bugün

eksi oy veren tayfa yine gelmiş.
Her tipte insanın olduğu ekşi sözlükten daha iyi bir sayfa tasarımına sahip olan ve üyesi olduğum web sitesi.
görsel
Herkesin birbirini tanıdığı yer. Biraz dışardan biriymiş gibi takılıyorum. Kendimi kabul ettirme aşamasındayım ama istisnasız herkes birbirini tanıyor. Zor olur bu.

Diğer yandan tanımaya çalışıp Benim mesajlaştıklarım ise ingiliz düşes ve prensleri. 5 çayını içmeyince biraz gergin oluyorlar.

internet alemine girince normalde yürek yeme etkisi olur aslında. Yazarlar çok korkak ve ürkek buna rağmen. Şu sanal pencereler bile yetmiyor onları cesaretlendirmeye.
Girilen entrylerin neden geç göründüğüne anlam veremiyorum. Onaydan mi geçiyorlar?
Özellikle şu sıralar Bütün günümü ve internetimi yiyen samimi sosyal medya sitesi. Maaş bağlayın ulan bana.
ekşi sözlük'teki uzun süreli okurluğumu saymazsak ilk yazarlık bakımından deneyimim olan sözlük. güzel anılar biriktirebileceğimi düşündüğüm bir ortam. hayırlısı diyelim öyle olsun. kimseyi tanımasam da yazabildiğim kadar yazacağım, kendimi ve düşüncelerimi anlatabildiğim kadar anlatacağım.
bugün gördümki çok büyük güvenlik sorunu var.

itin biri çıkıp sabah sabah ana avrat sövüyor sol framenin içine ediyor bir tane mod yok. bakalım ne zaman uyanacaklar.
yakında kepenk kapatacak olan forum sitesidir. ana avrat küfür edenler, sanki çok matah bir şeylermiş gibi gelip "ben dönyanın en gözel karısıyam ağzınıza sçaram haa" diye millete küfür eden ergenliği henüz atlatamamış tipler, yedek hesaplar açıp milleti oylayıp yetinemeyip ana avrat küfür edenler, içlerinden akan lağımı herkesin üstüne sıçratmaya çalışanlar..

bunlar olabilir neticede ülkedeki herkes ruh sağlığına sahip değil. ancak bunlara göz yumanlara ne diyeceksin ? o yüzden buranın ömrü fazla kalmadı. kendiliğinden kapanmasa " iyice lağıma döndü" diye resmi denetleyici kurumlar kapatır zaten.
- yetkililer :site hareketsiz bir canlılık lazım.
Zall: milyonların bacısı geri dönsün.
- yetkililer : tam bir deha bu adam...
acilen eski kaliteye dönmesi gereken sözlük, trollden ve küfürden geçilmiyor. incisözlükte miyiz yoksa uludağ da mı belli değil. lütfen görün artık bu yazılanları da bir şeyler yapın insan üzülüyor.
Facebook sayfasında pek popüler olmayan sözlüktür.
birkaç zamanlık zorunlu ayrılıktan sonra hoş karşılandığım mekândır. teşekkürlerimi bir borç bilirim efendim!
6 7 yıl olmuş ırzını diktiğimin sözlüğüne geldiğimden beri. (bkz: eskilerden biri) sözlüğe döndüm hadi sen de gel demese belki de 2 yıldan fazladır yazmadığım, öylesine açtığım hesaba geri dönmek aklıma gelmeyecekti. Çok güzel insanlar tanıdım, çok pislik insanların varlığına da şahit oldum. Burayı tanımlamak çok zor. Özlemişim seni be sözlük.
0:00 0:16
0:00 0:22
gelişmeye açık fakat o açıktan geçemiyorlar. 6 sene sonra geri döndüm herkes hala eli çükünde başlık açıyor veya hortlatıyor. sol frame i görüyorsunuz.
Aktif üyelik için telefon numarasını zorunlu kılan oluşum.
masaüstü siteden de mobilden de yeni başlık açılamıyor. mevcut başlıklara entry girilebiliyor sadece.
0:00 0:22
10 küsür yıldır yazarlık yapıyorum ama 1 kere bile bana bişey katmadı hep benden götürdü fakat onca adaletsizliğe rağmen ses etmedim kopamadım. en zırtapoz tiplere dokunulmazken ben hiçbişey yapmadan çaylak edildim. başkası olsa bu sitenin yüzüne bakmaz ama ben vefalıyım.
Bomboş.
artık ölmüş olan sözlüktür.
siktir edin gençler yazın, hatunlara yürüyün boş verin bu işleri onu da zall düşünsün aq.
Kaç gündür yokum bir geleyim dedim sadece sözlük içi konulara entry girmekten engel yemişim :b.