bugün

an itibari ile gülenciler vs akparticiler&işidci vs ulusalcılar&atatürkçüler arasında her başlık altında laf sokmalar sürtüşmeler yaşanan sözlük.
"Noktadan sonra boşluk gelir yiğidim, bunu bilmeyen burada yazar olamaz aslanım." tarzı atar yapan sözlük. Fakat algoritmada unutulan bir şey var sanırım; ben şimdi vinenoktaco yazarken neden co'dan önce boşluk bırakmalıyım sevgili sözlük?
görsel
Liseli sayısı sanki biraz fazla.
bağırsaklarında bir çok ruhsal problemleri olan oluşumu barındıran sözlüktür. özellikle bir tanesi var ki kadın yazar taklidi yapan ve sürekli muhtemelen "emekçi" bir kadına ücret ödeyerek çektiği baş rolü memenin oynadığı fotoğraflarını kendi fotoğrafı gibi paylaşan bu arkadaş sürekli insanlar ile polemiğe girme derdinde sözlüğe kattığı en ufak bir katkı yok..

ne bilgi içerikli tek bir entirisi var ne nitelikli bir şeyler yazma kabiliyeti. bilgi birikim sadece çirkeflik alanında.. bunun gibi bir kaç tane daha var malum kankacılar olarak bilinen grup. ele başları şu anda çaylak yancısı evde kalmış hanım fink atıyor her yerde.. böyle tiplerin burada yazar sıfatı ile anılması bile sözlüğün kalitesini ciddi manada düşürüyor..

yazdıklarına bakıyorsun bunların affınıza sığınarak bir boka benzemiyor. gerçekten öyle ama hala burada yazabiliyorlar. ondan sonra ekşi sözlük şöyle ekşi sözlük böyle. orada 10 küsür sene yazarlık yaptım ve buradaki bu leşleri temizleyebilseler emin olun bu sözlüğün oradan farkı kalmayacak.. yani nasıl ruh hastaları olduğunu anlatmaya kelimeler yetmiyor sürekli polemik yaratma birilerine sataşma derdindeler. sağlıklı insanların yapabileceği davranışlar mı bunlar.

velhasılı sözlük iyi de çevresi kötü maalesef..
tabiri caizse cılkı çıkmış sözlüktür. modlar işini kesinlikle yapmıyor burası kesin. yazarlarında bir bölümü ciddiyet yoksunu,her konuda trollük kovalayan,kadınlara laf atmayı adet edinmiş tipler.
tamam beğenmeyen çıkar gider orası öyle ama yahu siz arsız,hayasız mısınız? laflarınızdan,yazdıklarınızdan rahatsız olan bunca yazar var hiç zorunuzada mı gitmiyor?
altında biraz bilgileniriz,bildiklerimizi paylaşırız diye başlık arıyoruz bir elin parmaklarını geçmiyor.
bir de şimdi hayal dünyasında kurguladığı olayları başlık açıp altına uzun uzun yazan tipler türedi ki eyvah eyvah.

edit:yazdığım bazı trollcanların ağırına gitmiş. yavrucum sakin ol. cümleler ağır geldiyse tek seferde alma hepsini üzerine. parça parça alın.
görende kendisini ordinaryüs sanacak. yazacağı entryler buraya ağır gelebilirmiş. yahu mantık çerçevesinde kuracağın cümleler niye ağır gelsin? sen ağır saçmaladığın için tabi ki insanlar okumaz.
alt alta üç cümle kurup ekşide yazar olan kendini insanüstü yazar olarak tanımlıyor. gerçekten bu durum daha acınası. birde 1000 entry girmeyen yazar vs yaftaları yok mu o daha da acınası. yani 100000 entry im olduğunu varsay,1 tanesinde bile mantıklı bir cümle yoksa neye yarar. lütfen beyin fukaralarını sözlükten alın mod kardeşler.
Şerefsizlerle dolu bi ortam. Kesinlikle saygidan ve insanliktan uzakta onlarca insan var. Alevi, izmirli kizlar, turk kizi bilmem ne hakkinda acilan basliklara yasi en fazla 15 olanlarin igrenc dusuncelerini yazdigi, edebiyattan sanattan bilimum mantikli konularin bahsedilmedigi, seviyeli olan yazarlarin genellikle eski yazarlar oldugu bir ortam. O eskilerde teker teker gidiyor durmak mantikli haraket degil sanirim zaten. Sozlugun kalitesini dusurenlere lanet olsun.
11.nesil ne biliyor yazmis yine malin biri.

