bugün

entry'ler (393)

yazarların sözlüğe üye olma hikayesi

Aldatıldığım zaman dertlesecek bu konular daha önce başından geçmiş birileri bulup neler yapmam gerektiğini öğrenmem içindi. Ama aldatılmak sandigimdan büyük yaralar açtı bende eski halimden eser yok gibi. Sevdiğim şeyler değişti. Eskiden korktuğum şeylerden kotkmamaya başladım. Eskiden daha iyi bir insandim be sözlük ama bizi de çizdiler bu hale geldik.

kötülüğün felsefesi

Sözlük bu aralar biriyle konuşuyorum. Ne bana yürüyor ne de uzaklaşıyor konuşup gidiyoruz. Kendinizi tam benim ısteisgim birisi . Hafiften hoslantida var . Ama şöyle bisey var sözlük O evli . Bakalım sonum nolacak

yazarların ilişki durumunu en iyi anlatan görsel

görsel

ben bu yazıyı kendime yazdım

Acilen sigara azaltmalı , sex sıklığını artırmalısın .

ben sıçmaya gidiyorum sözlük birşey diyor musun

Ben adama bilezik gibi geçiririm anlamı da çıkar.

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları

görsel

neden tuttun elimi

Neden baktın gözlerime

Neden hayaller kurdurdu

Neden seviştin benimle

Neden gittin benden.

30 temmuz 2019 bayern münih fenerbahçe maçı

görsel
Kalkın biseyler yapak he

paraya tapmayan insanlar kaybetmeye mahkumdur

Ne kadar ekmek o kadar köfte.

adana deyince beyinde oluşan ilk

Sırdan.

çocuk sahibi olmak

Olmamayı tercih ederim . Büyük sorumluluk bana göre değil. Çoğu kişiye göre değil aslında Ama sex meraklısı insaların yaşlanınca bize kim bakacak diye çokça yaptığı şey.

galerindeki en son resmi at

görsel

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sagopa- Galiba.

izmir in en güzel yanı

Kizlari.

bir erkeğin 4 kadın alması

Erkeğin hasıdır. Çikolatanın üstünde ki cilektir.Adamligin kitabını yazmıştır. Beline kuvvet junior

otuz beş yaş

Erkeğin en zirve yaşi derler.

bi sevgilim olsa onu hiç üzmem diyen erkek

Kaldı mi böyle enayi erkekler *

ayrılan sevgiliyi geri döndürmenin yolları

Geri dönmesin. Kimse kimsenin mali değil. Kimsede aşktan ölmüyor. Biri gidiyor biri geliyor . Bittiyse illa bir nedeni vardır..herkes yerinde kalsındır. Böyle daha iyidir.

10 lira

20 lirayla bi çok şey yapılabilirken artık 10 lirayla pek bisey yapılmıyor. Bir paket sigara bile alınmıyor. En mantıklısı döner ayran . 10 lira istenmeyen sevilmeyendir. 20 lira candır canandır.

kendini nasıl hissediyorsun

Özgür ve mutlu.