bugün

Uzayda vardığı yerden arsa bakmak ve bunu emlakçıya söylemek.
mangal.
uzay usulü.
Nasıl ineceğini düşünmek. Sonrasını hesapladıklarına inanmıyorum.
mangal yapma olasılığı yüksektir.
görsel

Mangal yapmak olurdu.

Dünya manzaralı.
Yer cekimsiz ortamda uzun esek ve deve güresi oynamak. Ha bir de boy vermek var.
Fotoğraf çekmek.
Heakkk püü deyip tükürmek.
Çay- sigara olması yüksek ihtimal.
dünyaya bakıp, kendi evini bulmaya çalışmak.
dünya'ya dönüşte astronot elbisesini devlet başkanı kılıçdaroğlu'na verip birlikte mesut özil gibi resim çektirir.

edibüdü: akıllara "neden kılıçdaroğlu, cehape'li misiniz?" diye soru gelebilir.
hayır, cehape'li olmak değil, cehape bu kafayla giderse ve biz konya da gizli uzay üssümüz de yaptığımız çalışmalar, bilimsel eğitim, teknolojiye yaptığımız yatırımlar göz önüne alarak anca uzaya cehape tek başına iktidara geldiğinde gideriz, onun için şeyyettim de...
Toktar Ongarbayuly Aubakirov‘a sorun. ilk o çıkmış
selfie yapmak.
kendini video'ya alıp 'vay anasını sayın seyirciler' demek. ama üzgünüm ki biz onun bu dediğini duyamayacağız. astronot kıyafetleri ses geçirmiyor ve bu üzücü. uzaylılara da sesimizi duyuramıyoruz bu yüzden. lanet girsin.
çay istemek.
yere diz çöküp secde edebilir karaya bastik sonunda diye.
gittiği gezegende kumlara sevdiğinin ve kendisinin baş harflerini yazıp kalp çizmektir.
havalimanı test etmiş.

http://www.hurriyet.com.t...kozmonot-bursada-40371099
Mangal tabiki.
aşağı tükürmek.
(bkz: sigara içmek)
Unutmayınız.
Tahminen çiğköfte yoğurup olmus mu diye uzay bosluguna atacaktir. Sonra da alninin terini silip uzay bosluguna atacaktir.
Saygı duruşu ve ardından iSTiKLÂL marşı...
Büyük ihtimal ayni zamanda yer cekimsiz ortamda deve güresini ilk bulan kisiler olacaklardir ve bunu evrensel kilip geleneksel hale getireceklerdir.

- Rüstem abi sen benim omuzuma cik. Igor ile David bir olsun.
(bkz: mangal yakmak)