bugün

ekşiye üye olmak uzun sürdüğü, incide çok fazla cinsellik konuşulduğu, itü ise çok itici geldiği için.
çünkü ekşi gibi kasıntı, inci gibi de seviyesiz. laçka olduğu için seçtik. zombiyiz çünkü.
(bkz: Nick var dediler geldik)
yatakta çok iyi olan kızları.
önce amca oğlu geldi. sonra bizim küçük biraderi aldırdı. sonra okuldan iki arkadaş amca oğlu vasıtası ile geldiler.

amk. baktım bi ben kalmışım. dedim kuzen nick alın geliyorum.
Zombileri var.
Kesinlikle diğer sözlüklerden daha sıcak ve insanidir. Uludağın ateistleri bile şirindir.
ekşiye girdim sözlükle tanıştım,üye yapın dedim,hop dediler sen yenisin,ne olacak dedim,sıra var dediler,ne kadar sürer,aylar sürer.

öyle olsun dedim,uluya geldim,üye yapın dedim,hızlıca yaptılar.ekşi sırasında harap oluncaya kadar burada da duyurabilirsin yazılarını.kaliteli yazdığın sürece...
seçmeme nedenleri arasında bokunu çıkartana kadar bir şeylerle uğraşan insanlar var, he hoş oluşum seviyoruz kendisini.
burası insanlığı sevdiği içindir belkide.

- ekşi sözlük gibi yazar almadan egosunu tatmin etmeye çalışmamaktadır. herkese yer vardır burda.

- inci sözlük gibi edebsizce küfür edilebilecek yer değildir.

- fikirlerini sonuna kadar savunabileceğiniz merkezdir.

- dahası candır can.
mobil uygulaması sağlam diye... ayrıca arkadaşlar biri bana mobil uygulamadan nasıl başlık açabilecegimi anlatabilir mi..? yardımcı olmak isteyen lütfen özel mesajdan yazsın.. üşenmeyin hadiii.
Samimi olmasıdır efenim.
(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
kari kiz kayniyomus. dediler geldik.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
Insanlarla tartışmaktan hoşlanan benim gibi hastalıklı bünyeler için güzel bir mekan olduğunu düşünmekteyim.
forum tadında olmaması .
saksı değilim ben.
(bkz: sözlükte erkekler teklif ediyormuş) *
fikir muhendisi fikri

(bkz: fikir muhendisi fikri nin uludağ ın gülü olması)

evet.
benzer diğer oluşumlara göre uludağı öne çıkaran, tercih edilesi sebeplerdir.

çünkü; diğer platformlara göre daha seviyeli bir dil kullanılıyor. en azından liselilerden arındırılmış bi oluşulum.
(bkz: farkı forki)
(bkz: uludağ sözlük ü seçme nedenleri)

tanımda da dediği gibi...
kendimizi kandırmayalım ve başka seçeneğimiz olmadığı için burada olduğumuzu kabul edelim. normalde iti bağlasan iki dakika durmaz burada. paradoksuz muydunuz. iste. buyurun alın. bu da bizim paradoksumuz olsun.

bir lafım da " zamanı gelince 1 dakika durmam ben" diyenlere. arkadaşlar, acı bir gerçek ki o zaman hiç gelmeyecek. bu yüzden bu deli oğlan der ki yazarlar olarak tek olmadan bir olalım. şu lale moderasyona fırsat vermeyelim. kıymet bilelim. aha varız aha yokuz.
bazen tek yapman gereken seçmektir. bazen sadece seçersin.*
güncel Önemli Başlıklar