bugün

ekşici ve incicilerin eziklediği yazarların bulunduğu sözlük. Ama herşeye rağmen seviyorum lan ben bu sözlüğü!!
uzun zamandır yazmıyordum iyi ki yazmıyormuşum. buralar ergenlerin takıldığı, tinercilerin cirit attığı köprü altları gibi olmuş.

seviye dersen seviye yok, adı sözlük ama yazarlarda bilginin, kapasitenin zerresi yok.
çoğunluk kafa çalıştırmaya, okuyup araştırmaya üşeniyor.

en son cin ali kitapları okumuş insanlar benle aşık atıyor.

vay memleketim vay ne hallere düşmüşsün.
(bkz: karısını kıskanmayan laikçi kemalist)

bu ve bunun gibi pislikleri düşünebilen ve yazan, basit düşünceli, eğitimsiz, ham, küçük insanların propaganda sözlüğüdür.
42 gündür yazmadığım ve döndüğümde hiçbir şeyin değişmediğini gördüğüm sözlüktür.

sol şerit halen aynı zihniyeti yansıtıyor. *
çıkınca girilmeyen sözlük.
girince çıkılmayan sözlük.
içine sıçılan sözlük.
uzun bir aradan sonra tekrar yazmaya başladığım sözlüktür.
ıçılınca girilip issaszı issaz sözlük.
yobazlar ve ırkçıları korkunç buluyordum.
ama bir yenisini daha ekliyorum.
ergenler.
bunlarda yobazlar kadar sıkıntı yani, ölsünler.
500'den fazla bekaret, 500'den fazla da bakire kelimesi içeren başlık bulunan sözlük. 5 senedir bu sözlükteyim her gün aynı muhabbet amk ya bıkmadınız gitti. hayır biri gidiyor biri geliyor muhabbet değişmiyor. günün her anında bu kelimelerin geçtiği başlıklar sol frame'den düşmüyor. sikicem yapacağınız yazarlığı amk. bulun bir yerden 50 tl gidin keraneye amk ergenleri.
işkur'dan daha fazla işsize ev sahipliği yapmaktadır.

Pazar gecesinin bu saatindeki online yazarları geçtim, onlarca entryi kopyalayan insanlar var.
işsizlik oranında büyük pay sahibiyiz vesselam.
şu anki durumu ancak şu şekilde özetlenebilir:
(bkz: welcome to the uluforum)

kemalist-şakirt çatışması içinde cümle yobazı, aklı fikri sekste olan ergenleri; insanı insan olarak değil de "kadın-erkek", "x ırkı-y ırkı", "kültürlü-cahil" şeklinde sınıflandıranları, futboldan başka bir şey bilmeyenleri, karşı fikirdekilere saygısızlıkta ileri gidenleri, kelimeleri doğru yazmaktan bile aciz "sözlük yazarları" ile sözlük şu anda vizyonunu kaybetmiştir.
bilgi yuvası olması gerekirken tam bir kahvehaneye dönüşmüştür ve eskisi gibi olacağa da benzememektedir.
inciden hallice.
inci sözlük'ün onda biri kadar değildir. lütfen inci'ye hakaret etmeyiniz.
başlıklarda noktalama işareti kullanımını bir an önce getirmesi gereken site. zall bırak şimdi mobili falan siktir et onları, bunu yapın bi an önce amk. sözlüğün kalitesini sikip atıyor lan resmen.
Noktalama isaretleri ile kafayi bozmus sitedir. nedendir bu çile?
Kafasına göre entry silen modların olduğu sözlük.neymiş, üstteki yazara refere etmişmişim. Ulan onlarca bu tür entry var, kör gözün onları görmüyor mu??.
ciddi ciddi, düzgün entry girmeye çekindiğim sözlük.

dalga geçerler diye çekiniyorum aq. düşünün halini.

10 entryli birinin de böyle konuşması ayrı garip. * *
türkiye'de ne kadar ruh hastası, abazanlıktan patlamış, otuzbirci varsa buraya toplanmış aga.

babanıza her ay 50 lira internet faturası ödeteceğinize, milyarlık telefonlar kullanacağınıza gidin bi rusa olsun bitsin lan.
an itibariyle sol frame de 'yılanı okşasam mı' 'asılsam mı' 'çavuşu tokatlasam mı' '31 mi çeksem' gibi çok yaratıcı başlıklar bulunduran sözlük.
#uludagsozlukuseviyoruz.
en boş muhabbetlerin döndüğü sözlük. inci sözlük'ten bile beter.
köklü değişiklikler yapılması gereken sözlük.

1- yazar kalitesini arttırmak için sırf entry girmek için entry girenleri sözlükten uzaklaştırılmalı.
2- format başlıkları hariç 'tanım yapma' zorunluluğu getirilmeli.
3- sözlüğe yeni yazar alımında çok dikkatli davranılmalı, gerekirse 3-5 ay bekletilmeli. bu da sözlüğün direk kalitesini arttıracağını düşünüyorum.

moderatör abilere duyurulur.
görsel
güncel Önemli Başlıklar