bugün

türkiyede insan hayatının yine çok kolay alınabileceğinin bir kanıtı olan şofördür. direksiyon başındayken başını kaldıramayan bu kişi 3 kişiye çarpmış ve bunlardan birisini öldürmüştür. peki elde bu kadar kanıtlar varken, bariz bu şahsiyet suçluyken nasıl oluyorda hala dışarda ve hala direksiyon sallayabiliyor.

üstelik kendi direksiyonunu da değil burası önemli. bir toplu taşıma aracının şoförü. kendi ölse kimsenin içi acımaz ama insan taşıyor.

yaşının 19 olduğunu varsayarsak bütün bu olaylar bir sene içinde cereyan ediyor. yani bir sene de 3 adam çarpma, iki yaralı ve bir ölü. ve hala bir toplu taşıma aracının direksiyonunda. alimallah ya o dreksiyonu ters bi yere kırsa? içinde bir sürü yolcu, kim verecek o canların hesabını?

yazıklar olsun benim güzel ülkem. bu adam sadece görünün bir yüzü bunların. istanbulda bunların daha ne çirkefleri var. onlara da bir el atan olsa keşke de hadlerini bilseler.

http://www.youtube.com/watch?v=scn8FUoNIqE

edit: o şoför ya da onun amcaoğlu da olabilir burda. gitmiş eksi butonunu keşfetmiş. ne diyelim.
bugün haberlerde izleyip vay amına koyayim dedirten olay.
ailece beddua ettiğimiz kişidir.
ahlaksız şerefsiz pevezenk o.ç. katil... halkında bu mal ne yapıyor diye polise veya trafiğe ihbar etmediği, halkımızın giderek koyunlaştığı, bananeciliğin arttığını utançla izliyoruz.
sakarya'da olması beni şaşırtmadı. üniversite zamanında, minibüsçülerin-taksi dolmuşçuların nasıl olduğunu çok iyi anladım.

adamlar kendilerini ne sanıyorlar çok merak ediyorum. tek suçlu minibüsçüler değil. bunu denetlemekten korkan belediyedir.

oy kaygısı insanların yaşam seviyesini düşürüyorsa o kişi defolup gitmelidir.

Amma velakin, insanlarımızın muhakeme gücü, karar verme gücü 0-6 yaş arası çocuklardan bile zayıfken ne yazık ki bunun olması pek mümkün değil.
insanın yuh olan demesine sebep olan faciadır. Konu ile ilgili olarak Mehmet Ali Birand reyiz, hesabını kesin şu herifin demiştir.

http://www.haberturk.com/...iranddan-inanilmaz-sozler
böyle adamların hapisten çıkarılmasını anlayamıyorum..adam yüzde yüz kusurlu..an az 36 sene almalılar.
felakettir. Hele horluyor ve ağzı kokuyorsa daha da felakettir. ibret alınasıdır.
ölüme sebebiyet vermekten yargılanıp, daha ağır cezalar almasını umduğum kişidir.
an itibari ile fox tv de şans eseri karşılaştığım haber. korkutucu.
hastanede psikolojisi için normal rapor alıp ve 200 saat özel eğitim görürse ehliyetine tekrar kavuşabilecek bu arkadaş. en kısa sürede ehliyetini yeniden alıp yollara düşmesini ve daha da aksiyonu yüksek videolarını bekliyoruz.
tır söförlerinin haladır yaptığını sandığım durumdur. adamlar yolu ezberlemişler . düz yerde kaptıyorlar.
bisikletli şahsın ne bok yemeye şikayet etmediği anlaşılamamaktadır. arkadaş adam çarpmış ve sen şikayetçi olmuyorsun. çok enteresan.
sadece sakarya da değil hemen hemen ülkenin her yerinde bu görgüsüzlerden binlerce var.
bisikletlinin şahit yazarlar diye korkup şikayetçi olmadığı facia.
olmaması gereken manzara...
kanal d haberde, mehmet ali birand'ın hakkında "ahha işte aranan trafik canavarı budur" diyerek duygularını saklayamadığı kişinin faciasıdır.
insanda biraz utanma olur tekrar tekrar o sürücü koltuğuna otururken. karşındaki insanın canını düşünmüyorsun, kendi canını düşün bari be adam.
izlerken sinir olduğum kişinin on dokuz yaşında olması ise ayrı bir konudur.
(bkz: orospu çocukluğu)
güncel Önemli Başlıklar