bugün

yeni yazar. o bir 9. nesil. hoş gelmiş.

dokuzlar örgütü
kuran ı kerime saygısızlık yapanlardan biridir.

edit: bir kere açtığı başlık saygısızca.

ekşi sözlükte gördüğü başlığı buraya taşıdığı için kendisini eleştirmiyorum. haddim'de değil, işim'de değil, umurumda hiç değil.
art niyetli olmasaydı başlığı olduğu gibi buraya taşımak yerine 'kuran ı kerime' yapılan saygısızlık veya benzeri bir başlık seçebilirdi.
kadına ırk diyor. ciddi bir temel eksikliği olabilir.
sözlükteki ender kafası çalışan insanlardan. (#17530870)
(#17582009) saçmalayan yazar.
fight clubla başlayıp v for vendettayla devam etmiş muhtemelen the shawshank redemptiona da ergen filmi diyip saçmalama dalında dünya rekoru kırmasını beklediğim yazar.
kendini herkezden büyük gören yazı yazmaya çalışan şahıstır...
vaay ben öleydim.
en kaliteli 5 yazara beni yazmış. hem de sadece beni. demek ki ben 5 yazar gücündeyim. *
(#17612102)bol keseden sallayan yazardır, karşısında ki kişi hakkında fikir sahibi olmadan sallar ha sallar.
çarşıya sallayan yazar. biz tanka taş savaşa beşiktaş demişiz hangi hayranlık bu?

bütün iyilikler allahtan, bütün kötülükler çarşıdan!
moderasyonda sağlam tanıdıkları olsa gerek ki nick altına yazılan tüm yazıları sildirmeyi başardı. olayın aslı şu ki, hiçbir entry forum/chat tarzı entry olmamasına rağmen HEPSi silindi.

kendisi hakkında söylenecek tek şey var ise o da şu. başörtüsü sorununu sadece sünnilerde olduğunu iddia etmesi bile çok komikti, bu savından da yaşının ergenliğini görebilmekteyiz. bu ülkedeki her mezhepten( sünni, şii(şia), vb.) müslümanın başörtüsü taktığı gerçektir.

nerede kalmıştık? geldi, genç sivilleri sünni yaptığı über ötesi komik argümanlar bile aslında kendisinin ciddiye alınmaması gerektiğine bir kanaattir. genç siviller aslında herhangi bir ideolojiden değillerdi, tek ideolojileri vardı o da anti-militarist olmaları. sünniler, her ne kadar militarizme hepten karşı olmasalar da kürtler, militarizmin hep karşısındaydılar, bu da pkk yanlısı olmayan kürtleri genç sivillerde birleştirmişti. yoksa, serap eser'in cenaze namazına katılıp, ceylan önkol çelenki koymalarıyla aslında bir şeye dikkat çekmek istiyorlardı, militarizm kötü bir şey.

bunları biliyor mu? kesinlikle hayır.

kendisini tanıtmak amacıyla hakkında yazacaklarım daha bitmedi. genç sivillere sünni dedikten sonra, genç sivillerin aslında daha çok kürtlerden oluşan bir anti-militarist oluşum olduğumu söyledikten sonra hakkımda başlatmış olduğu arsız, adice pkk'lı şeklinde hedef göstermelerle bile ezikliğini göstermişti. ki benim, yani nam-ı diğer mefkud'un pkk karşıtı olduğunu, bunu itü sözlük'te, ekşi sözlük'te defalarca kez belirttiğini herkes bilir. ki kendisi, hakkımda ortaya çıkarmaya çalıştığı asılsız iddiaları teker teker çürütmeme rağmen, bu seferde farklı yerlerden saldırmaya başladı. geldi islam düşmanı dedi - bunun antisi için mefkud nickiyle, ekşi sözlük'te, itü sözlük'te, uludağ sözlük'te ve ihl sözlük'te arama yapabilir ve nasıl da inançlı biri olduğumu görebilir- elinde patlayan söyleminde hiçbir değişikliğe gitmeden beni hedef göstermeye çalıştı.

bunları hiçbir şekilde kabul etmeyip, aslında benim, pkklı, islam düşmanı olduğumu ve bunu saklamaya çalıştığımı iddia etti ki bu tamamen asılsızdı, söylemlerimde hiçbir şekilde saklama ihtiyacı hissetmedim ve ona göre davranmışımdır.

bir yönde haklıydı, anti-milaritst olmamdan ötürü birazcık genç siviller hayranlığım olmuştur, özellikle de darbeci baro taksime hoş geldin pankartı protestolarını her zaman destekledim, başörtüsü sorunu konusunda desteklerini hep destekledim.

not: bu yazı yazılırken, hakkımda girmiş olduğu pkklı şeklindeki hedef göstermeler hepsi silinmiş.
ankara nın dünyanın en boktan şehri olması başlığı ve karması uyum sağlayan yazar. sen ankaraya minibüs şoförü ol ve gör orada ebenin nikahını.
(#17693877)

--spoiler--
osmanlı diye bi yer var da, osmansız diye bi yer niye yok? eğer osmanlı var ise, onun dışında kalan yerlerin "osmansız" diye adlandırılması gerekir. oysaki o isimde bırakın devletleri, tek bir kasaba dahi yok. "osmansız" yok ise, "osmanlı" diye de bi şey yoktur. işte böylece de ikinci büyük tarihi yalanı da çürütmüş oldum.
--spoiler--

o kadar muhteşem inanılmaz bir zekaya sahiptir ki ekran karşısında titredim resmen.
Hep 40 dan 9 cikaran yazar.
inançlara hakaret ederek hatta küfür ederek popüler olmaya çalışan bir ergen.
nick altına gelen her entry ye cevap veren yazar. ha bazen o cevap verene kadar entry ler esrarengiz biçimde kayboluyor, o zaman cevap veremiyor. yazılım hatası heralde. yok entry lerin kaybolması değil, bu yazar arkadaş.
kayserice çüksüz anlamına gelir.
takip ettiğim kadarı ile iyi bir yazardır.
#17754916 kendi çapında çark ettiğim sonucuna varan ergen.

ben sıkışmam.

siz ağzıbozuklar düşünün.

bildiğin yalancı çıktı bu ergen.
(#17763724) onlar "hayvan" doktoru. onlara kendini emanet etmeme düşünceni şiddetle destekliyorum.
(#17581783) entrysiyle güldüren yazar.
(#17768512) ne denilse boşadır yazarıdır.
(#17768775)hakaret etmeyi nimetden saymakta olan yazardır, keşke biraz okuma yapabilse, cahillik başa beladır.
tespitine kaynağı kendi gibileri gösterendir. kaynak götüm dese daha mı yerinde olurdu ne?
http://www.uludagsozluk.com/e/17782070/
iyi bir yazara benziyor .
güncel Önemli Başlıklar