bugün

uludag sozluk birinci gazoz ligi başladıktan sonra bu heyecanı görüp de katılmak isteyenlerin kendilerini özellikleri ile birlikte ekleyecekleri liste..

lig ile ilgili web sitesi henüz hazırlanmadığından başlık altında incelenecektir..
kendi fiyatımı yüksek göstereceğim liste.
manchester city'in sahsıma 75 milyon euro deger bictigi transfer listesidir.*
(bkz: manchester city cildirdi)*
ama kalite usbgl'de.*
normal şartlarda takımına oyuncu arayanlar için harika bir rehber olması düşünülürken piç edilmesi içten bile olmayan rehber..
bu pazar oynanacak olan 5. maçlardan sonra cuma akşamı saat 21:00 sularına kadar devam edecek olan durumdur. takımların çoğu futbolcu aramaktadır.

fc öküztopu'nun kaptanı olarak transfer sezonunda bulabilirsek iyi bir kaleci transferi yapıp transfere nokta koymak amacındayız.
(bkz: alayinaisyan)
canım sıkıldı girdim, güzelmiş bu free * listesi.
gazoz fiyatına fasulye kontenjanından dahil olacağımdır.
listeye alınmazsam cıngar çıkaracağımdır.
yeni sezon öncesi takımların mutlaka incelemesi gereken liste.

geçtiğimiz sezon sonunda takımım champagne supernova ile olan mukavelem sona ermiş olup etik gerekçelerle öncelikle kulübümle masaya oturacağımı, şartların ortak bir noktada buluşmaması halinde diğer usbgl takımlarıyla görüşmeye hazır olduğumu ilan ederim. benim için çok özel bir takım olan fc ihtiyar heyeti başkanı ve yöneticilerine yoğun transfer istekleri dolayısıyla teşekkür eder, kulübümle anlaşamazsam her takımla görüşebileceğimi hatırlatırım.
şahsımın bonservisi elinde olduğu halde istanbul dışından olması sebebiyle giremediği liste. şu uyarı var malesef: Can't play due to work permit.
yine de: (bkz: add shortlist)
fc öküztopu'ndan hiçbir futbolcunun dahil olamayacağı liste...

(bkz: ömürlük kontrat)
adam başı 1 paket kısa marlboro'ya fc öküztopu'nun yarısını dahil edebileceğim listedir; en başta da kaptanlarını. * 1 karton sigarayla siteye geliyorum gençler; bakalım profesyonellik mi takım ruhu mu. *
(bkz: usbgl şampiyonu kaleci arıyor)
mickolodium

-sağ açık veya forvet arkası
-kanatlardan hızlı dripling ve başarılı orta açma
-kaleyi gördüğünde sert ve isabetli şut
-ikili mücadelede iyi top saklama.
evet erenler. bende fm dilinde kendimi arz edeyim.

mevki: atacking midfielder left right
finishing:15
long shots:15
crossing:17
dribling:19
acceleration:20
pace:20
passing:17
tackling:10
teamwork:15
natural fitness:15
flair:16
creativity:15
dirtiness:5

evet, bu özelliklerde bir kanat oyuncusunu fm'de 10 milyon £'den aşağıya alamazken, ben halısahaya gelip üzerine 10 lira para veriyorum.
(bkz: saipsiz)

-saha içinde sikinin keyfine göre gezme
-rakip defansı dilenci bakışları ve iğrenç esprilerle etkisiz hale getirme
-kimsenin beklemediği anlarda, bilumum jeneriklik röveşata, vole, aşırtma, haşırtma vb goller atma
-rakip takım kalecisinin götünü elleyip kaçma...
tayfundubfire...

kale:0
defans: fena değil.
orta saha: iyi.
forvet: iyi.

istanbul avrupa yakası maçlarınıza gelebilirim.
(bkz: azzurro)
kaleye geçerim. karşı karşıya toplarda etkiliyimdir, her yan topa çıkmam. ve elbette her halı saha kalecisi gibi para mara vermem.
en büyük mottom; gol yemem sörf tabii ki yerim.
rasyonel sosyalist

açıkta iyidir, tik tak gol hesabı.
mevkii ofansif orta saha, sol açık. raket mübarek, raket.*
liverpoolmlt

position: d/dm rc

foot: right only

determination: 20

positioning: 18

tackling: 20

marking: 19

balance: 17

team work: 20

work rate: 18

strength: 17

natural fitness: 19

could be next gennaro ivan gattuso
ben sahaya telefon atma görevini üstlenebilirim. *
Ben oynamam .
yeri saati belli olmayan zirve için adını yazdıran futbolculardır.
hacı yer mekan yazın yahu ...
takımı yakacak kazma sağ bek pozisyonu için benden iyisini bulamazsınız arkadaşlar. Ayrıca daniel güiza tipi çağdaş forvetimdir de.
güncel Önemli Başlıklar