bugün

ttnet'ten kesinlikle iyi olan internet sağlayıcısıdır. ikisini de kullanmış biri olarak söylüyorum. ne yazık ki yeni taşındığım yerde uydunet altyapısı yok da ttnet'e mahkum kaldık yine.
indirme hızında 1,9mb/sn görmemi sağlayan hizmet sağlayıcısıdır. Ttnet altyapısını kullanan arkadaşlarıma kıyasla çok çok üst bir hizmet ve düşük fiyat sağlamaktadır. tek sıkıntısı var kayseride her bölgede yok.
ttenetten sonra rahat ettiren nettir. Net.
Yasaklı sitelere girişte sorun yaşattığı, modem kapama yapınca ip değiştirmediği idda edilen internet servis sağlayıcısı. kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Bugün tam sherlock izlerim diye halısahadan eve uçarak gelmeme rağmen mavi mavi yanan modem ışıklarıyla karşılayan iss. Telefona çıkan bant kaydı taklidi yapan arkadaşa da burdan selam olsun. Arkada millet harıl harıl dert anlatıyor bu godoş iki çalmadan sonra bulunduğunuz yerde genel bir arıza vardır kısa zamanda çözülecektir staylaya bağlıyor neyse en azından şuna bas buna bas geyiği yapmadan direk mevzuya girdiler.
500 kere bağlantısı kesilir gün içinde.
Uydunet Nakil Ücreti : 13,87 TL,
Uydunet Devir Ücreti : Ücretsiz,
Uydunet ihya Ücreti : 6,93 TL,
Uydunet Borcundan Kesilen Hizmeti Açma Ücreti : 4,62 TL'dir.
bağlantısı iyidir. hızı asla azalmaz, ya vardır ya kesiktir.
kurulum ücreti 250-300 lira.
türkiye'nin açık ara en iyisiyken şu aralar açık ara en kötüsü. rezil. berbat. doping adsl faciamı hiç bişe geçemez sanardım. o kadar sıçıyolar ki önünü alamıyolar. bu nedir arkadaş. günde 50 kere internet gider. hızı bi düşer google'a giremezsin. yapmayın etmeyin plz.
kötü,çok kötü. uydunet bağlattığım güne lanet ediyorum. 3 gündür mü hız düşük olur ne beceriksiz insanlarsınız siz, 5 mbit hız sözü verip 0,3 mbit hızlı internet mi olur?

tanım:insanı canından bezdiren internet sağlamayıcısı.
son zamanlarda hiç sıkıntı yaşamadığım internet sağlayıcısı. sıkıntı yaşayanların durumunun bölgesel bir sorundan kaynaklanabileciğini düşünüyorum. ayrıyetten 10mb ve üzeri paketlerinde kota limiti vardır, kota aşılırsa internet hızının düşebileceği hesaba katılmalıdır.
iss'lerin internet explorer'ıdır. fakirlere hitap eder.
çok uygun fiyatlı ve sorunsuz internettir. ayrıca sorunla karşılanıldığında müşteri hizmetlerini ararsanız ertesi gün sabahtan veya gün içinde geliyorlar ve hallediyorlar.
Başvurduğum fakat 3 gündür kurulum için kimsenin gelmediği internet sağlayıcısı.
fiyatını yükselten ama kalitesini düşüren firma. eskiden kalitesi düşüktü ama en azından parasına göre iyi derdim. şimdiler de, hem veremediği hız çok düşük, hem fiyatı yüksek.
sıçışlarda olan.
vpn ile sorun yok.
bulunduğum bölgede hizmet vermeyen net.
Dünden beri sürekli gidip gelen iss. NazAr değdi galiba.
haftalardır yaşanan hız düşüklüğü sorununa yeni bir cevap buldular. "uydu sistemimiz yenileniyor!!" kabul edelim, bu seferki bahaneleri değişik olmuş..

önümüzdeki hafta için akıllarına yeni bir bahane gelmezse, benim uydurduğumu kullanabilrler.

"uydu sistemimiz, meteor yağmuruna yakalandı. uydu delik deşik oldu allah sizi inandırsın" Allah kelimesi önemli. o zaman bu halk iyi yiyiyor..
sabahtan beri ping sorunu yaşatan internet servis sağlayıcısı. ping 900'lerde geziyor.
kar yağdıktan sonra ulaşılamayan firmadır. adamı kanser eder çanak anten sanki mübarek herifler.
bunlara her gün aristokratik yaklaşımlarda laf sokardım ama bugün beni zıvanadan çıkardılar. müşteri hizmetlerini aradığım gibi sinkaflı kelimeler kullandım. artık bunların yaptıklarına sessiz kalmayacağım. burama kadar geldi. (nereme olduğumu göremiyorsunuz) bunlarla uğraşmaya karar verdim. şikayet sitelerine yazı yazmakla çözülecek gibi değil.

adliyeye gittiğim gibi haklarında şikayette bulunacağım. dilekçe hakkında bilgisi olanlar varsa bilgi vermekten çekinmesinler. benim işimi kolaylaştırır bu.
ttnet saçmalığından kurtaran servis sağlayıcısı. şimdilik iyi gibi hatta twitter'a girişte ttnette yaşanan yavaşlık durumu yok.

edit: 15-20 tl daha ucuz.
an itibari ile Türkiye genelinde hizmet veremeyen firma. *
güncel Önemli Başlıklar