bugün

entry'ler (525)

yavuz ağıralioğlu

kendisinden cok hazetmem islamciligi, milliyetciligin onunde tuttugu icin ama bugun yaptigi aciklama A'dan Z'ye dogrudur. imza kase muhur artik ne derseniz diyin. ychp trollerini hop hop hoplatmistir.

kemal kılıçdaroğlu ne yapmak istiyor

yenilgi bagimlisi. yenilen pehlivan gurese doymaz derler

beşli masa beşli çeteden hesap sorabilir mi

soramaz, en fazla yaratacagi kendi besli cetesi olabilir.

türkiye yi avrupa birliği nde istemiyoruz

cumhur ittifaki ile ilgisi olmayan durum. ab turkiye'yi akp oncesi de istemiyordu, isteseler zaten 100 defa alirlardi, bir defa sadece turkiye'nin girme ihtimali olmus onda da ecevit acik pazar oluruz diyerek istememis 70lerde.

kk nın diktatör bakış açısı

15 yildir secim kaybettigi halde koltuktan kalkmamasi ile tescillenen durum.

kemal kılıçdaroğlu

(bkz: loser)

2023 tepki oyu ak parti

yurtdışındayım ve oy kullanmayı planlamıyorum ancak 6lı masa biraz daha şeyini çıkartıp hdp’yi de bünyelerine resmi olarak katarlarsa üşenmeyip akp’ye oy atacağım ilk defa. zira 75 yaşındaki birinden medet uman bi grup bunu hak ediyor.

imamoğlu ve yavaşın kk nin adaylığını desteklemesi

bu tarz fırsatlar öyle ha diyince önünüze gelmez. erdoğan yılların erbakanına kafa tutmuştu 2000lerin başında ve sonrasını biliyorsunuz. birilerinden icazet alarak büyük oyuncu olamazsın. hele hele kılıçdaroğlu gibi bir loserı bile yıkamıyorsan zaten bu millet sana bi daha o şansı vermez, bu millet alim değilse de ariftir.

asgari ücret istediğmiz gibi olmazsa fransa oluruz

turkiye gibi biatci toplumlarda olmayan ve hicbir zaman da olmayacak bir olay. fransa gibi nereye oluyorsun sen ya? sen padisahim cok yasa derken adam 250 sene once devrim yapmis bir ulkenin torunlari suankiler. yillar yili hep halk istedigini almis orada tepkisini koyarak. turkiyede ise demokrasi bile pasta gibi halkin onune gelmis halkin daha talebi bile yokken. suan insanlar diyor ya hu halk niye baskanliga evet dedi kardesim hicbir zaman bu halk padisahlik bitsin istemedi ki? 700-800 yildir ayni kafadalar, o ozgurlugune duskun turkler ortaasyada kaldi malesef. neyse o sebeple asgari ucret 1850-1900 lira civari bi sey olur susup oturur allaha hamdolsun devletimiz varolsun demeye devam ederler.

adalet bakanı nın yürek burkan fetö isyanı

kendi ulkesinde feto borsasi kuranlara, siyasi bagini arastirmayanlara, hala aleni sekilde bazi kisilerin kendi ve cocuklari feto ile bagi oldugu halde milletvekili ve onemli makamlara getirilmeye devam ettigi icin dis ulkerinlerin de dogal olarak inanmamasi durumudur.

atatürk ün gizlenen vasiyetinin içeriği

görsel

20 bin euro yiyen keçi

https://www.kurir.rs/vest...elka-zavila-nas-je-u-crno

son paragrafta; gazetecilerin yogun telefon tacizi olmus haber ciktiktan sonra, adam ne kecim ne 20.000 euro param var, aramayin ulen artik yok boyle bir olay demis.

artik hakikaten yalan haber mi yoksa salak durumuna dusmemek icin mi oyle dedi bilemiyorum

- deathman sirbistan’dan bildirdi. -

20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçı

1 oldu garip oldu.
2 oldu rakip oldu.
3 oldu dengi oldu.
4 oldu bereket oldu.
Gerisi Allah kerimdi, 5 oldu. Dahasına zaman yetmedi.

sözlükteki orospu çocuğu alman sevicileri

(bkz: deathman)

eljif elmas

oyunda kaldığı 27 dakikada 8 pas yapıp bunun 6sı başarılı olan ve 2 dripling yapmış olan oyuncu. evet hepsi bu kadar. fenerbahçenin geleceği imiş.*

fifa 18

sildiğim oyun. saçmalıklarına artık daha fazla tahammül edemedim ve sildim. yeter.

mustafa cengiz

yeni başkan. karşısında olabilecek en kötü başkan örneği var. bundan ders çıkarırsa başarısız olma gibi şansı yok.

23 aralık 2017 demir grup sivasspor beşiktaş maçı

takke düştü kel göründü. artık maçlarda 1 tane uydurma penaltı yetmiyor, 1 uydurma penaltı+1 kırmızı kart da. yani en az 2 penaltı lazım federasyon takımının kazanması için.

şenol güneş sinirli, kaldıramıyor baskıyı. e tabi karşısında rintintin tudor değil terim var.

korku evinizden içeri girdi, hadi bakalım artık yerinize dönme zamanı, reklam arasından sonra imparator ile beraber geliyoruz*

fifa 18

en son fifa ve pes serilerini oynayalı sanırım 2013 veya 2014'te kalmıştı. bi heves almıştım ps3 alınca, ama ikisini de toplam 3-4 saat ya oynadım ya oynamadım.

neyse bu fifa çok övülünce abi şöyle simülasyon böyle şey falan diye aldık 85-90 lira kaçtı 2 kişi aldığımız için.

hayatımda bu kadar saçma bir oyun görmedim. en son adam akıllı fifa oynamayalı sanırım 2001 veya 2002de kalmışımdır, zorluğu falan da değil 5 sezonda hiç takılmadan 5. klasmana çıktım takılmadan ama tamamen oyun yönetiyor. tuşlara bas, eğer oyun gol attıracaksa zaten koş koş pas ver vur, oyun bu kadar.

oyun gol attırmayacağı zaman otamendi ronaldoyu falan yakalıyor 10 metre geriden gelip. zamanında pes arcade abi rezalet falan diye dalga geçiyorlardı, lan dalyarak bu ne? 2 tane oyuncu yüzü gerçekçi diye ben sikim sokum oyun motorunu çekmek zorunda mıyım. keşke arcade olsa da böyle mallıklar olmasa.

kafayı sıyırmak isteyen alsın oyunu, vaktinize paranıza sinirlerinize yazık.

utanmadan hala galatasaray ı tutan tip

Türkiyenin en büyük takımı tutan tiptir. Gerçekler değişmez, köpekler 1-2 yıla gerçek yerlerine döner