bugün

entry'ler (120)

izmir de taharet musluğu olmaması

O senin bok kafandan uydurduğun birşey. izmire girdiğinde deniz kokar.

yazarların yumurtadan tiksinme anıları

Yumurta yemiş birinin fıssssss diye osurduktan sonra odaya yaymış olduğu kokunun sinüslerimi yırtarak akciğerlerimi yaktığı andır.

20 cm penise sahip olmak

dezavantajlarì kesinlikle avantajlarından daha fazladır.. avantaj ; chatroulette de kendini izletir. dezavantaj ; tamamını ağzına alacak kimse bulamazsn ve o hissi yaşayamazsn.. gülme işaretii... sonunda çookk )) işareti olanlardan.

yazarların vazgeçilmez üçlüsü

sigara viski icerken aynı anda oral sex.

6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı

Bir zamanlar (daha düne kadar) UEFA kupasını küçümseyenlerin bugun finale çıkabilmek için coşkuyla merakla ilgiyle arzuyla kenetlendiklerini görünce bir defa daha güldüm.. Üstüne birde bu başlığı görünce klasik fenerliler gibi "ama biz sizi 6-0 yendik " dediklerini duyunca kahkahalarım daha da büyüdü.. