bugün

Malesef gece hiç uyuyamadığım için benimdir.. Döndüm durdum yatakta. Gözlerim acıyor.
bir kere olsun yaşamayı istediğim durumdur. ya bir insan bir defa mı uykusuz kalmaz. sabaha karşı yatıyorum oysa.
Şu an dibine kadar yaşadığım duygu.
Saçma sapan şeyler yüzünden olandır. 8,5 gibi evden çıkmam gerek. Biraz uyusam mı ona da karar veremedim.
alışkın olduğum durumdur.
Yanında bolca düşünmeyi getirir, pişmanlıklarla yüzleşirsin
Konuşmak istersin, derdini paylaşmak
Ama öyle bir yalnızlaşmışsındır ki tek insan yoktur çevrende uykusundan feragat edip konuşabilecek
Açar yazarsın belki biraz rahatlarım düşüncesiyle
insanlar okur farklı farklı yaftalar yapıştırır dejenere beyinlerinin yetebildiğince
Ama bunlardan daha üzücü şeyler vardır düşünülecek
Bu karanlıkta, samimiyetsiz kalabalıktan uzakta, tam zamanı işte
Böyle de pis şeylerdir uykusuz kalmak ve sonrasında gelişenler
Düşünüp durmaktan dolayi olabilir. Uyku ilacı her şeye çaredir.
Kızılderili inanışına göre başkalarının rüyasında olmamız sebebiyle uyuyamıyoruz.
gününüzün çok sıkıcı geçmesine ve eziyet çekmenize neden olan lanet olası durum.
Ertesi gün zombi gibi dolaşmanıza sebep olur, insanları dinlemek istemez dinleseniz de anlamazsınız. Çok sevdiğiniz müzikleri bazen dinlemeye dayanamazsınız, uykuya odaklanır günün bitmesi için dua edersiniz, mutsuzluk ve agresifliğin sebebidir.
Uykusuz kalmak 6.45 e alarm kurup 6.55 de evden çıkmak ve 7.05 de servise binmektir.
bütün günü mal gibi geçirmektir.
o gün boşa geçer. beynin hiçbirşeye basmaz. mal gibi asalak asalak dolanırsın etrafta. baş ağrısı da cabası.
bir çeşit terapi yöntemi.

bulanık bir gün geçirmek iyidir.
bir sebepten uyumamak.
hastalık,sıkıntı,stres,menapoz,depresyon gibi sebepler yüzünden bir türlü uyuyamama durumu. * * * *