bugün

Ufalıyor zaman günden güne savuruyor rüzgar.
Bir yerden bir yerlere gelgitlerin durağı yok.
Beklemek boşa zaman dolayısıyla.
Buldukların tatmin etmez umduğuna kıyasla.
Hep boşa beklentiler ne dersen gitmez hoşa.
Ne öğrendim sor bana vereceğin bir cevap yok.
Gayrısı hayat örsüyle çekiçler insanı.
Umut sabır hasılı yitirmiş vasfını.
Lütfeder bana bu dansı hayli ihtiraslı hayat.
inad eder bırakmaz eli yakamda kaçış yok.
Daraldı çember ve oyna diyor göster haydi.
Ne varsa bildiğin kazanmadan çıkış yok.
Nedir yolu yordamı olmalı bilmediğim bir sırrı.
Bulmalıyım yanıtları sapmadan sağa sola.
Kıvrıla kıvrıla giden yılansın sözüm ona.
Bak olduğum yerdeyim ben kıvrana kıvrana.

Tadım yok derim yine de yürü der. Bırakmaz yolumu çizip kendime geleyim.
Ne dersem yüzüme vurdun hayat. Sen bırak ben diretirim.
Elimden gelen ne varsa feda ederim. Uzak dur böyle iyiyim ben.
hoş gelmiş, sefalet getirmiş onuncu nesil yazar. uğursuz. *
Yeni bir fake veya sepetlenen bir akp militanının yeni hesabı. Daha gelir gelmez bilisiz'e ve jorge lois borges'e atarlanıp serpilem'i poh pohlamış.
(bkz: #21391414)

iki ayda gibi kısa bi zamanda serpileme üstadlık ünvanı vermiş kişi.

gerçi serpil de onu iyi yağlamış, "hoşgelmiş, sefalar getirmiş" bağlamında. hiç tanımadığı bi yazara serpilem in böyle samimiyet içeren cümleler kurmasıda garip.
bu sözlükte nasıl olur da yazabiliyor hala merak ediyorum yazarı. akp şakşakçısı olunca herkesi öven bedevi var bi tane, o da övmüş bunu.
(#21736546) Eğer bir parça erkekliği varsa ve utanıyorsa, ikimizin de entryleri ortaya dökülür, entrylerin türüne, çeşidine, kapsamına, bilgi içeriklerine bakılır, ondan sonra kim troll kim değil ortaya çıkar. Dön de son yirmi entryine bak, ne amaca hizmet ettiğin belli. Her şeyden önce ölen normal bir insana oh olsun öldü diyebilecek kadar ahlaki çöküntü içinde birisin.

Çamur, çirkef, silinip silinip geri gelmekten yalama olmuş, muhtemelen fake bir akp şakşakçısı veya kendi kendine eğlenen bir troll.
kim bu kamil?

edit: kamil değilmiş teyyibin gılıymış.
Kamil deme, Kamil kızar.
(bkz: sazan)
sözlükteki onurlu vatandaşlardan sadece bir tanesi. eğriye eğri dediği gibi doğruya da doğru demesini bilen yazar.
(bkz: #23049705)

(bkz: sana puanım 9 kankam)

tanımam etmem lakin sözlükteki yeni şakirt kemalistlerin dikkatini çekip, çemkirttiğine göre iyi biri belli.
Her yere ayni entryi yazan bir ezik. Bunu da yazar yapmışlar amk.
berkin elvan denen zavallı çocuğun katilleri gelip nick altımda havlamaya başlamışlar. zavallı masum çocuğu terörizminize alet edip öldürdüğünüz yetmedi mi hala utanıp susmanıza?
plakası belli olan yazarımsı .
atention whore olmak amacı ile yaratılmış bir internet kişiliği. karakterize edilirken tasarımın içine sıçılmış da olsa sonuçta bir proje olduğunu düşünüyorum bu nickin.

çünkü tersi, bugün hiçbirşekilde vicdanı sızlamıyor olma ihtimali yok. eğer gerçekse de yazdıkları söylenecek bir şey yok. bu derece bir nefrete ve şiddet seviciliğe ulaşmak için bir zamanlar berkin ile aynı yaşlarda olan bir çocuk, nasıl büyütülmüş, hangi dine hangi tanrıya inandırılmış olabilir aklım almıyor. bu sebeple gerçek bir kişilik olmadığına inanıyorum. sınırlı bir edebi altyapı ile kendini açıklamaya birazcık bile yaklaşamayan dilbilgisi ile yapılmaya çalışılan basit bir tasarlanmış internet kişiliği. ama üzücü tabi.
devlet sıçmığı. ötv kadar gereksiz, bilal gibi yüreksiz. küfürlerle uğurlamak dileğiyle.
ancak gücü küfüre hakarete yeten, berkin elvan denen 15 yaşında çocuğun kanları ellerine bulaşmış protestocu kılıklı gezi teröristlerinin saldırdığı bir yazar sadece. berkinin katili önce anası babası, sonra da sizlersiniz ey vatan haini gezi teröristleri.
izmir'in merkez ilçelerinin akp'de olduğunu sanan yazar.
bir tek bayındır ilçesinin akp'de olduğundan habersiz şekil şekil yazıyor bir de
ya cahilsiniz yazık. ahahahahahhahahahahahahahahahahaaaaaaa.
--spoiler--
izmir'in merkez ilçelerinin akp'de olduğunu sanan yazar.
bir tek bayındır ilçesinin akp'de olduğundan habersiz şekil şekil yazıyor bir de
ya cahilsiniz yazık. ahahahahahhahahahahahahahahahahaaaaaaa.

--spoiler--

arkadaşın yaş o kadar ufak olmalı ki 2004 yerel seçimlerine atıfta bulunduğumu dahi anlayamadı. bu yeni oy verme hakkına kavuşmuş siyasi görüşü <3 atatürk <3 olan ergenler ileride milletin başına büyük bela olacak ya ondan korkuyorum ben. neyse kendisine gerekli bilgilendirmeyi yaptım da o yıkanmış beynine biraz değişik bilgi girmiştir belki.
böyle giderse, çok yakında;

(bkz: onuncu nesil silik)
40 kere "sandıklarda hile olmadı yaa olamas ki yaa deemeyin öyle :(((((' temalı entry girerse ankara'nın otomatik olarak melih gökçek'e geçmesini sağlayacak sözlük kullanıcısı.
sadece ağlayan melislerden sıkılmış olan yazardır. o kadar.
bir sürü başlığa yapıştırmış yazar. aferin.(ilaç olarak, yatıştırır)
sandıkta işler nasıl yürür yazısını (gerçi kendisi mi yazdı onu da bilmiyorum ya) bulduğu başlığa yazan (pardon yapıştıran) kişi.
not:yeter amk.
türk oğlu türk olan yazar. kimsenin yalayıcısı da değil, sadece araştırsan 5 göbekten kanı bozuk çıkacak, hiçbir meziyeti olmayan tiplerin sahip olduklarını iddia ettikleri kan üzerinden tatava yapmasına zerre tahammül etmeyen yazar.