şimdi kalkıp türkiyenin nüfus ve dolayısı ile en yerleşik şehirleri hangileri diye saysan istanbul-ankara-izmir sonucu çıkar. işte bunlar hep hüllüminatinin oyunu.

yemin ederim şu yaşıma geldim ama bu sözlükteki kafaları görmedim daha önce. bu ipnelerin hiçbirisine okulda matematik dersi falan vermedi mi kimse. basit bir orantı hesabı yapmaktan acizler. yayılan bir hastalık neye ihtiyaç duyar ? nüfusa. nüfus en fazla nerede var ? istanbul-ankara-izmir.
"hatırlatma olarak:

bildiğiniz gibi vaka görülen şehirlerin hepsi; akp 'nin yönettiği ve anasının evine alıyor rahatlığıyla umreci ve mülteci doldurduğu türkiye sınırlarında bulunmaktadır."

gibi bir cevap verirdim aslında ama nickinden ve yazdıklarından da anlaşılacağı üzere ergen, troll piçin birisin.
o yüzden cevap vermiyorum, donuz iyidir.
He mk. Konya da chp belediyesinindi de bizim mi haberimiz yok?
81 ilimize yayılmışken hâlâ ayrıma gidip sende çok var bende az var muhabeti yapıyorsunuz. Bağış toplayan belediyelerin hesabını bloke eden büyüklerinizden hiç bir farkınız yok.
(bkz: nasıl güzel mi böyle)
Virüsü de CHP nin yaydığını da yazsana hadi orospu çocugu.
Çok sevdiğim bir film repliğinin bir bölümü. Orrrrrrrroossssspuuuu çocuğu. Kemalist tokatlayanmış. Sen anca kapı deliğinden akrabalarını gözetleyip çavuşu tokatlarsın.
CHP belediyeleri hizmet etmez. Onlar kendilerini bu milletin hizmetçisi değil efendisi sayar.
Nufus dagilimi yuzunden olabilir mi acaba.
Başlığı açanın zeka yaşından şüphelendim, troll olmanı umuyorum. Ufacık bir soru en aktif ve büyük şehirler olmasından kaynaklanabilir mi acaba ?
Istanbul'da en az vaka görünen ilçeler, kadıköy ve ateşehir.

En çok, Üsküdar, Ümraniye, fatih, Sultanbeyli....

Yani ak çomarlar arttırıyor sayıyı.
belediye ile virüsün ne ilgisi olur lan? nüfus doğrudan etkili ki bu illerde görülüyor. azcık düşün lan, kinden kör olmuşsun ama düşün biraz, bu denli embesilce bir tezi nasıl başlık olarak açıyorum diye az düşün.
vaka sayısı / nüfus oranının en yüksek olduğu ilin konya olduğunu görmezden gelmektir.
Nüfus yoğunmuş filan bunlar bahane. Nüfusun yoğun olduğunu bilmiyormuydun aday olmadan önce?

Madem bu kadar kişiyi kontrol edemiyorsun niye aday oldun diye sorarlar adama.

Chp nin basiretsizliğini gösterir.

Evet.
çünkü ; çomarlar bu belediyelere çirkef ata ata bu hale getirdiler.
Yanlış önerme.
Zira Evde kal uyarısını en çok dikkate alan semtler ve uyarıyı dikkate almayan semtler ile ilgili veriler de var;
Onlara da bakmak lazım bence.

Böylece hangi partiye oy veren insanların salgın konusunda daha sorumlu davrandığını anlayabiliriz.

Hadi kolay gelsin!
Ölümlerin çoğu da aynı zamanda chp belediyelerinden, reisin o kadar tedbire, o kadar şehir hastanesine rağmen cehabeliler yine içine sıçmasını biliyor. Evet.