bugün

ne kadar gereksiz olduğu başlığının açılmamasından belli olan şahsiyet. akp'nin seçim şarkısını seslendiren bir şey.
tam bir tayyip yalakası. kendisi yüzünden neredeyse 1 ay ''reeeeceeeeppp tayyyiiiiiipp erdooooğğaaan'' gibi 3 sözden oluşan dombra özentisi şarkısını dinlemekle geçti. o seçim arabaları az kafa sikmediler.
her devrin adamıdır kendileri, tıpkı üstadı necip fazıl gibi.
hani hakkında entry girmeye bile değmez ya, hakikaten lan değmez, tatava yapmayıp geçiyorum.
sıfırlanmıştır. tüm eserleri torrentlerde gezesi türküçü.
neşet ertaş'ın ozan olmadığını iddia eden şarkıcı bozması.
Arabasını gördükten sonra tayyipe yaptığı her hizmet için hak veriyorum. bu araba için her şey yapılırdı, yapmışsın oo yeah.
yalakadır. geçimini, tayyip'in götünü yalayarak sağlar.
recep tayyip erdoğan'a yaptığı şarkılar ile parayı kıran, bıyıklı adam.
dombra'yı çalıp yalakalık olsun diye rte şarkısı yapan adamcağız. muhtemelen mhp iktidar olsa dombra'yı devlet bahçeli'ye uyarlayıp ülkücülere konserler verir bu benim fikrim.
akp öncesi - uğur ışılak.
akp dönemi - uğur geylani ışılak.
chp iktidar olursa - uğur kemal ışılak.
mhp iktidar olursa - uğur alparslan ışılak.
saadet iktidar olursa - mücahit uğur ışılak.

işte böyle dostlar.
ülkücülüğü dayılarından öğrendiğini, hala ülkücü olduğunu söyleyen akpli şarkıcıdır. mhp-chp-akp ekseninde bir tur atıp akpyi gözüne kestirmiştir.
dinci milliyetçisi . görsel
''muhalefetten korkuyorum'' demiş...

haklı, korkmalı...

çünkü vatandaşı yerde tekmeleyen ve onlara destek olanlardan hesap sorulacak...
şu başlıktaki son 3 sayfa'da kendisiyle ilgili tek olumlu görüşe denk gelmediğim şarkıcı. ya da ben kaçırıyorum?? * harbi içim acıdı be. biz bari şöyle gurur okşayıcı şeyler yazalım. du bakalım;

muhteşem yalama ve kıvırma yeteneğine sahip olan nadide ses sanatçısı.
Adam topaç gibi amk..

Dönüyor hacı babam da dönüyorum..

sen ülkücüydün.. ülkü ocaklarından, mhp kongrelerinden çıkmazdın ne ara döndün..?

Sonra cemaatçi oldun.. fetonun türk okullardan, türkçe olimpiyatlarından çıkmazdın ne ara döndün..?

Bir ara Muhsin reisçiydin.. parti binalarından, alperen ocaklarından çıkmazdın ne ara döndün..?

Şimdi de akpci olmuşsun.. akp kongrelerden, mitinglerden çıkmıyormuşsun ne ara döndün..?

Bu yanlış olmuş.. ışılak değil fırıldak olacakmış..
Yalaklanmalarının, yalamalarının nihayet meyvesini almıştır.

Söylentilere göre Ak Partiden milletvekili adayı olmuştur.

Darısı Tuğça Kazaz'ın başına.
görsel
bir müzisyen adamın devlet yönetimi ile ilgili ne bilgisi olabilir lan? bu adam ne anlar devlet sorunlarından? tanım olarak iyi yalamış sanatçı. (bkz: yalaka sanatçı)
Dini para olan zatın dinine yönelmesidir.
ideolojisi para üstüne kurulu bir beyfendi abimizdir. Umarım cebi çokça dolar ve emekleri zay olmaz.
la bak o kadar değersizsin ki ismine başlık bile 2015 yılında açılmış.
halbu ki; daha 13 yaşında yazdığın "sır düğümlü ahımda" besteni zara'dan dinlediğimde ne de beğenmiştim bestekarlığını.

sonra yıllar değişti e tabi uğur da değişti felsefesi ile, "dönen alçak olsun" isimli şarkını çıkardın. affet bizi o sübliminal mesajını anlayamadığımız için.

şimdi desem ki sana sen alçak oldun, olmaz. çünkü sen dönmedin ki. sürekli döner haldesin bi dursan yerinde diyeceğim bişey elbet.
sana ülkücü desem değilsin, cemaat müridi desem değilsin, solcu desem değilsin, akp li desem bi süre sonra o da olmayacaksın belli ki!

sana insan desem ! kendimden utanırım.
Sabahın gecesi,
Aşkın son hecesi,
Hayatın bilmecesi;
Yolculuk var bugün
Zaman çok dar bugün
Hesapla her nefesi

Ecel korkusunun kıralım kanadını
Sonsuzluk aşkının çıkaralım tadını
Ve şimdi koyalım ve şimdi duyalım
Bu sevdanın adını,
Sevdamızın adı berrak sonu toprak dönen alçak olsun...

zamanında şu şarkıyı dinleyip içimiz coşkuyla dolardı. şimdi gülme geliyor.

zamanında chp mitinglerinde boy gösteren şimdilerde ise akp nin adamı olan milletvekili adayı.
kay kay uğur denilendir.
kadınları cariye, köle olarak gören birisi.
(bkz: kadının içinde erkeğin kölesi olma isteği vardır)