bugün

galatasaray düşmanı olan bir kesimin de bulunduğu sözlük. bu kesim tarafından galatasaray hakkında yapılan olumsuz çıkışlar artı oya boğulurken, galatasaraylıların olumlu fikirleriyse topluca eksileniyor.
sözlük fenerbahçelilerin birbirini koruyup kolladığı bir yer haline dönüşmüş durumda ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor.
çok pis seks dönüyor diyorlar.
Neden kimse bitmiş dememiş bugün bitmedi mi?
Filatodur.
bitmiştir.
Göçmüştür.
Vurduruyordur.
2021 de duraklama devrine girmiştir.
Birlikteliğimizin 16 senesini devirdik nice 16 senelere ..
Bugün Fazla sakin geldi bana. Belki de yılbaşına özgü bir durum söz konusu olabilir.
Frank lucas ve saz arkadaslari ile aslolan fenerbahcedir ile tartistiginizda sizi caylak eden modlara sahiptir. Onlara bir sey olmaz ama.
Ulan sozlugun yarisi megerse diger sozluge gitmis. Biz de diyoruz ki insanlara nerede ? Herkesin derdi ayni. Adamcilik.
Simdi bakiyoruz bu sozluge, bitmis. Eridi gitti koca sozluk. E simdi biz aptal miyiz ki burada yazmaya devam edelim ? Biz de siktir olur gideriz. Son bir soz soyleyecegiz ama.
sikicik sözlüğümdür.

yine döndük dolaştık buraya geldik amk.

az ama öz iyi insanlar var.
sözlük bitmiş gerçekten, nasıl bir yer olmuş böyle!

kimseler yok, bu arada sözlüğün hala en yakışıklı yazarı benim.

Beni gören erkek yazar arkadaşlarım neredeyse gay oluyordu.
ekşi sözlük'e alternatiftir.
* şimdi yeni üye oldum profilime tıkladığım zaman hata verip duruyor şuan yazdıklarımın gidip gitmediği konusunda bile şüphelerim var bunun bi' benzeri (bkz: instela)'da da olmuştu
Twitter da çekiliş yapan sözlüktür. millete çekiliş ayağına aktiflik kastırıyor aklı sıra.
Ciddi ciddi bitmiş sözlüktür. Sol frame akmıyor, online sayısı 100ü zor geçiyor. Alternatif bir sözlük önerisi olan var mı? Ekşi demeyin zaten yazarım.
sözlükte artık kavga, kargaşa bile çıkmıyor, tansiyonlar yükselmiyor.

belki bir sene önce açılsa baya bir ses getirecek siyasi başlıklar şimdi açıldığında kimse entry girmiyor, ses seda yok.

bu sözlüğün yıkılışı insanı üzmüyor değil.
buraya ayda yılda bir girdigimden kac gündür sesimi çıkarmadım ama artık yeter amina koyim. şu site görünümünü şu hale getiren yazılımcinin gözünün ferini sikeyim. be amina koduklarim eskiye çevirin artik şunu.
bırakılmaz, ara verilir..
--spoiler--
arkadaşlar, eski tasarıma bir süre daha devam etmek isteyenler var. şu adreste eski ve yeni tasarım arasında geçiş yapabilirler:

https://www.uludagsozluk.com/zlib/yenit/
--spoiler--
üyeler sözlüğe girmesin diye uğraşan sözlüktür.

la şu temayı değiştirin oylama sistemini düzeltin. yarrak gibi oldu sözlük ya.
an itibariyle mensubu olduğum sözlüktür. keyifli zamanlar geçirmek, bilgilenmek ve bilgilendirmek ümidiyle hepinizi selamlarım.
Türkiye'de en çok ziyaret edilen Web siteleri listesinde 723. sırada.
bir kaç yıl önce ilk 50 listesindeydi. bu halde olması üzüyor.
eskiden bu sözlükte insan gibi konuşmaya bi iki karşı cins bulur yolumuzu bulurduk.
lan şimdi sözlüğe gelen kızlara bile kızlar yürüyor.
kızlar da sözlük abazan dolu zaten deyip ilk tiki bize ilk oy hakkını lezoya kullanıyor.
sözlük erkekleri olarak bu olaya el atmalı gerekirse eaegs minvalinde geniş çaplı önlemler almalıyız.
epey dipnot: evet, adım serdar.
cok acil yazar temizligi yapmasi gereken sozluktur. hic bu kadar kotu bir durumda olmamisti.