bugün

entry'ler (31)

turkcell tv vs tivibu

internet üzerinden yayın yapan tv versuslarıdır,turkcell tv'nin internet kotası kullanmaması çok garibime gitti, mobilde 2 tane youtube videosu izlemeye korkan ben, turkcell tv sayesinde doya doya tv izliyorum, internetim de olduğu gibi sosyal medyada takılmak için bana kalıyor.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

ilçede ki tek hastahaneyi yaktıklarını belirtelim. Bunlar kürtlerin haklarını istese, barış getirecek olsa yıllardır orayı talan etmeye çalışırlar mı ? Hava limanları hastahaneler ne varsa sabote ettiler. Hala bu olanları görmezden gelip barış elçisi ilan ediyorsunuz bunları yazık

muhalefete öneriler

eleştirmeyi bırakıp üretken olmaları. ilk önce belediyelerinden başlasınlar, hükumete laf atacaklarına kendi belediyelerinin yaptığı saçma sapan işlere bir baksınlar daha sonra eleştirsinler. Ne dediğin bilmeyen bir muhalefetle karşı karşıya olmak sıkıcı.

hdp ikna komisyonu

Silahla ikna edilmenin kimse etik olduğunu söyleyemez, hdpliler dışında. Vatan haini olduklarını zaten biliyoruz. Yıllardır kürtlerin adını kullanarak onların adını karaladıklarını da.. Madem haklarını savunuyorsunuz neden tehdit ediyorsunuz o zaman silahla ?

devlet bahçeli ne yapmak istiyor

Kendisinin anlayamayacağı işler yapmaktadır. Siyaset meydanı orası çocuk parkı değil. Bir süre sonra bir daha hiç kapını çalmazlar senden fikir vermeni istemezler, o zaman anlarsın hayır cevabının yükünü

türkiye ekonomisi

Aldığı maaşın yarısını alkol ve sigaraya verenlerin ekonomi gelişmedi demesi komik. Ekonomistler ülkeden övgüyle bahsederken her sene beklenenin üzerinde büyümeler yakalarken çıkıp yok gelişmedi diyor. işi gücü ak partiyi eleştirmek adamın ne yapsın parasını öyle çıkarıyor

chp seçmeninin koyun olduğu gerçeği

Partisinde ki batırıcı genel müdür bunlara hdpye oy verin ak parti gitsin dediğinde bunlarda gidip hiç sorgulamadan teröristlere oy verdi. insan bir durur düşünür kardeşim bu Atatürk'ün partisi biz Atatürkçüyüz vatanımızı seviyoruz diye. Gel gör ki ilk elden sattılar

yerli otomobile bile çamur atanlar

Cadillac sandıkları otomobil saab çıkınca bir hayli bozulmuşlar deliklerine geri dönmüşlerdir. Bunlar bilgi birikimi olmayan bir kaç cahil işte. işi gücü ak partiyi kötülemek olunca hiç geri adım atmazlar salaklıkta...

solcular

Ülkede ki hiç bir şeyi sevmemelerinin yanında milli takımı da sevmiyorlar. Konya da gördüler bayrakları yakalanan milli ruhu hemen bozuldular

ülkeyi sevmemek

Sadece solcuların gerçekleştirdiği eylem. Ülkede ki hiç bir şeyi sevmiyor bu insan topluluğu. insanın içini ısıtan güneşi bile sevmiyorlar. Nerede kaos bunlar orada toplanıyor. işleri güçleri Ak Parti hükumetine saldırmak

yerli savunma sanayi

hdpli trollerin geldiği başlık, mağaralarda ki arkadaşları vurulacak sanırım ondan korktular hiç bir şey yokmuş gibi gösteriyorlar.. Ak Parti 13 yılda savunma sanayiyi uçurunca korktular sanırım. Yoksa savunma sanayimiz ülkemizin güvenliği için çalışıyor tek eleştiren ülkeden olmayan birileri olur

hdp ye yapılan saldırıyı sözlükçe kınıyoruz

#terörülanetliyoruz #lanetolasıteroristler #fuckyouteror.

ininal kart

Daha bugün aldığım ve gerçekten muhtesem olan kart.

hdp mitinginin patlamasına yazarların tepkisi

Allah belasını versin 20 ölü en az 100 yaralı.

akp daha kaç masumu katledecek

Patlama sesi geldi daha ne O********* yapcak bu apk hocam be.

anın görüntüsü

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.

çaylaklık

Neden böyle şeyler var 40 karaktermis blablablablablabla.

5 dakikadan fazla dayanılamayacak şeyler

legoların üstünde 5 dakikadan fazla duramazsın.

mutfaktaki sari bez

hayat kurtaran sarı bez muhteşem bir icat einstein bile bu buluşu ayakta alkışlamıştır.

kumar oynayıp içki içen türbanlı

hem dine inanan hemde bunları yapan gatip lanet insan.