bugün

bi nevi paralel evren. Burdayken gerçek hayattaki olayları, gerçek hayattayken burdaki muhabbetleri kaçırıyoruz.
nefret etsem de vazgeçemediğim sözlük . aslında sözlükler içinde en hoşgörülü, en yazılası, en iyi sözlük burası . demek ki diğer sözlüklerde yazsam o sözlüklerden daha da çok nefret edeceğim .
moderatörlerinin kafasına göre entry sildiği sözlük. neymiş efendim tanım olmalıymış, yok efendim hakaret küfür olmamalıymış, ulen sol frame e bi baksınlar hele nasıl bir tablo görecekler.
yeni katıldığım, ekşi sözlükten daha kolay üye olunabilen sözlük. ayrıca yeni tasarımları da çok hoş.
şu turkcell'den almış olduğu, videolardan önce çıkan reklamı ağzımı bozmama, dümdüz küfür etmeme sebep olan sözlük.

abi cidden video playerda sıkıntı var düzeltin amk şunu artık ya. sitenin içindeyken videonun yanında +'ya basıp izlediğimizde videoyu atlama işareti olan x gözükmüyor. böylece de kafa sikmekte birebir, amacınız buysa bişey demiyorum.
Dini, siyasi tartışmalardan, sözlükte kızlarında olduğunu düşünmeden erotik içerikli başlıklar açan trollerden kurtulması gereken sözlük.
Ekşiden sonra Türkiye'nin en büyük sözlüğüdür. (inci sözlüğü katmamış olmamdaki sebepler açıktır.)
Kurucusu ismail Alpen olup bu sene 11. nesilleri yazar olarak almaya başlamıştır.
bu ara fazlasıyla ergenin bastığını düşündüğümü sürekli kızların şöyle yapması kızların böyle demesi ya da erkeğin böyle yapması erkeğin böyle demesi tarzında başlıklarla dolan, karşı cinsi henüz keşfedememiş hatta ve hatta daha kendini keşfedememiş biçok yazarın olduğu, eski sözlüğün tadı nerde dedirten, yazar alımları kolay olduğu için her ego tatmin etmek isteyenin girip başlık açtığı sözlük tarzında sosyal medya içerikli siyasetin yapıldığı, sadece yazılarla dolu olan web sayfası
Son dönemde hepten bitmiş sözlüktür. 2009 da okumaya başladım, 2012 de yazar oldum. Ne yazacağım ki diye yazar olmamıştım. Severdim o sıralar. Ekşiden daha çok okurdum belki de. Son 1,5 2 senedir de severek yazarlık yapıyodum taa ki şu 1 ay öncesine kadar. Bakıyorum da ne kadar seviyesiz, gereksiz fake hesap dolmuş. Tek konu cinsellik olmuş. Mantıklı entryler kaybolmuş, sikerler öyle sözlüğü. Bundan sonra sadece çok sevdiğim yazar arkadaşlarla mesajlaşmak için kullanacağım. Çok yazma ihtiyacı hissedersem atarım belki arada entry. Haydin eyvallah genşşler, adam gibi yazın, siktirtmeyin belanızı.
kızların ego, erkeklerin kız peşinde koştuğu internet sitesi.
ben yeni olmama rağmen şunu söyleyebilirim ki, çok itici görünüyorsunuz a dostlar.
yarak gibi sözlük . bilgi entrysi girdiğinizde ya da kıyıda kösede kalmıs konuları arastırıp yorum yaptıgınızda kimse siklemez . çoluk çocuğun oyuncağı olmus olan ; siyaset, futbol, gündem gibi konularda entry girerseniz eksi veya artı yağmuruna tutulursunuz .
meydan sözlük yazarı olarak tüm salaklıklarına tebessüm edebiliyorum ama bir ekşi değil be gülüm...
(bkz: nefret ettigim insan tipleri) gibi başlıklarla kendinden soğutan sözlük.
bünyesindeki terbiyesizleri, "ergen"leri acilen kendinden uzaklaştırması gereken yer. üniversite döneminde yılmıştım haddsiz insanlardan. okul bitince onlar da bitti sanmıştım ama yanılmışım. sözlüğün kalitesinin artması lazım. bu da ancak, kendince ciddi ama aslında ziyadesiyle komik "yazar" müsveddelerinin buradan uzaklaştırılmalarıyla mümkün olur.
an itibarı ile son girimi yazmakta bulunduğum sözlüktür. artık yoluma daha cikis bir sözlükte devam ediyorum. hayat çok güzel.
lise önü muhabbetine dönen sözlük.
bakıyoruz, gülüyoruz.
allah seviyemizi o denli düşürmesin, dinimiz amin.
insan aşkıyla bu kadar vakit geçirmez.
ergen, cinsiyet faşisti, mümin yuvası. kaçın.
tölere edilebilir düzeyden fazla idiot barındırsa da yazmak için uygun bir yer.
ilköğretim seviyesine düşmemesi için dua edilen sözlük.
bugün bir mail atarak doğum günümü kutlamıştır.

duygulandırdı beni sağ olsun...
Şöyle bir yer;

görsel
yeni tasarım teması ile kullanmaktayım fakat entry silme gerçekleştiremiyorum. eski tasarıma dönüp siliyorum ve tekrar yeni tasarıma geçiyorum. bu konu hakkında bilgi sahibi olan bir zat yardımcı olabilir mi, yani sadece bende olan bir durum mu yoksa genel mi ?
En boş sözlük.

tüm kıt kafalı yazarlar burda toplanmış.

kesinlikle.
Ekşiden yazarlık alamayanlarin toplanma yeri.