bugün

endamlı edalı genellikle balık etli olabilen uzun boylu bayanlardan hoşlanmadığını belirten erkeklerdir.
boyuna posuna bakıp da kız seçmeyen, aşık olmayı tercih eden erkeklerdir.
terbiyem müsade etmeyerekten (bkz: vajina kısada penis kösede olur) felsefeni benimsemiş erkektir*
yolda yürürken elini omzuna atmakta zorlanmak istemeyen erkektir.
yemekte kimyon yatakta minyon diyen erkeklerdir.
ilişkide bir şekilde kızın üstün olacağını bilen erkektir. bari bir konuda üstün olayım fiziki üstünlüğü kaybetmiyim diyendir ayrıca.
kısa boylu erkeklerdir. uzun boylu kız sevilmezmiymiş abi
kısa yatakta uzun sokakta felsefesiyle yaşayan ve ömrünün çoğunu yatakta geçiren miskin tembel erkektir bu insan.
kompleksli erkeklerdir. örneği kendimden verebilirim. benden uzun olmıcak aga.

ama sevgilim benden uzun, yapacak bir şey yok *
minyonların sevgilisi olurlar.
genelde uzun boylu kızlarla çıkar böyleleri...
terbiyesiz kısmıyla ilişkisi var mıdır bilmiorum ama buyuk ihtimalle kızın kendisinden daha üstün görünmesini egosuna yediremeyen klasik erkek felsefesi.
Uzun boylu kız sevmeyen erkek çok azdır.Hatta yok bile denilebilir.Sadece kısaları uzunlardan daha çok seviyor olabilir ancak uzunları sevmemesi mümkün değildir.Nitekim kısa kızlar çekici değil tatlıdır.

Edit:Ne gocunuyosun ala ala!
ne kadar uzun olduğuna da bağlıdır.bu konunun bir optimumu vardır herhalde..
uzun boylu kız yatakta iyidir çok rahat bacak omuza yapılabilir.
muhtemelen cüce veya hobittir.
kısa boylu, kompleksli erkektir. yine de zevkler ve renkler tartışılmaz.
orta boy iyidir.

(bkz: cehennemde hafif bronzluk iyidir)
sevişirsen pozisyon zenginliği cok yok uzun boylu hatunda. ergonomik degil. yoksa göze hos görünüyorlar. fırsatım olsa severim. özellikle memeleri büyükse. ama tercihim her yerine zorlanmadan ulasabileceğim minyon hatundur.
kendisi kısa boyluysa uzun sevmez tabi.
Benim bu, çünkü ben uzun değilim ve sevgilimin boyunun en azından benim boyumu geçmemesi lazım.
Ha benden uzun bi kız benden hoslansa ve sevgili olsak hayır demem.
kim seviyor olm bu uzun boylu kızları. kime sorsam beğenmiyor, burun kıvırıyor.

bir el atın bu kızcağızlar ortada kalmasın canlar.