bugün

insanın yaşadığı ve gördüğü her olaya eleştirisel yaklaşmasıdır.
fazla oturmak suretiyle sırt, bel, omuz, boyun, diz ve göz ağrıları yapması.*
zırt pırt girme istegi,yazmasan bile öylee bakma istegi..*
Çoktur.

iş yerinden 2 tane kızla tanıştım. Daha yeni tanışmışız, yemek saatinde oturmuşuz bir yandan yiyoruz, bir yandan muhabbet ediyoruz.

Birden 160 boyundaki kız utanmadan nasıl nefes alıyor dedim. Kısa olan kız ağlayarak gitti. Diğeri de peşinden gittim bir daha yuzume bakmadılar.

Bundan 2 hafta önce de erkek arkadaş gurubuyla takılırken öşek-Kürt esprisi yaptım aralarından biri ığdırlı kürtmüş ağzımı yüzümü kıracaktı da diğer arkadaşlar engelledi.

Bi tane daha var da onu utancımdan korkumdan diyemiyorum. Dur ya diycem içimde kalmasın.

Aciz sokak kopeği, topal sokak kopeği vs başlıklarını okumaktan heralde, geçen yolda yatıp uyuyan kopeğe tekme attım. Hayvan korkudan nasıl kaçtı. Bilinç altıma sokmuş orospu çocukları.

Neyse siz siz olun fazla kaptırmayın kendinizi sözlüğe.
Nette okunan her şeyi engellenemez bir şekilde oylama isteği duymak.

Muhabbet esnasında kimsenin anlamadığı espriler patlatmak, sonra da açıklamak zorunda kalmak.

Gerçekte ne düşündüğünü bilmediğiniz kişi, grup ve katmanların kafasının aslında nasıl çalıştığını görüp; o kişi, grup ve katmanlara ve niyetlerine karşı olan iyimserliğinizi kaybetmek.
her okunan yazıya oy vermek istemek.
geçici olarak konuşma bozukluğuna yol açabilir. konuşurken sürekli 3.tekil şahıs kullanmak gibi.
uykusuzluk.
küfürlü konuşmayı sevmeyen bir şahsiyet olarak, konuşmayla yazma arasındaki farktan mütevellit, sözlükte küfürlü yazmak icab ediyor bazen...fakat gel gör ki artık nasıl yazıyorsam öyle konuşmaya başladım...
insanların deli olduğunuzu düşünmesine sebep olabilir.

şöyleki sıkıntıdan açarsın sözlüğü bakarsın, gezersin dolaşırsın sonrasında bir entry okursun bir görsel açarsın ..... sonrası mavi ekran.

koparsın gülmekten. gerisini anlatmaya gerek varmı.

Sazanlar bir bir düşey ''bu kadar komik olan şey nedir? söylede bizde gülelim'' diye. Sen kaptırmışın devam edersin millet bir süre sonra cık cık edip döner önüne delirdi yine diye.
insanın zamanına ambargo koymasıdır...
bu dünyaya giren bir daha çıkamaz...
başında uludağ varsa ağır işsiz bir güruhun saldırılarına muhatap olma sıkıntısı vardır.

2 kelimeyi 1 araya getirip bir şeyler yazmak yere akşama kadar sol şeritte pinekler

uygun birşeyler bulunca atlayıp aklı sıra ayar verir, böyle gerizekalılara cevap versen

olmuyor cevap vermesen olmuyor.
sms atarken bile bkz veresim geliyor lan.
işten kovulmak.
uzun süre kalırsan boyun ağrısı yapabiliyor.