bugün

entry'ler (647)

askerde ölen ateiste şehit demek

vatanı uğruna gencecik yaşında ölüp giden gence şehit demekten kaçınan ancak sakalı uzun aklı kısa sözde müslümanlık adına değersiz bedenini bombalarla patlatıp sivilleri katleden aşağılık teröristlere şehit diyebilecek hastalıklı zihinlerin önermesi....

kız istemeye laubali bir arkadaşla gitmek

- maşallah sizin kızda bizim caferin bahsettiği kadar varmış vayyy anammm!!
+ şşşt lan sussana...
- yemin ediyorum lömbür lömbür sallanıyor ııhhhhşşşş!!!
+ ağzına sıçiiim zafer suusss!!!
- kanka bence sen al bu kızı oğlum 64 şevrole gibi g.t var lan bunda!!
+.....
- arap atı serefsizim kütür kütürrr!!! caferr.. sizden çıkmam allahıma evlenince...

fermuarını açık unutan kıza haber vermeye çalışma

herhangi bir erkeği uyardığınız gibi yapılabilecek eylem... (bkz: büllüğü dışarı salmışsın berna)

gece birdenbire uyanıp sevgiliyle göz göze gelmek

- aynur uyumuyor musun sen ya??
+ yooooo....
- ee niye gözünü diktin bana bakıyorsun aynur o zaman
+ nereden başlasam bilemiyorum da ondan..
- neye başlass..skktirrr aynur ne o elindeki bıçak yaa? elimi ayaamı niye bağladın lan manyak karı?
+ şşşşş bebeğimmm sakin ol...

reddeden kızın bir gün geri döneceğini düşünmek

- eheh biliyordum aysel birgün tıpış tıpış geri döneceğini...
+ kamil çıkar mısın kapının önünden içeri girmem lazım.
- en başından anlamıştım aysel dayanamazdın bu ayrılığa!!!
+ ya yeter manyak mısın nesin istemiyorum dedim üç gündür işyerimin kapısında bekliyorsun
- tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı tabi aysel hanım!!!
+ kamil bak istemiyorum seni hadi ben içeri gireyim sende git artık buradan...
- öğle arasında yine bana döneceksin aysel hissediyorum yapamazsın sen bensiz!!!

çenenin bağlanması

göte pamuk tıkamak gibi ölüm sonrası insanı maymun etme girişimlerinden bir diğeri... *

water resist i saat markası sanan polis memuru

yarım yamalak ingilizce bilseydi water resist i " amirim direnç falan yazıyor bunun saatinde yeraltı direniş örgütü müdür nedir?" şeklinde yorumlayıp hayatınızı cehenneme çevirebilecek polistir... (bkz: suya direnilir mi lan şerefsiz) (bkz: nimete direniş olmaz)

kombili eve odun sobası kurmak

ankara da yaşıyorsanız eğer ki doğalgazdan zehirlenemezsem ilk lodosta dumandan boğulayım düşüncesi içindeki intihara meyilli insan eylemi. bunu yapan arkadaşlara öneride bulunmak gerekirse üzerinizi sıcak oldu diye sakın çıkartmayın öyle atletle falan dolaşmayın cesedinizi bulduklarında yarı çıplak parti veriyorlardı diye arkanızdan atıp tutarlar sonra... * *

dedenin bakir olmadığını itiraf etmesi

- ööeheh öhehehh!!! toruuunnn yanıma yaklaşşşş heleee!!
+ söyle dedeciğim söyle dinliyoruz...
- beeennn varrr yaaa beeennnnn!!!!
+ evettt dedeee ( dayı teyze koşuun dedem birşey söyleyecek)
- beeeennnnnn!!!
+ eveeettt dedeee( koro halinde pür dikkat)
- beeeenn hepinizinnn nenesini siktimmmmmm!!! ehehe ehehehe!
+ dede neler diyorsun sennnn!!
- şekilden şekile soktum böyle varrryaaa ehehööööeaaah! eşşeeeedüüü......

uçak düşerken gönderilecek son sms

- aşkım uçak düşüyor seni çok sevdig...... EKSiK METiN VAR......

bikini ile denize giren kızlar

denize giren uzaylı görünümünde tesettür deniz kıyafetleri ile ortada gezinen yaratıklar plajların, denizlerin asıl görselliğini bozarken olsa olsa özgürlük savaşçısı diye tabir edilecek normal kızlardır...

seviyeli seks

- s.kiyorum ama kusura bakmıyorsun değil mi?
+ aaa sen başladın mı? hiç farkında değilim özür dilerim hayatım...
- boşver bitti zaten..
+ ama olmadı böyle bir daha bekliyorum...

cehennemde ilk insanlardan biriyle karşılaşmak

- beni evrim teorisinin canlı kanıtıyım diye buraya koydular hocam...
+ peki sence de bu bir çelişki değil mi?
- çelişki melişki anlamam lan ben. sudan çıktım iki adım attım buraya düştüm lan işte...

