bugün

Vanity Fair dergisi okurları tarafından yapılan oylamada Angelina Jolie 1. olarak bu şekilde nitelendirilmiştir.

not: buradan vanity fair dergisi editorlerine sesleniyorum! benim bu konuda ki fikrimi almadığınız için sizlere kırgınım!* ama bana göre bu şekilde nitelendirilmesi gereken insan, kesin ve kati olarak adriana lima'dır. saygılar efendim.*
bana göre türkiye'de eyşan özhim, sıla gençoğlu... normalde 3 tane söylememi bekliyordunuz değil mi ? varsın üçüncüyü siz söyleyin... haydi bakalım bu bir anket *

ha bu arada türkiye'de böyle kadınlar yok olanlarda kaşar, onlar için savaşılmaz diyorsanız o başka.
uğruna savaş çıkanları ise şunlardır:
(bkz: truvalı helen)
(bkz: börte hatun)
(bkz: Lindsay Lohan)

(bkz: chantelle houghton)

(bkz: sienna miller)

(bkz: Danielle Lloyd)
her erkek hayatında sadece bir kadın için savaş çıkartmak ister, o kadın da unutamadığıdır.* Yemişim lima'yı da jolie'yi de.
uğruna savaş çıkartılacak kadın, sahip olduğunuzdan itibaren er ya da geç ananızdan emdiğiniz sütü burnunuzdan getirecek olan kadın tipidir.

insan gibi karaktere sahip olanlara yöneliniz. mümkünse fazla güzel olmasın, onun için savaş çıkartabileceğini söylemeyiniz. zira g.tü kalkar.
(bkz: megan fox)
(bkz: eva herzigova)
(bkz: diana krall)
hiçkimse yazmamış, hayret.
tuba büyüküstün.
annelerdir. gerisi hikayedir.
eskilerde kalmış onlar artık öyle hatunlar gelmez...
tabiki de zamanında bizim uğrumuza ölümle savaş çıkarmış olan annelerimizdir.
elimizde çıkarılmışı var filmi için (bkz: troy)
lyanna stark (bkz: game of thrones)
halkı savaşı kazansanız da isyan çıkarır.
(bkz: augusto honoria)
(bkz: anne)
(bkz: annem)
angelina jolie
kesinlikle annelerdir. bir düşünün annemize küfür eden birine neler yaptığımızı.
zühal. kendisi eşimdir, saçının teline zarar gelse dünyayı yakarım.
annem ve sevdiğim kadındır.
rosie huntington whiteley'den başkası olamaz.
adriana lima.