bugün

30 dakikadır online olduğum, fakat ne hikmetse 1 (bir, one, ein) bilgi içerikli entry ye rastlayamadığım yer.
eksi gibi kasinti olmayan sozluk. Bu bakimdan hosuma giden bir yer. Ancak bilgi paylasim ve gundem olusturma konusunda zayif kalinan bir yer, yazarlarin kendimde dahil gereksiz basliklar acarak sol framede 1-2 entriler ile ilerlemesi sozluge pek bir sey katmiyor, baslik acma sure ile sinirlandirilsa boylece sol framedeki basliklar sayica az olur belki ama yeterince entri girilmesine sebep olur.
an itibariyle servet tazegül hakkında açılan başlıklara bakalım ;

olimpiyatlarda tek altını bir kürt ün alması

olimpiyatlarda kürtlerin bile altın madalya alması

servet tazegül ün kürt olması

yani demek istediğim an itibariyle faşizanlıkta tavan yapmaktadır, troll ve ergen sayısını gittikçe artırmaktadır. altın madalyanın sevincini bile yaşayamadık...
artık bu sözlüğü sevmiyorum.

sevilmemeyi hak eden platform.
bana bazı özellikler kazandıran sözlüktür.

Benim gibi bir iki lafı bir araya getiremeyen insan;
-patır patır konuşuyorum.
-espiri yapabiliyorum (gülüyorlarda)
-laf sokabiliyorum (en sevdiğim bu)
-hazır cevap oldum
-türkçeyi daha iyi kullanıyorum
-insanına göre muammelele yapıyorum (en önemlisi bu)
-siyaset konuşabiliyorum
-insanları daha iyi tanıdım.

Bakalım neler olucak daha.
milliyetçi ve esaslı sözlük. sözde milliyetçi de değil. bazı troll'ler temizlense daha güzel olacak sözlük.
insanların her türlü görüşlerine alenen saldıran birsürü yazar bozmasının bulunduğu sözlük. hele ki islam'a ve türklüğe ve akp karşıtlarına saldırı had safhada. tam bir yandaş sözlük oldu çıktı bu troller sayesinde sözlüğümüz.

ha bu da bu başlığa yazdığım en az 20. entry'dir yani.
hem üye olmadan önce hem de üye olduktan sonra ççok eğlendiğim sözlüktür.
entrylerin %90'ının boş olduğu sözlük.
bu entry de dahil.
kıymet bilmeyen bir sözlük. bunu sadece iki giriyle ispatlayacağım.

dün rhcp'nin dijital albümünün şarkılarını, itü'den de, ekşi'den de önce ben yazdım buraya. işte kanıtı; http://www.itusozluk.com/....php/strange+man/@9370382 http://www.eksisozluk.com...strange+man%2F%2329735869

ama bir allah'ın kulu bile ya da bir rhcp hayranı bile 'he rhcp b- side mı çıkarmış' demedi. ya da oylamadı. hakkında edilen bu kadar serzenişi hak etmiyor değil gerçekten.
gerçek yazar alımına ne zaman başlanacak?
an itibariyle minibüste yanimdaki teyzeye ne yaptigimi acikladigimdir.
serverları iyi olan akıcı ve özgürlükçe sözlük.
sürekli başlık açılan, ve en çok entry kezbanın vajinasının gibi konuların, aldığı sözlük. her geçen gün inci sözlüğe benzemekte olan sözlük.
ağır, çok ağır faşistler barınıyor.
faşistlerinin çoğunun 20 yaşın altında liseli ve ergenlerden oluştuğunu düşündüren sözlük.
ayrıca faşistlerin yirmi yaşından sonra yada yaşı yirminin üstünde olanların hümanist olduğunu düşünenlerde var.
eleştirilebilecek birçok şey vardır bu sözlükte. bittabi eleştirilmesi de gerekir yazarlar tarafından. ancak gördüğüm ve yazdığım sözlükler arasında en rahat sözlüktür kanımca. bir sözlükte yazdığının farkında olmayan forum severlere olağanüstü bir hoşgörü sunulmakta. bu yüzden her konuda eleştiri sunulabilir de "off ne yazsam siliniyo off" denilmemeli kesinlikle. burada yazdığın siliniyorsa, kesin bokunu çıkarmışsındır ey yazar.

-bence öyle yapma.

yazan gördüm lan. bildiğin başlıkla konuşmuş. pek rahatlar pek.
iphone uygulaması bildiğin çalışmayan sözlük. Entryi yazıyorsun yolla diyorsun. Hop entryi siliyor sanada yollamış gibi gösteriyor olan vaktinize oluyor.
sayesinde, okuduğum bazı facebook ve twitter iletilerinde unutup eksi tuşu aradığım, bulamayınca deli olduğum sözlük.
uludağ bu aşka benzer entrylerini toptan siler uludağ aman uludağ aman.

çok seviyorum lan bu sözlüğü. moderatör yapmadılar hala anlamadım gitti. (sivit vas hir)
akşam saat 9'dan itibaren futbol başlıklarından göz gözü görmeyecek olan oluşum.
hatta şimdiden antreman yapmaya başladılar haydi hayırlı olsun.
az önce yazarlığımı onaylayan sözlüktür. büyük bir camia.
android uygulamasinda hatalar olan ama sorunsuz calisan sozluk. yolculukta iyi oldugu kesindir.
Zall Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsin.

" 48.( vid :#. 2557) "

Bu ne la? (mobil)

zall'ımın elit kesime hitap ettiği sevgili sözlüğü..