bugün

Bir iletişim kanalıdır.
Bazı yazılı kuralları vardır. Formata uygun yazmak ve suç teşkil edecek entryler girmemek gibi. Bazı yazarlar uyar; bazıları uymaz.
Ben uyanlardan biriyim. Buna rağmen aynı kişinin şikayetleri üzerine iki defa çaylak yapıldım.
Bana belirtilen mazeret bir entrymin ağır küfür ve hakaret içerdiği. Bu doğru değil.
Gerçek neden Düşüncemi belirttiğim formata uygun entrylerim üzerine sinirlenip, nick altımda defalarca hakaret eden ve hatta tehdit eden bir üyenin asılsız suçlamalarına karşı kendimi savunmak.
Nick altımda hakaret ve tehdit edenleri ben davet etmedim ve sadece suçlamalarının temelsiz olduğunu belirten gene formata uygun entryler girdim.
Bunun karşılığında hak ederek çaylak olan, fake'iyle de terör estiren bu üyenin öfkesi yatışsın diye sudan bir bahaneyle çaylak yapılmayı içime sindiremiyorum.
imtiyaz sahibi değerli bir yazar olabilmek için kurallara uyan biri değil her daim subliminal ya da açık şekilde okurları cinsel açıdan uyaran ya da "vatan millet sakarya. Hadi asalım keselim kanlarında duş alalım." diye manipule eden biri mi olmak gerekiyor?
Cevabı biliyorum. Zahmet etmeyin.
oylama yeteneği hiç fena olmayan sözlük. nerede saçma sapan yazdığını düşündüğüm yazar varsa karması sıfırın altında.

bu da en azından bana göre sözlüğün oylamaları doğru yaptığını gösteriyor.
görsel
SöZlük aleminin önde gelenlerindendir. Brazzers aleminde de tanınan bir SöZlüktür.
içinde gitgide trol ağacı büyüten sözlük.
seviyorum bu sözlüğü. her ne kadar eleştirilere maruz kalsa da gece uyumadan önce yatakta başlıklara göz gezdirmek günlük rutinim haline geldi.
son dönemlerde yazarlarının yaptığı büyük bir hata fark edilen oluşum. gerçi yine herkes bildiğini okuyacak ama ben dayanamayarak yazıyorum artık.

değerli yazarlar, zaten başlığı açılmış bir konuda yeni bir başlık açmak sadece başlık kirliliğine sebep olur. heyecanlanıp başlık açmadan önce lütfen bu konuda bir başlık açılıp açılmadığını kontrol ediniz. örnek vermek gerekirse:

--spoiler--
- 20 mart" ta yapılacağı söylenen saldırılar

şeklinde bir başlık varken

- 20 mart terör saldırıları
- 20 mart saldırıları

şeklinde başlıklar açmak gereksizdir. unutmayalım.
--spoiler--

nacizane tespitimi paylaşıp köşeme çekilirim. saygılar...
ekşi ve instela'dan sonra gelen türkiye'nin üçüncü en iyi sözlüğü. açık ve net.
Sadece yazmayın arada okuyun amına koduklarım. Kendinizi rezil ediyorsunuz.
instela kim ya, ancak uludağ sözlüğün dörtte biri kadardır entry hacmi, atmayın. Uludağ sözlük ekşiden sonra en büyük ikinci sözlüktür.
diğer interaktif sözlüklere nazaran fazlaca ırkçı söylem barındırması dikkatimi çekiyor.

Not : Türküm
böyle bir günde bile sol frame herşeyi açıklıyor sanırım.
kuralları iyice gevşemiş olan sözlük. tanım entry girmeyen çaylak yapılsın artık. imla kurallarına uymayan da. açık ve net.
rezil rüsva olmuş burası. artık herkes anlık ileti tadında entryler giriyor.
silinen entryler de biz yazarlara canlandırma seçeneği verilmiş. düzeltirseniz tekrar yayına sokarız hesabına. ama benim bu zamana kadar düzeltip canlandırdığım hiçbir entrymi yayına tekrar koymadılar. nasıl iş anlamadım. o zaman o canlandır butonunu kaldırın oradan. hayallerimizle oynamayın.
eleştirenlerin değiştirmek, çözüm bulmak için kılını kıpırdatmadığı sözlük. en büyük sorunu budur.
Ben geldim ulan develer. An itibariyle yazarlik başvurusu yaptığım efsane.
Genelinin yaşı 17 22 arasında olan, bir bırıne ana, bacı küfreden yazarların bolca olduğu bir sözlüktür. Sözüm kendini bilen yazarların dışındadır. Yav sizin ananız, bacınız yokmu? Adam maç için siyaset için açılan başlığın,girilen yüzlerce metnin altına geliyor ana, avrat düz çekiyor. Hay o küfür ettiğin adamlarsa senin ananın, bacının diyeceksın olmuyor. Adam karşısındakinin namusunu düşünmez tamamda sen sovdunmu bende sövüyorum. Niye ananın, bacının namusunu sözlüğün abazan erkeklerinin ağzına doluyorsun, baban ananı tatmin edemıyormu yoksa, anan bu küfürleri okuyunca " ah ah mi" çekiyor yoksa diyede küfürbazlara iletiyorum. Onlar mesajı alırlar.
Artık yazma isteği getirmeyen sözlüktür . O eski heyecanından eser kalmadı .
pkk lı şerefsizler ekşi'deki gibi at koşturamaz. Teröriste ağzının payı verilir. Sırf bu sebeple bile vazgeçilmezdir.
Büyük boyutlu bir logosu (192*192) hiçbir yerde bulunamayan sözlüktür. *
Bildiğin mahalledeki kardeşler kıraathanesi. Arada vatan kurtaranlar, sağ solu kesenler vs.
ergenlerin bastığı sözlük .
tarz'ın efsane olduğu sözlük. açık ve net.
Bugün fetocular ın istilasına uğrayan sözlüktür.