bugün

neyin kafasını yaşadığı merak edilen kızdır, lan uyuyor olsam cevap veremem zaten bu nasıl bir mantık bu.

- uyudun mu ?
+ evet.
- mavi ekran.
Gece yarısı mesajlaşırken cevap vermeyen kişinin sızmış olma ihtimalini düşünüp atılan mesajdır.

Ne var be, atılamaz mı.
neden cevap vermediğinizi düşünürken uyumuş olma ihtimaliniz olduğu aklına gelmiş kızdır. mesaj deneme amaçlı atılır.
yağmurda ıslanıp eve gidince kapıyı acar acmaz "dışarıda yağmur mu yağıyor" diye soran kişiyle kesinlikle bir bağı vardır.
gece attığı mesaja cevap alamayan kızdır.
CANDIR. MERAK ETMiŞTiR.
"bu neyin kafası yeadshabsf" diyen gerzek bir ergenle çıktığı için intihar etmesi gereken yosma. bi bitin amk kafanıza bir size iki ulan. ha bu arada "bu nöyön köfösö höcö yasyfgasyf"
mesajlaşmaya rüyada devam etmek isteyen kızdır.
giriş cümlesini bulamamış ya da henüz o cümleyi etmeye cesareti olamayan bireyin ısınma turları olarak da adlandırabileceğimiz zamanlarda atacağı mesaj.
bokunu çıkardım ama olsun, kızın sonraki mesajı için: (bkz: 31 çkysn glba ii gclr s s)
mesaja cevap gelmezse uyuduğunu anlar ve bu da bir cevaptır. uyumadım cevabı geliyosa konuşmaya devam edilir. absürt olan nedir bilemedim.
cevap gelmeyince
-nse sn uyudn snrm .s ii qcler .s , diyen kızdır.
'yok hayır uyumadım henüz * ' cevabını bekleyen kızdır. Sohbet etmek istiyordur. Gece gece aklına gelmişsinizdir falan.
Kız meraklı melahat in kız kardeşi,
Olacak o kadar,
cevaplamak lazım.
ZEKA budur beya kardeş ev telefonunu arayıp evdemisin demek gibi.
Uyuma diye mesaj atıp, iki dakika sonra ben yatiyorum diyen kız kadar ilginç değildir.
Uykusu yoktur. Evet.
Yerden yere vurulma riskini göze alarak söyleyebilirim ki ben bu uyudun mu mesajının ertesin de hiç hayırlı işler yaptığımı hatırlamıyorum. Sonu içinizdeki şeytan için tatmin edici badem bıyıklı bünyelere mensup iseniz günah dolu bitecek dakikaların ateşini fitilleyen kızdır iyi ki vardırlar..
bana attıysa kesin not isteyecektir. uyudum amk bidaha da uyanmam.
candır. koruma altına alınmalıdır.
'Bilmem istersen uyu da bak bakayım rüyalar aileminde miyim ' diye mesaj atmanızı isteyen kızdır ,cevap vermeyin oyuna gelmeyin..
Sigecek inanmayın.
8. soruyu nasıl yaptın diye soracaktır. anlatın. hedefe giden zorlu yolda başarılar.
Keşkem denilesidir.
en asil duyguların insanıdır, candır can. ilgisini belli eden kızın hali bambaşka oluyor. unesco'ya buradan sesleniyorum lütfen bu kızları kültürel miras ilan edin.