entry'ler (140)

kadınların keko erkeklerden hoşlanması

Mizaç olarak sert erkekler daha çekici geliyor. Herkes böyle düşünmüyor lakin kekolukla ikisi farklı şeyler.

34 plakanın diğer illerdeki karizması

34 olarak bir karizmasını görmedim.:) Tam tersi, insanlar trafikte çekiniyor.

yalnız insan ne yapar

Kitap okur:)

sözlük yazarlarının diyet sırları

Son akşam yemeği saati 16.00
Sabah kahvaltısı ise 10.00
Ara öğün yapmayın, kilo almanız imkansız.

rahatlamak için yapılanlar

Seks. Yazan yok galiba

işten çıkar çıkmaz eve giden insan

Benimdir bu. Öyle bii yoruluyorum ki kafa patlıyor bazen, hooop eve gidiyorum hemen. Allah'tan ki okul ve iş arası 2 kilometre falan belki de daha az.

sözlük yazarlarını çok seviyorum ne yapmalıyım

Sarılalım sıkı sıkı.

nefret dolu olmak

Trafikte genellikle böyleyim. Türk insanının yaptığı kurnazlıklar, sabırsızlık ve saygısızlığı da bununla birleşince çıldıracak gibi oluyorum.

vajinaya 1 dakikada 170 dil darbesi atmak

iyi sonuçlara gebe olmaz. Önemli olan yavaş ve daha az sıklıkla yapılması.

ablacım ver bı nefsimiz körelsin be

insanı art niyetli düşündüren bir çalışma.

ups boobs

Bu arkadaşa da hiç anlam veremeyenlerdenim. Günlük hayatta gayet ilgi görebilecek biri olduğunu düşünürken neden o kadar özelini görsellerle sergilemeyi tercih etmekten keyif alıyor, çözemedim. O da böyle eğleniyor demek ki diyorum lakin temel sebep nedir? Neyse Kolay gelsin.

uludağ sözlük skandalları

ismi "t" harfi ile başlayan eski bir sözlük yöneticisi vardı. Bı ara hatırladığım kadarıyla bunun yöneticiliği elinden alınıp çaylak yapılmıştı sanki. Her entrysinden biri izmir ve kızlar üzerineydi. işin komik yanı ben bu isme, başka sözlükten de aşinaydim. Arkadaş, izmirliyim diyordu ama aslen Gaziantepliydi. insan, aslını neden saklar ve 30 kusur yaşındayken ergen gibi davranır, anlam verememiştim. Bunu tespit eden sayılı kişilerdenim.

yalnızlık aktiviteleri

Bisiklete binmek. Daha keyiflisi de yok galiba.

düşün ki o bunu okuyor

Özledim.

sufle

Şu an olsa da yesek modundayım. Ortalama 5 dakikada müthiş bir şey çıkıyor ama yapmaya üşeniyorum.

kek yapmak

Terapi gibidir. Latte ile iyi ikililer, canım çekmedi değil.

bulgar dendiğinde zihinde oluşan imge

Büyükannem.

elektrik faturasını düşürecek önlemler

-Gece yatarken internet kullanmayacaksaniz fişi çekin, verinize bağlanın.
-evde olmadığınız süre içerisinde TV'nin fişi bile takılı kalmasın. Yalnızca buzdolabı açık olacak. Onu da kısa süreli olarak açın, çok düşünmeyin. Hatta anlık fotograf çekin ve hangi besini alacağınıza karar vermiş olursunuz.
-kettlada isittiginiz su tam olmalı. Fazla geldiyse termosunuza koyup gün içinde kullanın ki kettlai bir daha kullanmayın.
imkaniniz da varsa 22.00 den sonra kettla kullanirsaniz faturanız sevimlilesir.
-Akşam çok önemli. birkac saat ışığınız açık kalsın en çok... Hatta hiç yakmayın. 17.00-22.00 arası elektrik çok pahalı. (Genel olarak böyle). Saç kurutma makinesi, düzleştirici, çamaşır makinesi ve bulaşık Makinesi gibi cihazları akşam 22.00'den sonra kullanın. Sözlük kızlarına sesleniyorum; imkanınız varsa saçınızı iş yerinde duzkestirin derim.:) Bu durumlar faturanızı kesinlikle yarı yarıya düşürür. Eğer belli kW altında kalmayı gerçekten istiyorsanız fırınınızı kullanmayın veya gece 22.00'de kullanıp işinizi görün.
-Doğalgazı çok soğuk bir yerde yasamiyorsaniz 33-40 arası yakın. Tabii ev de ara kat ve kolay isiniyorsa. Ara katın artısı olarak hiç yakmamaniz da büyük avantaj olur.

true yi evlendiriyoruz

Kendisiyle oturup kahve içmişligimiz var. iyi adamdır. Evlenir elbet, neden acele ettiriyorsunuz?

Edit: t harfi ile başlayan başka biriyle karıştırmış olduğumu öğrendim. True, o kişi değilmiş. ASELSAN'daki mühendis-gozluklu bir bey tarifi.

ayda 150 kw dan daha az elk kullanma yolları

Evden çıkarken buzdolabı hariç ne varsa her şeyin fişini çekmek. (internet dahil)