bugün

gelecek grupları şimdiden merak ettiren şenlik. Duman gelse, yeni türkü gelse, hayko cepkin tekrar gelse... gerçekten eğlensek bre.

editto:beğenmedin mi canım? demet akalın'ı getirelim sana?
kıraç ve şebnem ferah' ın kesin geleceği şenlik.

(bkz: papazın her gün pilav yemesi)
işten 2-3 günlük bir izin koparmam durumunda iştirak etmek istediğim şenliktir, özledim zira o ortamı.
kıraç'ın gelmesi ihtimaliyle kabuslarıma bu geceden itibaren girmeye başlayacak olan şenlik. eğer gerçekten böyle bir şey düşünülüyorsa şenlik şimdiden piç edilmiş demektir.
çiş kuyruğu bekleyeceğimiz şenlik olacaktır yine.
Ah bir gelse de son senemizde adam gibi eğlensek dediğim şenliktiir. Umarım bu sene de 5-6 gün olur. Birde panayır aletlerini de unutmamak gerek. işte şenlik budur!!!
dort gozle beklediğimiz aktivitedir. bütün bursa'nın akın edeceği her zamanki gibi kesindir.
kimlerin geleceğini merakla beklediğim şenlik.şöyle yeni albümüyle çilekeş daha sonra vega,kreş,emre aydın,gripin *cem adrian* gelse sanırım tadından yenmez.haksız mıyım acaba?

edit:gelen tepkilere göre haksızmışım!
senlik.org'a göre bu sene 6-9 mayıs arası gerçekleşecek olan şenliktir.
haftaiçi şenlik mi olur lan!

bir ihtimal geçen seneki gibi uzatılabilir belki.
http://www.senlik.org/

burkon organize ediyormuş. ne kadar üstün ve mutlu hissediyor insan kendini...

deseler ki, "uludağ üniversitesi görükle kampüsü bursa bahar şenlikleri 2008" bu üstteki durum gerçekleşebilirdi.

ama üniversite şenliğini, üniversite öğrencileri hazırlar, hazırlamalıdır.

bu ne hazırcılık yahu.

-içki yasağını da protesto ediyorum fırsattan istifade. hihii!! eciik! yasak diyorum protestoo!
bu senede içkileri kaçak içip içip yaklaşık45 dakika cis kuyruğunda bekliceğimiz organizasyon.fix şebnem ferah mor ve ötesi olabilir.
şebnem ferah:meraba.biliyorsunuz ki bursa'nın benim için ayrı bir yeri var!ben yedi yılımı bursa'da geçirdim...

şeklindeki cümlelerini tekrar duyacakmışız gibi içimde bir his uyandıran şenlik.otobüslerdeki rezillikler ayrı!
sebnem ferah out duman in olmasini diledigimiz senlik ama simdiden biliyoruz sonucu..
son senemde son şenliğimdir.duman ve hayko cepkin'i görürüz umarım.
eğlenmek iyi güzel de gece eve dönmek işkence ...
geçen sene harici beşincisine katılmayı planladığım şenlik. hafta için olması berbattır gerçekten.

aslında sanatçılar çok da önemli değildir, şenlik ortamı, insanlar, çimlerde arkadaşlarla oynanan oyunlar ile şenliğin şenlik olduğunu düşünmekteyim. ha tabi kaliteli sanatçılar da bu eğlenceye destek vereceklerdir o ayrı.

medikodaki köfteciden çıkan ve genizlerimi yakan dumanı bile özledim, hatta ajdar dansı yapan fastfood'cuyu da.
http://www.senlik.org sitesinden kolaylıkla bilgi alabilceğemiz 6-9 mayıs bahar şenlikleridir.2007 yılında kenan doğuluyla muhteşem bir kapanış yapmıştır.umarız bu yılda adından söz ettirir.
aldığı sponsorlukların şartları dolayısıyla sadece öğrenciye değil, bütün bursalıya açık olduğundan öğrenciler için ızdırap olan satılmış şenlik.
her sene merakla beklenen aktivite.
yolgezerin çok büyük ihtimalle geleceğini düşündüğüm şenlik..
pentagramın gelmesini istediğim şenliktir. 5 sene oldu bursaya gelmiyorlar. umarım gelirler de eğleniriz hep beraber.
Kopacağımız son şenliğimizdir. Kim gelirse gelsin farketmez ben dostlar arasında olayım da gerisi mühim değildir. 5 seneye yakışır bir şenlik olması temennisiyle...
erkan oğur söylentilerinin olduğu şenliktir. gelirse yine kankası ile, şahsım tarafından saatler öncesinden çimlere oturulup beklenecektir.
yine panayır olacak, yine oralarda sapıtılacak... eine regal...
çimlerde kedi gibi yuvarlanmaya sebep olandır.