bugün

yerli dizi (bkz: ezel)
yabancı dizi (bkz: prison break)
tadında bırakılan dizilerdir kurtlar vadisi gibi bokunu cıkartmamışlardır
eğer kurtlar vadisi bi kaç sezon sonra bırakılsaydı efsane olurdu. ilk cıktığı zmanları hepimiz biliyoruz hayat duruyordu insanların yaşamını etkiliyordu.
açık ve net behzat Ç.
behzat c., ekmek teknesi.
(bkz: ekmek teknesi)
7 numara kaygısızlar ve yaşayan efsanelerden leyla ile mecnun. Behzat ç. ise ayrı bir kategoridedir.
(bkz: leyla ile mecnun)
insanların unutamadığı ve unutamayacağı dizilerdir.

bir istanbul masalı, yılan hikayesi, muhteşem yüzyıl bunlardan bazılarıdır.
(bkz: friends)
sıdıka.
baskül ailesi.
(bkz: the sopranos)

izlemeyen bebeler izlesin.
yasal uyarı: bu başlığa yazacağım dizinin; tarafımdan unutulmama sebebi asla ve asla hayranlıkla seyrettiğim bir dizi olması değildir. aksine uzatıldıkça uzatıldığı için kabak tadı verdiğini düşündüğüm o 2000 bölüm nedir öyle abi ya? hiç mi usanmadınız bıkmadınız o diziyi çekerken yönetmen? hiç mi yazacak birşey bulamadın da "yeter ben gidiyom ya" demedin senarist? oyuncu kadrosuna sözüm yoktur kalitelidirler Allah için. lakin tadında bırakmak diye bir deyiş vardır bilindiği üzere. onu hatırlatmak istedim sadece. sürç-ü lisanım olduysa affola sözlük. sevgiler. (bkz: bizim evin halleri)
hatırla sevgili, ayrılsakta beraberiz, dedem gofret ve ben ilk aklıma gelenler bunlar.
biraz önce kanal 24 seyretmiş yazarların akıllarına gelen dizilerdir.
behzat ç.
behzat ç. Başka da ne izledim ne de hatırlıyorum.
Tatlı hayat
Ayrılsakta beraberiz.
Çılgın bediş
cennet mahallesi, doktorlar. tekrarlarından dolayı istesen de unutamazsın.
Serseri. okan yalabıkla gamze özçelik başrolde oynuyordu. annem final bölümünü okul yüzünden izletmemişti. içimde hep bir ukte kalmıştı o yüzden. Ama seneler sonra internetten izlemiştim.*
leyla ile mecnun.
Süper baba.
Kesinlikle leyla ile mecnundur. hele o finali duyduktan sonra bidaha dizi izleyemiyorum hep aklıma leyla ile mecnun geliyor.
(bkz: the soprano s) dah iyisi yapılana kadar efsane budur.
kuruntu ailesi.
kaygısızlar.
en son babalar duyar.
macgyver.
kara şimşek (kit).
freaks and geeks.
süper baba
tatlı hayat
avrupa yakası
ikinci bahar türk dizi tarihinin gerek senaryo gerek replikler adına en başarılı dizileridir.
güncel Önemli Başlıklar