bugün

3 gün boyunca neredeyse hiç uyumadım. 2 gündür ise 11 de uyuyup 5’te kalkıyorum. Uyandığım gibi çıkıyorum yataktan. Bu şekilde düzen oturursa daha iyi olur gibi geliyor bana.
Bir ara düzene giricek gibi olmuştu :(
papatya ve melisa çayı ile çözülebilecek bir durumdur.
Iş düzeni olanlarda olmayan sorundur. Bundan 8 yıl öncesine kadar uyku düzenim pek yoktu. Üniversite bitti. Askere gittim geldim işe bir girdim giriş o giriş. Sabah 7.15 gibi evden çıkıyorum 8.00'de ancak şirketteyim. Akşam 6.00 gibi de evdeyim. Gel de düzensizlik olsun. Mümkün değil. Sanırım ben uyku düzensizliğini özledim.
Gayet tabi ve normal bir olay. Üzerinde pek durmayın. Gelir geçer. Geçmese bile geceler daha hoş. Evet.
yine akşam uyur kalırım, sonra gece baykuş gibi.
Hayatımda düzenli olan tek şey.
Ala ala öyle bir şey mi var.
(bkz: lavanta yağı)
Bir gün uykusuz kalınarak toparlanabilitesi olan problem.
ne kadar uğraşırsan uğraş düzelmez ...
uzunca bir süredir muzdaripi olduğum problem. acaba 1 gün tamamen uykusuz kalsam sonraki günlerde toparlayabilir miyim?
araştırmala göre dizin arka tarafına güçlü bir işık tutulduğunda beynin tekrar proglamladığı düzensizlik.
7 yaşımdan beri başıma bela olan illettir. çözüm yolu arayanlar için yardımcı olayım, çözümü yok, bunu bir sorun olarak algılamaktan vazgeçmek gerek, başka türlüsü olmaz.
Sadece düzensizlik düzenli.
bu aralar amına koyduğum olay. evet.
15 temmuz gecesinden sonra yaşamaya başladığım psikolojik durum.

ankara'da olmak iğrenç.
çok boktan bişey.
(bkz: uyku apnesi)
Yorgunluk, aşırı sinirlilik, yüksek tansiyon, depresyon, unutkanlık, konsantrasyon bozukluğu, kontrol edilemeyen şişmanlama gibi sorunlarınız varsa; nedeni, sizin fark edemediğiniz uyku apnesi olabilir. Tedavi edilmeyen uyku apnesi 10- 20 yıl içinde kalp hastalıkları da dahil olmak üzere yaşamı tehdit eden ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Günümüzde uyku apnesi teknolojinin ışığında geliştirilmiş özel cihaz ve yöntemlerle tedavi edilmektedir.
bazı ilaçlar sayesinde geçiştirilebilecek bir durumdur.
tercih meselesidir benim için.geceye en çok yakışan benim.
2 adet atarax'tan sonra bi de yoğurt mu yesem acaba diye düşündürtendir.
Sahip olduğum müthiş şey.

Her gün baş ağrısı çekeceğimi bile bile bunu sürdürüyorum.

Am i mazoşist? Net.
(bkz: dehb)
(bkz: narkolepsi)
dehb'e sahip bireylerde narkolepsi görülme olasılığı yuksek olduğu için uyku düzensizliklerinin olması da normaldir.
Uyku duzensizliğini Sadece dehb'e indirgemek de yanlış olur. Bireyin düzensiz uyku saatleri, fazla/az uyuması da uyku duzensizliğine sebebiyet veren etkenlerdir. Özellikle Gece en geç 11 de uyumaya dikkat edilmeli.
Düzenli uykunun faydaları için: http://m.milliyet.com.tr/...etay-genelsaglik-1831729/
Gözlerin altlarının müptezel gibi mosmor olması dışında pek bir sorunu olmayan rahatsızlık.