bugün

benim bildiğim çocuk 9 ay sonra çıkıyor ama bu adam 90 dakka da ikiz çocuk koydu. *
ikizlerin isimleri ni sarı ve lacivert koymuş.
11 kişilik koşan futbolcudur.
normal bir insan evladında o ciğerin iflas etmesi gerekiyordu.
12 ağustos 2012 galatasaray fenerbahçe maçında fenerbahçe'ye 8. (sekizinci) golünü atan ve bu maçın ardından dahi hala kendisini beğenmeyenlerin olduğu taş futbolcu.
fenerbahçenin yeni kocası.
inanılmaz ısrarcı inanılmaz güçlü bir oyuncu. bitiriciliği o kadar iyi durumda değildi fransaya giderken. ama bu sene çok faydalı olacak galatasaraya. en az 20 golü var bu sene attırdıkları ile 30u bulur. çok iş var sende umut.
fenere atmış olduğu goller ile resmen galatasaraylı olmuş futbolcudur.
adam güzel oynadı. böyle bir güven geldi.
bugün itibariyle fenerbahçenin kabusu olmuş futbolcudur.
ayaklarına ve yüreğine sağlık bu gece ve diğer gsli günleri için. Nazar değmesin aslan parçası sana. Bu kupa senin ayaklarının hediyesi.
Forum trabzon'da görmüştüm kendisini. Böyle mütevazi bir futbolcu daha göremem ben. Ayrıca 3 kez de cuma namazından sonra gördüm. Kendisinin boyu da benden kısadır.
Ayakları çok sağlam futbolcu, gol vuruşu iyi, galatasarayımıza çok büyük yararı olacak bu sene. Allah sakatlık kaza bela vermesin inşallah.
özlenen son vuruşu sağlam forvet. elmander form tuttuğu an bu ikili çok can yakar.
dün sahadaki performansı ve attığı iki golle kendisi için saçma transfer ya da kazma futbolcu diyenlere selam yollamıştır. ayrıca maçın adamı seçilmiştir.
fenerbahçenin baş belasıdır.
bu oyunuyla burak yılmaz' ı yedek bırakacak olan ileri uç adamı.
2 gol atınca ronaldo yapılmış gs'li. bildiğimiz umut lan. gene penaltı noktasından gol kaçıracak, gene boş alanda 50 metre depar atacak, gene şut atılacak yerde pas, pas verilecek yerde şut atacak.
şimdi göklere çıkaranlar da sezon boyunca bol bol küfür edecekler bu topçu'ya.
ankaragüçlü olduğum için çok takip ettiğim oyuncu.
zaten iyi bir sporcuydu taraftarında sevgilisiydi belki bazen gol kaçırır ama iyi niyetli bir sporcu forması için savaşır limtini zorlar koşar, alan boşaltır, hücüm presi yapar, asist yapar daha ne yapsın?
bir atımlık barutunu süper kupa maçında harcamış futbolcu. sanırım bu yıl takımımıza yaklaşık 15 gol kazandıracaktır fakat seyircilerimiz ondan bir daha evvelsi günkü performansı beklemesin efenim. onu bu kadar iyi gösteren Fenerbahçe savunmasının, özellikle de bekir irtegün beyefendinin bireysel hatalarıdır.
galatasaray'a yapılan en önemli transferlerden biri. toulouse'de kendini baya geliştirmiş. 12 ağustos 2012 galatasaray fenerbahçe maçı'nda 2 tane gol attı. selçuk inan'la birlikte galatasaray'ı zafere taşıdı. formanın hakkını veren oyunculardan birisi.

umudumuz'sun umut bulut..
kasımpaşa maçını da boş geçmeyen golcümüzdür.
aslandır.
trabzondayken gol atma gibi bir yeteneğinin olmadığı ithamıyla karşılaşan fitbolcu.
böyle giderse formayı vermez

elmander ve burak banko oynar derken umut bir anda şapkadan çıktı açıkçası..
Ciğersiz olduğunu düşündüğüm insandır. Sahada en çok koşup, en az yorulan adamdır.
burak yılmaz'a kesik atan futbolcu.