Yillar once sozluk kullanmamamiz o yillara ait entryleri okumadigimiz anlamina gelmiyor. Bi 6 yil once yazilanlara bakiyorum birde bugun yazilanlara ve arada ucurum var. Tabi hesabi kapatmak yine insanin kendisine kalmis, daha cok can sikarsa kapar gideriz zor degil.
Bazı başlıklar lise 1 2 seviyesinde malesef. Insan kendisini erkek ergen dolu bi mecrada hissediyor.
uzun bir aradan sonra merhaba sözlük.
Zannediyorum birileri totosunu kaldırmış, trolleri siliyor.

Kim yapıyorsa Ellerine sağlık. Geç kalınmış olsa da gayet destekliyoruz.

Edit: iş bu entry modları şikayet vasfı taşımıyorsa lütfen taşısın.
Sözlük twitter, instagram, swarm, whatsapp, facebook, snapchat ve adını bilmediğim bir çok sosyal ağın karması gibi bir şey oldu, yeter.
Uzuuun bir aradan sonra geri dönüp bi kaç bi şeyler yazdığım sitedir. ilk göz ağrım, hayatımın bir dönemine damga vuran kadını tanıdığım sitedir. O yüzdendir ki son zamanlarda olanca sıçıp sıvamasına rağmen aylarca online bile olmamama rağmen tamamen terk edemediğim sitedir.

Aslına bakılırsa sözlüğün kalitesi çok da umrumda değil, hiçbir zaman da olmadı, ben buraya bir takım hisler bırakmaya geldim, bir nevi blog olarak gördüm ve kendim için kullandım siteyi, çok güzel arkadaşlar ve aşklar da cabası oldu. Herkes kazandı yani, gayet güzel bir birliktelik.

Yazarım yazmam, belki aylarca uğramam bile belli olmaz ama ben yaşadığım ve site yayın hayatına devam ettiği müddetçe bu hesap hep açık kalacak.
Çocuk parkından hiçbir farkı yok...
Bir inci sözlük değildir.
Yaklaşık 5 yıldır yazarlık yaptığım sözlük.

Bana göre ekşi'den sonra ülkenin en iyi Sözlüğüdür ama yavaş yavaş bu özelliğini kaybetmekte.

Bilgi içeren entri sayısı yok denecek kadar az. Ama cinsellik ve küfür tavan yapmış durumda. Trollük ise çizgisini çoktan aşmış durumda.

Az sayıdaki adam akıllı yazar sayesinde şimdilik ayakta fakat modlar bu duruma müdahele etmezse ömrü çok da fazla olmaz.
Bilmiyorum ama cidden sözlüğe bilgi içerikli entry girmekte ve okumakta büyük zevk alıyorum.Hele bilgi içerikli entry girip Kendi yorumlarını katanları görünce tadından yenmiyor.
(bkz: uludağ sözlük)

tatlı cadıdan bir foto.
(img:#1)
az önce yazarlığımı aldığım, ekşi sözlük'ün bitmeyen onay sırasından sonra bünyeme ilaç gibi gelen sözlük.
hoş bulduk.

edit: imla.
Yarım saattir hiç tadı yok.
Oytunkaran gibi bir embesili bünyesinde barındıran kalitesiz sözlük.
bünyesinde birçok keskin zekalı ve saygı duyulası insan barındıran sözlüktür.
bu hassas günlerde moderatörlerinin çok dikatli çalışması gereken sözlük.
nerde o bilginin peşinden koşan insanlar? sözlük formatı bile doğru düzgün uygulanmıyor?
her gün yüzlerce trollük yapılıyor fakat formata uygun olduğu için silinmiyor. doğanın kanunu mudur bilinmez yapay olan her şey bir müddet sonra bozuluyor.
seneye burası ulu görünümlü inci sözlük olur.
Moderasyondaki beyfendilerle yüzyüze, diz dize, bacak omza tanışılmak istenen sözlüktür.
''-Yeni üyeliklerde ve çaylak üyelerde sms onayı zorunluğu getirdik.''

aynı kişilerin sürekli yeni hesap açmasını mı önlüyor bu anlamadım ama ? sms zorunluluğu çok saçma olmuş. alt tarafı sözlük burası. kaldı ki ben telefon bile kullanmam. hesabım silinip gidince gelemeyeceğim demek ki bir daha. hem kullansam bile sırf bu yüzden bir daha gelmezdim.