bugün 1878 başlık

bilisiz

1. 27 -17
    yeni yazar. o bir 9. nesil. hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
  2. 32 19
    kuran ı kerime saygısızlık yapanlardan biridir.

edit: bir kere açtığı başlık saygısızca.

ekşi sözlükte gördüğü başlığı buraya taşıdığı için kendisini eleştirmiyorum. haddim'de değil, işim'de değil, umurumda hiç değil.
    art niyetli olmasaydı başlığı olduğu gibi buraya taşımak yerine 'kuran ı kerime' yapılan saygısızlık veya benzeri bir başlık seçebilirdi.
  3. 24 11
    moderasyon kendisini silik yapmazsa uludağ sözlük ve bu yazarı savcılığa vereceğim. bu bir tehdit değildir.
  4. 20 20
    kadına ırk diyor. ciddi bir temel eksikliği olabilir.
  5. 12 -8
    sözlükteki ender kafası çalışan insanlardan. (#17530870)
  6. 11 4
    Üstün zeka ürünü tespitleri ile, beyninin üstünde oturduğunu ortaya birkez daha koyan yazar.

Eleştirmek zeki insanların, beynini kullanabilenlerin işidir. Ki normal insanlar tespit yapıp, bir kesimin açığını yakalamaya çalışırken, kendini komik durumlara düşürmez.

Bu yazarımsı kişiliğe verilebilecek tek tavsiye; use your brain. Hani türkçe anlama yetisine sahip değil ya belki ingilizce anlar.
  7. 13 -7
    askerliğini izmir'de patates soyarak geçirecek über-vatan evlatlarınca eleştirilen yazar. sen git bazukayla tankın önünde foto çektirip feyse koy amk, ne işine bu yazarı eleştirmek derler adama...
  8. 16 10
    Askerlik gibi şerefli bir olguyu patates soymaktan ibaret gören kansız köpeklerin kendilerinin eleştirildiği zaman nasıl çevreye pislikler sactiginı görebileceğiniz gereksiz bir yazarımsi.
  9. 9 -5
    tuvaletleri de temizlemek isteyen kimselerin eleştirilerine maruz kalan yazar.
  10. 14 11
    Vatansız, bayraksız, her zaman başka milletlerin himayesinden çıkmamaya alışmış etnik döküntülerin milli duygulardan bihaber olduğunu herkese bir daha gösteren gereksiz kişilik.
  11. 17 -10
    bebeciklerin biberon istediği kişi.
  12. 8 7
    Entrysini kendi silmeyip, moderasyon sildiği yazarı eleştiren, bunun gibi boş beleş yaşayan gereksiz bir insana iltifat etmenin hakaret sayıldığı sözlükte, boşa yer kaplayan kürtçük.
  13. 5 -2
    türk dil kurumu görevlileriyle uğraşmış yazar.
  14. 11 -4
    9. nesillerin en yaşlı yazarıdır. 1988 ocak doğumludur ve 25 yaşındadır.

26'ya şurda ne kaldı canım...
  15. 8 4
    (#17582009) saçmalayan yazar.
  16. 4 -1
    kate upton'ı kaldıracak yaştadır. 26 yaşındadır. kate upton denilen, 19-20 yaşlarında, dünya gerçeklerinden bi haber çocuktur. kandırması kolaydır. çatlasın ergenler... *
  17. 6 6
    fight clubla başlayıp v for vendettayla devam etmiş muhtemelen the shawshank redemptiona da ergen filmi diyip saçmalama dalında dünya rekoru kırmasını beklediğim yazar.
  18. 10 -3
    the shawshank redemption izlemek için çok büyük olan yazar. 26 yaşındadır. imdb'nin palazlandığı 2006-2007 yıllarında, özellikle amerikancıların, "abi süper film! imdb'de birinci la! puanı da bu... kesin izle!..." dediği film hakkında çok da yorum yapmasına gerek yok. bu yazara hiç bi şey katmaz o film. v for vendetta, fight club izleyen ergenleri biraz sakinleştirir sadece. çoluk çocuğa bak hele...