ailesine kızıp cinsel organını kesen genç

- yaklaşmayın baba!!! ya ayselle evlenmeme izin verirsiniz ya büllüğümü keserim!!
+ oğlum evladım büyüyünce söz evlendireceğim seni ayselle. bırak şu makası elinden bir kaza çıkacak yavrum...
- çok değil baba ucundan azıcık keseceğim sonra herşey çok güzel olacak... yaklaşşşmaaa dedim babaa!!!
+ yavrum bırak şu tavşanlı makası büllük onunla kesilmez seni bir sünnetçiye götürelim oradan da ayselle parka gidersiniz hadi yavrum...
- ilkokuldaki herkes sünnet oldu ben kestirmezsem babası bana vermez aysel i!! ahhhhhhaaa da kessstiiimmm arrggggggh!!!
+ oğlum ne yaptın lan? kestin attın kökünden... (bkz: hanım koş oğlan büllüğünü kesti)
- küçük yaşta derde düştüm baba.... *

korku filmlerinde ip atlayan küçük salak kız

küçük kız çocuklarından nefret etmeme sebebiyet veren sosyopat salak kız çocuğudur. ayrıca gecenin bi vakti ip atlamakla kalmaz bazen salıncakta sallanır,genelde insanın yanına kadar yürüyüp dalağını böbreğini ortaya döker. bir de hiç şaşmaz mutlaka tek parça gecelik giyer ve saçları açık veya ıslaktır. sırf bu psikopat çocuk yüzünden ilerde kız çocuğum olursa tek parça gecelik giymeyi yasaklamaya ayrıca saçını tepesinden toplayıp uyurken odasına kilitlemeye karar vermişliğim vardır... * *

şirinlerin seks hayatı

küçücük boyu var türlü türlü huyu var lafından yola çıkarak her yola geldiklerini düşündüğüm için oldukça renkli olduğunu tahmin ettiğim hayattır. sen hem küçücük ve mavi ol, onu geçtim beyaz tayt giy ortasından minicik mavi bi kuyruk çıksın, mantarda yaşa ve en önemlisi liderinin ismi "şirin baba" olsun sen zaten gaytown gibi bi köyde yaşıyorsun be şirin... *

atatürk ü mü kurtarırsın hz muhammed i mi

- hocam şimdi atatürk ü mü kurtarırsın hz muhammed i mi?
+ cafer rahat bırak beni ders çalışıyorum
- tamam onu boşver 1 milyon dolar verseler bi kere vurdurur musun?
+ cafer siktirgit kafam almıyor zaten dersi.
- olm öyle pompa yok bi kere lan düşünsene 1 milyon dolarrr..
+ cafer yeter kafam sikildi sus lan!!
- peki lan hoca sana aa verecek olsa sen hocaya bi kere verir misin?
+ seni ben mi skiiim bütün dünya mı sksin cafer?
- biliyordum geyiğin dayanılmaz hafifliğine dayanamayacağını
+ cafeeeeerrr!!!!
- sende hemen kızıyorsun ama tamam bu son anneni mi seviyorsun babanı mı kanka?
+ ebeni seviyorum cafer ebeni!!!
(bkz: geyik bağımlısı)

bir sevişmeyi bin sekse değişmeyen insan

(bkz: bir sevişmek bin defa seks yapmak demekmiş)
(bkz: bin defa seks yapıpta hiç sevişmemekmiş)

sınav esnasında başa gelebilecek kötü şeyler

- hocam ben çıkabilir miyim?
+ 15 dk olmadan çıkmana izin veremem üzgünüm...
- hocam camdan gördüm selpakçı çocuk arabama adını kazıyor gazoz kapağıyla çıksam ben...
+ haaa sınavdan dersten anlamıyorum ama arabam var diyorsun otur yerine buradan nasıl gördün gazoz kapağını...
- hocam bu velet beni tanır gelirken selpak almadım diye yapıyor şerefsiz!...
+ ohhh paşama hem arabam var hem fakire kötü davranıyorum diyorsun! kağıdına bak camdan bakacağına...
- hocam ne olur çıkayım ben zaten bi kelime anlamadım sorulardan da.
+ offf tamam git! ver kağıdını sayende lafa daldık bütün sınıf kopya çekti zaten...
- peki ben geri gelebilir miyim çocuğu kovalayıp?
+ tabi canım olur....

- hocam!! hocam!! (kısık sesle kapının yanından) geliiiim mi ben?
+ ehuhehe! sen arabanla bi iki piyasa yap öyle gel...
- arabanıza karakalem çalışacam hocam...
+ okuldan attırırım seni...
- zaten atacaklar bu son senem...

hamasa selam direnise devam

israil in dünya nın gözüne soka soka katliam yaptığı kadın, çocuk, sivil demeden insanlığın en aşşağılık noktasına geldiği hatta insanlıktan çıktığı ve mutlaka vicdanı olan her insanın müslüman, hirstiyan, musevi demeden bu katliama tepkisini göstermesi gerektiği şu günlerde ülkemizde sıkça duyduğumuz slogan. iyi de kardeşim ben neden tepkimi bir terör örgütü üzerinden hemde aşırı dinci kalleş bir terör örgütü üzerinden dile getireyim. çok kızgınım ama ölen insanlar müslüman olduğu için değil kalleşçe öldürülen masum insanlar oldukları için kızgınım sırf bu insanların ölülerine saygımdan israil in her saldırısından kendisine politik destek sağlayan bu aşırı islamcı bir terör örgütünün adını zikretmeyi reddediyorum... *