bugün

yeni yazar, hoşgelmiş. ayrıca umut isimli bir arkadaşa sekizinci sınıfta açtığım msn. tabi alt tiresi falan da vardı. çok beğenmişti, ama şimdi düşünüyorum da o kadar güzel bi msn değil.
hoş gelmiştir. çok hoş bir üslubu var.
tarzını sevdiğim bir yazar bana yolculuktan bahsediyor.
(bkz: sevdim seni bir kere)
(#13093226) entry- nick uyumu. *
isyana duyarsız kalmayan, temiz insan.

thanks dude.
isyanımı bilen nesildaş yazardır.
nazik seviyeli aklı başında bir yazar.
hoşgelmiş beynini kullanabilen ender yazarlarımızdandır.
türk-kürt kardeşliğinin savunucusu olup ayrımcılık yapmayan, ağzından çıkanın kulağı ile duyduğunun bir tuttuğunun farkında olmasa şerefsiz, kansız, hain pkk'lılara hazırladığı boy boy lafları* buraya yazıp bizden biri olduğunu göstermek isteyen fakat sürç-ü lisanının ve kibarlığının buna izin vermediği efendi, dürüst ve kalite kokan yazar. ayrıca sözlüğün bir muhabbet yuvası değil, bilgi merkezi olduğunun farkında ve buna göre entrylerini girmektedir. ailecek izliyoruz.
benim yanlış anlamamdan kaynaklı durumdan ötürü kendisinden özür dilemeyi bir borç bildiğim yazardır.
seviyeli ve objektif bir yazar.
kendisine "baroniçe" hediye edeceğim yazar *
kibar üslubuyla dikkat çeken, düşüncelerine hayran kaldığım takdir edilesi yazar.
imla ve yazım kurallarından bir haber yeni nesil geri kafalı yobaz. gözünün içine içine sokup göstersen bir nesneyi yine de inanmayacak cinsten bağnaz. us ile uslanmayanlardan. akıl da akıl işte bunları görünce allaha şükrediyorsun.
hiç bitmeyen yolculuk sonsuz ve bucaksız.
prezervatif'in önemini anlatmak için buradadır.
nefes almadan 3 paragraf ettim sayende.
siyasi bazı konularda belki de uzun uzun tartışabileceğim, ama seviyeli tartışabileceğim seviyeli bir yazar, nesildaşımdır. niki de çok hoş bu arada.
(#14047588)

öğretmen- milletvekili maaş kıyaslamasında son sözü söylemiştir. tebrik edilesidir.
(bkz: #14064628) nolu entry'si ile biz normal insanlardan 365 gün önce yaşadığını itiraf etmiş yazar. *
sıradan biri, birkaç gazete okuyunca entellektüel olabileceğini sanan yazar.
msn ile ilk tanıştığım da aldığım isimdir. Adresim de haliyle umudayolculuk@hotmail.com idi. Şimdi ne oldu o hesaba bilinmemektedir.
(bkz: #17619842)

yeniden tebrik edesimin geldiği duyarlı yazar.
vaaaay zoruna gitmiş yazarı;

(#22196775)

belli ki, akıllı olayım belki hatun kaldırırım yazarlarından biri*.
(#22228220)

düştü sazan oltayı çek*.
kelime türeteceğim diye kasmaktan kendini yırtmış yazar kişisi.

(#22228220)

biz haddimizi de biliriz, hesabımızı da. zeka yarıştırmaya kalkarsak nal toplarsın arkamdan*.