"aga, adam özgürlüğü için daşı duvarı deliyor amk!..."
  19. 7 7
    kendini herkezden büyük gören yazı yazmaya çalışan şahıstır...
  20. 6 -1
    konyalı olmayan yazar.
  21. 3 1
    vaay ben öleydim.
    en kaliteli 5 yazara beni yazmış. hem de sadece beni. demek ki ben 5 yazar gücündeyim. *
  22. 7 1
    (#17612102)bol keseden sallayan yazardır, karşısında ki kişi hakkında fikir sahibi olmadan sallar ha sallar.
  23. 5 1
    çarşıya sallayan yazar. biz tanka taş savaşa beşiktaş demişiz hangi hayranlık bu?

bütün iyilikler allahtan, bütün kötülükler çarşıdan!
  24. 7 0
    amacı diyanetin başına geçmek olan yazar.
  25. 9 7
    moderasyonda sağlam tanıdıkları olsa gerek ki nick altına yazılan tüm yazıları sildirmeyi başardı. olayın aslı şu ki, hiçbir entry forum/chat tarzı entry olmamasına rağmen HEPSi silindi.

kendisi hakkında söylenecek tek şey var ise o da şu. başörtüsü sorununu sadece sünnilerde olduğunu iddia etmesi bile çok komikti, bu savından da yaşının ergenliğini görebilmekteyiz. bu ülkedeki her mezhepten( sünni, şii(şia), vb.) müslümanın başörtüsü taktığı gerçektir.

nerede kalmıştık? geldi, genç sivilleri sünni yaptığı über ötesi komik argümanlar bile aslında kendisinin ciddiye alınmaması gerektiğine bir kanaattir. genç siviller aslında herhangi bir ideolojiden değillerdi, tek ideolojileri vardı o da anti-militarist olmaları. sünniler, her ne kadar militarizme hepten karşı olmasalar da kürtler, militarizmin hep karşısındaydılar, bu da pkk yanlısı olmayan kürtleri genç sivillerde birleştirmişti. yoksa, serap eser'in cenaze namazına katılıp, ceylan önkol çelenki koymalarıyla aslında bir şeye dikkat çekmek istiyorlardı, militarizm kötü bir şey.

bunları biliyor mu? kesinlikle hayır.

kendisini tanıtmak amacıyla hakkında yazacaklarım daha bitmedi. genç sivillere sünni dedikten sonra, genç sivillerin aslında daha çok kürtlerden oluşan bir anti-militarist oluşum olduğumu söyledikten sonra hakkımda başlatmış olduğu arsız, adice pkk'lı şeklinde hedef göstermelerle bile ezikliğini göstermişti. ki benim, yani nam-ı diğer mefkud'un pkk karşıtı olduğunu, bunu itü sözlük'te, ekşi sözlük'te defalarca kez belirttiğini herkes bilir. ki kendisi, hakkımda ortaya çıkarmaya çalıştığı asılsız iddiaları teker teker çürütmeme rağmen, bu seferde farklı yerlerden saldırmaya başladı. geldi islam düşmanı dedi - bunun antisi için mefkud nickiyle, ekşi sözlük'te, itü sözlük'te, uludağ sözlük'te ve ihl sözlük'te arama yapabilir ve nasıl da inançlı biri olduğumu görebilir- elinde patlayan söyleminde hiçbir değişikliğe gitmeden beni hedef göstermeye çalıştı.

bunları hiçbir şekilde kabul etmeyip, aslında benim, pkklı, islam düşmanı olduğumu ve bunu saklamaya çalıştığımı iddia etti ki bu tamamen asılsızdı, söylemlerimde hiçbir şekilde saklama ihtiyacı hissetmedim ve ona göre davranmışımdır.

bir yönde haklıydı, anti-milaritst olmamdan ötürü birazcık genç siviller hayranlığım olmuştur, özellikle de darbeci baro taksime hoş geldin pankartı protestolarını her zaman destekledim, başörtüsü sorunu konusunda desteklerini hep destekledim.

not: bu yazı yazılırken, hakkımda girmiş olduğu pkklı şeklindeki hedef göstermeler hepsi silinmiş.