bugün

insanın duygularini yansitabilecegi son mesajidir. kimisi vasiyet atar kimisi ilani ask. Sanırım benımkı soyle olurdu: HAkkınızı helal edin hepinizi cok seviyorum. (bkz: toplu mesaj)
(bkz: sos)
(bkz: kib bye)
--spoiler--
dşyrz öptm kib bye...
--spoiler--
"uçakta telefonunu kapamayı unutup,uçağın düşmesine neden olan mal benim." şeklinde bi mesaj olur da, kime gönderir orası tartışılır. * *
"gamzedeyim deva bulamam"
pilotaj hatasıydı...
(bkz: tlf cekmio snra grsrz kib bye)
şu an ki ruh halimle yüzde yüz eminim ki platonik aşık olduğum adama gönderirdim. hatta içeriği bile canlandı bir anda gözümde.

"annemi ara, onu çok sevdiğimi söyle, bu mesajı sana atıyorum çünkü annemden sonra en çok sevdiğim insan sensin. seni seviyorum." yazardım muhtemelen.
(bkz: houston we have a problem)
telefonunu açık tutma görevi kendisine verilmiş bir nevi canlı bombadır. düşerken de patronuna rapor verir: ptrn iş tmm dşyrz
(bkz: uçak düşüyor kapatmam lazım)
ertesi günlerde çıkacak haberlerden iyi para koparmak için yapılabilecek son bir çabadır , tabi kefenin cebi var ise.

geçtiğimiz günlerde meydana gelen uçak kazası beraberinde 2 soruyu meydana getirdi sayın seyirciler
kaza mı ihmal mi ?

sms: ihml.
ben beyinsizim, uçakta telefonu açık unutmuşum, beyinsiz hosteslerde uyarmamış, herşeyin sebebi benim, allah beni kahretsin...
jane benim ulan!
uzuuuuuuunnn uzun yazilabilecek bir mesajdir....cünkü 10bin metreden yere carpmak en az 3 dakika sürer. ustasi o zamanda aklina gelen herseyi de yazabilir.

yalniz 3 dakika olayi yalniz 10bin ve fazlasi icindir. eger ucak daha alcaktaysa, mesaji kisaltmakta fayda vardir.
cagliari kendi evinde yenilmez* ***
0539xxxxxxx 25

(bkz: 2277)
az kullanılmış ya da fazla boş mezarı olan tanıdığın varsa büyük okyanusa gönderiver!

(bkz: beleşçi)
pürsıçan sana emanet mustafa!
sevgili yavrularım hayat umdugunuzdan kısa sürebilir herseye hazırlıklı olun.
(bkz: uçaklardaki cep telefonu yasağı)nı yeni öğrenen kişinin gönderdiği smstir. Korkutucudur, saçmadır ve bir o kadar da komiktir.
-Rıfkı, uçak düşüyoooo.
+iyi ki binmemişsin uçağa, bak görüyo musun, canından olacaktın!!! Niye binmedin bilmiyorum ama aferin karı sana, bi b.ka yaradın, şimdi yeni kadın fln baya uğraşcaktım..
- (bkz: Ben uçağa bindim ki Rıfkı)
-E telefon, açık, uçak, düşmek, ha hu lan !!!!
Telefon- Mesaj Ekranı

Kime : Tanrı

- aşkım uçak düşüyor seni çok sevdig...... EKSiK METiN VAR......
babanı da sevmezdim!