bugün

yatma ayakta dur. yoksa ne yaparsan yap uyursundur.
Kahve her 2 saatte,
bir paket sigara,
arada canlandırıcı müzikler dinlemek,
ne yaparsan yap gözlerini kapatma.sakın birazcık dinlendiriyim deme ne olcağını çok iyi biliyoruz.
5 dakikada bir yüzüne su vurdur.
neskafe sigara neskafe çay sigara. bu sıralama ile gidilirse 2. güne halsiz uyanmak imkansızdır.
0.5 Litrelik su şişesinin için yarım veya tam sıkma limon suyu , Elma , Hareketli müzikler ve bol ışıklı bir yer .
rahat sandalyede oturma poponu acıtsın biraz, sık sık camı aç havalandır soğuk açar belki uykunu.
redbull ve kahvenin birleşimi tavsiye edilebilir.
Soğuk su.
neskafe. crown'ın yüzde 20 fazla kafein ve ginsengli neskafesi iş görüyor.
redbull ve kahvenin birleşimi tavsiye edilmez, içiyorsan ayrı ayrı iç.
jaccobs millicano yalnız çok koyu içmen gerek kremasız sütsüz ben 11 gibi içip günün ilk ışıklarını görüyorum.
250 gram kahve çekirdeği alınır. (yaklaşık 2.50 tl) enerji içeceği eşliğinde leblebi edasında yenir. Ardından fıstık ezmesi (fıstık diyorum bakın fındık değil) çay kaşığı ile sanki bir nutellaymışcasına yenir.
sözlükte takıl. Uykun gelmez.

He önlem olarak 5 şekerli 3'ü 1 arada içebilirsin.
sözlükte takılmak mantıklı.
nootropil al. uyumak istesen bile uyutmuyor meret.
Sütsüz, şekersiz, acı, sıcak ve sek kahve. Üçüncü bardak sonrası gece boyunca uykun gelmez.
uyumaya çalışın.. uyuyamayacaksınız..
teşekkürler.
Uykunu iyi alcaksın.
ciddi tavsiye ne ola?
bunu dinleyin ne dert kalır ne tasa

'https://www.youtube.com/watch?v=u_M-Dm9vpOw'
Enseni soğuk suyla yıkamak uyanık kalmayı sağlar.
elma yemek. kahveden çok daha etkili.
limon suyunu göze damlatmadır. kör olma olasılığı varmı bilmiyorum. denenmemiştir.
iki tane redbull alınır, bir büyük bardağa doldurulur, içine iki yemek kaşığı nescafe gold koyulur, ve içilir. 6 saat uykunuz gelmez. yan etkileri vardır. düz duvara tırmanmayın.
Öncelikle forum sitesi gibi soru sorup alt bölümlerede verilen cevaplar için teşekkür entrysi girmek oldukça yanlış. Bunun dışanda sade kahve içmenizi öneririm. 4 tane sade nescafe ile gece 4 e kadar uyuyamıyorum. Eğer sade içemiyorsanız türk kahvesi için üç-dört tane..