bugün

ilk olarak bursa'da kurulan şehirler arası yolcu taşımacılık firması.
hizmeti güzel , otobüsleri kalitelidir.
nilüfer turizmin aldığı taşımacılık firması.
istanbul-bursa seferi sırasında kullanıp memnun kaldığım otobüs firmasıdır. 18 liralık bursa fiyatıyla diğer firmalara göre 2 lira daha ucuzdur. ayrıca ilk defa otobüste sandviç ikram edildiğine şahit etmiştir beni.
son iki yolculuğuma* istanbul-izmir hattında bir tane olan man marka otobüsleri denk geldiği için yavaş yavaş sinir olmaya başladığım firma. halbuki travego ya da neoplan bekliyorum. eskiden onlar gelirdi. bir de aracın markasını önceden göremiyoruz diye yalan söyleyen yazaanecileri var nereden buluyorlarsa.

tabi bu man dediğimiz araç da elektronik aksam yönüyle -ki ben en çok onunla ilgilendiğimi söylesem yalan olmaz- anadolu seyahatin neoplanlerindekinin aynısına sahip. ancak travegolarında ve neoplanlerinde funtoro diye bir markanın çok hoş bir sistemi var ki ilgili başlıktan bakın, görün; başka otobüsü canınız çekmez.

edit: funtoro başlığı henüz açılmamış. belki birgün açılır.
dünkü yaşanan olaydan biletimi bu firmadan aldığım için pişman değilim. #19187442
ankara - izmir seferlerinde sadece 1 mola vererek yarim saat daha erken evime varmayi saglayan firma. digerleri 2ser mola verir, gereksizdir 2. mola. iki yildir memnun olarak kullaniyorum. koltuk arkasi ekranlarinda cok guzel playlistler mevcuttur. suan yasmin levy dinlemekteyim.
an itibariyle otobüsüyle balıkesire doğru* yolculuk yapmakta olduğum firma. tanımı yaptık devam edelim. olm bi anda tüm otobüs kusmaya başladı lan. muavin poşet yetiştiremiyor. bana da bilet falan kesmediler arka dörtlüyü komple üstüme mi yaptılar nedir anlamadım. ayrıca otobüste hiç balıkesire gidiyor gibi durmuyo. benden haber alamazsanız bilin ki kaçırıldım.
Tam anlamıyla rezalet bir firmadır. An itibariyle internetten 03.30 otobüsüne bilet almış bulunmakta olmamla beraber yetkili hiçbir kurunma ulaşamadığım için, ulaştıklarımda gerekli ilgi alakayı göstermediği için servis bulamıyorum. Daha öncede türevleri sorunlar yaşamıştım. Allah bildiği gibi yapsın diyorum taksi numarası bulmam lazım.
balıkesir merkezli otobüs firması. daha tam yürümeden koşmaya çalıştılar.
rezalleetttttt,vasattttttt firmaaaaa ,lan 6 lere bilet aldım 6sindada gec kaldı ve çeşitli problemler yaşadım,(meyve suyu dökülmesi gibi ),sakin binmeyin.
8 saatlik yolculuk boyunca bir bardak su bile ikram etmeyen firmadır. Sana rezalet puanım 9 kanka.