bugün

boğaziçi, odtü gibi okullara girememiş eziğin içinde bulunduğu durumdur. sorsan şimdi buna uludağ daha kaliteli der boğaziçi'nden. yav he he. evet.
uludağ üniversitesinden yolu geçmemiş kişi söylemi.

hayır bilse lafım yok.
uludağlı değilim ama yarası olup da gocunan insanları anlamıyorum. Bunu diyene ''Canım sen nerde okuyosun ya?Nerde okursan oku, üstüne bi kamyon yoğurt da dökseler senden bi cacık olmaz.kib bye'' dan başka bi şey denmez. Ayrıca ne işin var o zaman burda ibibik?
okuduğu bölümün odtü vb. teknik üniversitelerle uzaktan yakından alakası olmayan kişidir.
Uludağ Üniversitesine bile giremeyenler var. Bence oldukça iyi üniversite.
çanakkale 18 mart üniversitesi biga iibf de okuyacak kadar ezik olmamaktır. yılların uludağ üniversitesi. biga ibbf ne la. *
tam bir mühendise yakışacak fikirdir.
tabi canım güzel ülkemde herkes tesla zaten.
Asıl eziklik ;Uludağ adı altında sözlük yazarlığı yaptığın yerde Uludağ Üniversiteli birçok insan olduğunu bilerek insanları kızdırıp başlık açtığın sayfada birşeyler yazdırmayı sağlamaya çalışman.Yazık sana.
daha kötü unilerde okuyanlar da var efenim niye öyle diyosunuz. *
uludagsözlükte yazar olmak için uludag üniversitesi ögrencisi olmanın bir ayrıcalık oldugunu düsünerek uludag üniversitesinde okumak ve öyle olmadıgını ögrenince okulu bırakmak.*
Gayet gurur verici bir durumdur. Kesinlikle ezik olmayı gerektirmez.
sütçü imamda okuyandan daha iyidir efnedim dedirtir.
referans noktasına göre değişken olan durum. mesela cambridge'ye gidebilecekken boğaziçi üniversitesini tercih ettiyseniz bu durum gayet mantıklıdır.
bir harvard'lı yada cambridge'li de odtü ve boğaziçili için benzer şeyler düşünebilir bunun sonu yok.

eğer mesele öss'de daha yüksek puan tutturmuş olmaksa o sınava kim hangi şartlarda giriyor buna da bakmak lazım.iyi okullarda okuyanı var,devlet okulunda okuyanı var,dershaneler özel hocalarla sınava hazırlananı var,dershaneye bile gidemeyeni var,2. 3. hatta 4.girişinde kazanabileni var.

yani var oğlu var.herkesin farklı farklı bir öğrencilik geçmişi var herkesi aynı sepete atıp genelleme yapılamaz.
OKUMAK SORUN DEGIL ONEMLI OLAN OGRENDIGINI NASIL KULLANDIGINDIR ADAM BOGAZICI MAZUNUDUR AMA NAZILERDEKI GIBI GAZODALARI INSA EDER, ADAM ULUDAG UNIVERSITESI MEZUNUDUR GUNES ENERJISINDEN NASIL DAHA IYI FAYDALANIRIZI BULUR. ABiLERi VARDIR ONLAR KULLANAMAZLAR, ZATEN ONLAR ONUN BEYNINI DOLDURUR.
--spoiler--
geldi yine tipini s...
--spoiler--
Sırf görükle'yi görmek için nice yollar tepen abaza kız/erkek söylemi.

Bursa'nın , Uludağ Üniversitesi'nin bokunu yiyin lan siz.
(bkz: uludağ da oxfor vardı da biz mi okumadık)
(bkz: que sera sera)
böyle bir başlığı açabilecek kadar mal olmaktan iyi olan durumdur.
odtüde okucam diye mal mal bölümler okumaktansa uludağ'da okumak kat kat iyidir.
tam 6 senede bitirebildim uludağ işletmeyi, dile kolay, tam 6 sene.şimdi geçmişe bakıyorum da hayatımın en keyifli anlarıymış.
gezdim, tozdum, güzel arkadaşlıklar kurdum, mezun olduktan sonra çok rahat iş buldum ve kendimi hiç ezik hissetmedim.
kendime kızdığım nokta ise bir delinin kuyuya attığı taşı çıkarmaya çalışan 40 akıllıdan biri olmam.