bugün

dokuz eylül üniversiteli sözlük yazarları ve istanbul üniversiteli sözlük yazarları başlığı olur da uludağ üniversiteli sözlük yazarları başlığı olmaz mı dediğim, hemen açtım!
*
aa unutmadan (bkz: evet o benim)
şu sıralar finallere çalışması gereken ancak sözlükte zaman öldüren yazarlardır.
(bkz: slayer90)
(bkz: evet o benim) +uludağ suyum ve uludağ gazozumla birlikte. uludağ candır.
Bana, "evet ben de bu kategoriye giriyorum." dedirten topluluktur.
ben de artık bu kategoriden sayılıyorum.
dahil olduğum topluluktur.
sözlüğün ilk nesilleri bunlardandı sanki dediğimdir.
ve döndüm dedim ki bende buraya aitim.....
3 yıl önce, tam 3 yıl önce dedim "ben buraya gideceğim kesin" diye. şimdi "uludağ üniversitesi'nin ammmuğa goim salağın hedefine bak" denileceğim ama hayır. benim hedefim burası değildi. sadece içimde bir his vardı.

boş bir beden eğitimi dersinde; lisemizin bahçesinde gezerken arkadaşlarla konuşuyordum. gerçi o zaman arkadaşlar değil "qanqam"dılar. herkes ileride okuyacağı üniversiteyi tahmin etmeye çalışıyordu. ben de "uludağ üniversitesi'ne gideceğim lan ben" demiştim. hiç unutmuyorum bir arkadaşım: "zaten o sözlükte yazıyon git qanqa" demişti. *

ah ergenlik işte. çok özledim azizim o günleri, dibine kadar özledim. sonuçlar açıklandı herkes tek bir tuşla ülkenin farklı biryerine siktir olup gitti.

ağlayacağım sözlük.
işte tam da bu yüzden buradayım.

(bkz: antikaromantika)
amcasının dükkanında yaz tatillerinde çalışan yeğen gibidir. daha bir sahiplenir mekanı. haklı bir gurur duyar.
okudugum bolum turkiye'de en iyi uludagda oldugu icin burdayim. pisman miyim? asla, hic olmadim olmam da. yerim lan gorukleyi.
eskiler sayılıyomu diye sormak akabinde gruba alınmak istediğim yazarlardır.
bu sene otomotiv mühendisliğine dahil olduğum okul.
safkan sözlük yazarıdır.
(bkz: Amasya Üniversiteli yazarlar)
yüksek lisans yapanlar kabul ediliyorsa arasında bulunduğum topluluktur.
uludağ üni nin bağrından koparak gelmiş; üniversitesini sözlüğüne varıncaya kadar sevmiş ve de ona gönül vermiş yazarlardır. bir parçaları da * hâla o kampüsün yollarında dolaşır durur. *
Şu sıralar tek derdi bütünlemelerden geçmek olmayan yazarlardır.
harç parası kapıya dayanmıştır.
Bu hafta itibariyle mezun olmamdan dolayı aralarında olamayacağım topluluk.
yazarlık maaşları diğer uludağ yazarlarından yüksek olanlardır. saklama gerçekleri zall hep gammazları da uludağ ünili seçiyorsun.
yıllarımı verdim be.

(bkz: allahına kurban)
yoklama mi aliyonuz?

burda.
burda.

selam kızlar.
tovbekar hacker dır. daha doğrusu yaz okullarında uludağ lı oluyoruz.