bugün

(bkz: minyon ezer)
yere yakınlığın elzem olduğu cevabın çıkış noktasıdır..
ortalamaya göre uzun boylu sayılabilmeme ragmen, minyon tipli kadınların fark atacagı karşılaşmadır. ne de olsa bodur tavuk her daim piliçtir şimdi haklarını vermek lazım. *
uzun boylu kadın 30'unda yaşlanır, minyonsa 50'sinde anca başlar yaşlanmaya. her santim, 1 yıl kazandırır ya da kaybettirir. hele doğum yaparsa, görürsünüz aradaki farkı. iri kadın çekilmez abi. minyondan hoşlanmayan erkek yoktur. inanmayın. erkek gibi koca ayaklı kadın mı olur?
minyon tipli kişi, güzel yüzle beraber, düzgün ve orantılı bir fiziğe de sahipse diğerlerine göre daha da tercih edilendir.
orta boylu güzel kadının skerteceği ikilidir.
minyon tipli daha geç yaşlanır, tabi kilolu değilse.
totosu yere yakındır muhtemelen minyonun uzak durmak lazımdır *
her daim çekici olan ufak tefek kadınlar yaşlanmaz. canlı örnekleride yakınlarda görülebilir. ayrıcada günümüz kadınları dahil geçmiştede ufak tefek olup, 2 m lik kadınlara taş çıkarıcak örnek dolu.
bkz:marilyn g
Uzun boylu kız her zaman daha iyidir. Duruşu fiziği daha iyi olur.
tartışılması saçma olan versüstür efendim. uzun boylu kadın bir adım öndedir. zaten ikisi de bir adım attığında dahi kimin daha önde olacağı önceden bellidir. *
(bkz: simetromanyak ın boy takıntısı).
uzun boylu kadının evindeyse 1 minyon tipli kadının evindeyse 0 banko kupon.
Minyon adeta bir kedi ismi gibi. Minyonların yerinde olsam olay çıkarırdım.
(bkz: kimyon) alır.
iskandinav kızıysa uzun, slav kızıysa minyonu makbuldür.
Uzun boylu olan Sıla güzelliğindeyse her zaman kazanacak olan, ancak bu türlere çok nadiren rastladığımızdan minyon olanın SS kuralı (ya seve seve ya sike sike) ile minyonun hoşumuza gittiği olaydır.
minyon tipli kadının alcağı versusustur, hiç kimse kusura bakmasın ama bu ülkede kadınlar belli bir boya sahip olunca 'deve', 'kazulet' aşağılamalarına maruz kalıyor. çoğunun yanına uzun olduğu için yanaşmıyorsunuz, ama minyonlar hep yanlarına yaklaşılan oluyor. ayrıca bu kadınlar uzun oldukları için fotoğraf çekiminde kendilerine en yakın boylu kişinin yanında durmak zorunda kalıyorlar, yoksa ortalığı kahkahalar götürüyor 'amma uzun durmuşsun ha, çekilseydin ya yanımdan haha kazulet gibi durmuş orada ya'. ayrıca bunlara topuklu ayakkabı giydiği takdirde yan yan bakışlar atılır.
uzun kadın sokakta kısa kadın yatakta makbuldur. kısacası kişiye göre değişendir.
uzunu mutfakta kısası yatakta ortası heryerde gideri olan kadınlardır. Amaaan Kız buldukta uzunu kısası kaldı sözlük
minyon kadın alır.
almalı.

not: ne minyonum ne çam yarması. benimki ikisinin arası.
Orta boyda olanın kazanacağı karşılaştırmadır.
Minyon alır.
minyonlar alır.
uzun boylu alır, minyon da alır. ikiside alır, veren olmaz.