bugün

olsun o da bir şeydir..

-zall
şimdi çıkıp van nünüt van münüt diyesim geldi o derece bi forum yani.

(bkz: World Economic Forum)
yetiş bacım! dedirtti.
yakında "bir derdim var zall abla" da olabilir. hepsi ihtiyaçtan oldu.
Yeni bir yazar olarak farkına vardigim mevzudur.
formatın bile çaresiz kaldığı durumdur.
ne bekliyorsun ki zaten? site aktif olarak kullanılıyor, zall reklamını alıyor, parayı götürüyor. zall memnun, forum gibi entry girenler memnun, muhtemelen reklam veren firmalarda memnun. bence tüm bunların yanında senin düşüncelerin çokta önemli olmasa gerek.
bkz lazı silmek için nefes almaya devam eden modları ilgilendirmeyen durumdur.
uludağ sözlük hakkında ikinci tespitim budur. özellikle soru formatında açılan başlıklar sözlüğün var oluş misyonuyla çelişmektedir ve bu yönüyle (bkz: inci sözlük)'e çok benzemektedir. sol frame'de bu uygunsuz başlıkları görmek şahsımı irrite etmekte. tez zamanda düzelmesi dileğiyle.
''ne yazık ki'' denebilecek durumdur.
Üç asagı beş yukarı gerceklesen durumdur.
(bkz: Emeğe saygı)
(bkz: rep yoksa yeni video yok)
kacinilmaz son.
dönem dönem olan vahim durumdur.
evet efendiler, kuru fasulyenin faydaları vol 2 diyorum ben bu davaya. birincisi için: * entry'lere cevap verilmesinden tutun da, bir üst entry'e laf sokmaya kadar her bok yeniyor sözlükte afedersiniz. sıçtınız lan sözlüğün içine. siktirin gidin lütfen. bak n'olur. çileden çıkarmayın lan adamı götoğlanları.
teeeeeeeee 2 yıl önce başlayan husustur.

ergenlerin doluşması ve inci sözlüğün büyümesi ile burası bozmaya başladı, hatta başladı değil bitti bile.
suç kimde? yazarlarda mı? hayır, veya kısmen.

asıl sorun modlar. burda 3 yıldır trollük yapmayarak, formata uyarak yazanı silerler (bkz: ben), ama trolleri, anketörleri silmezler. gören de sosyologlar buraya doluşmuş sanacak.

yazar alımını durudurun dedik, dinleyen yok. zaten şimdi de bir şeye yaramaz. uludağ sözlük inci sözlüğün arka bahçesidir.
(bkz: kandil günü tuborg gold içmek günah mıdır)
(bkz: yazarların elfçe isimleri)
(bkz: uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler)
(bkz: müthiş vücudu olan sözlük yazarları)
direkt üstteki entry'e cevap verilmesi ile daha da artan sorun.
sözlük genele hitap ediyor.
tanımını yapar, düşünceni söyler gidersin.
'ne diyor bu adam, başlığı silin, bu adamı atın' diye kara murat gibi ortaya çıkmak diğerlerinin sözlük okuma hakkına tecavüz etmektir.
kişiyle konuşmak istiyorsanız bunun özel mesaj yolu var, sözlük neden alet edilir anlamam.
tanım içeren entrylerin azalıp, yerine forum havasında entryler girilmesi sonucunda akıllara gelen, "zikerim lan bu nasıl sözlük!" demenize neden olan sorun.
resmen göstere göstere yapılan durumdur.
resmen tırıl tırıl olan durumdur.
resmen gümbür gümbür olan durumdur.
resmen adım adım olan durumdur.
ve yazarlarının forum tarzı entyrleri sebebiyle entrylerinin silinmesini buna örnek verebiliriz.
uludağ sözlüğün kendine özgü samimi bir havası var en azından entryleri okurken ekşide olduğu gibi. ne kasıntı yazmış herf demiyorsunuz.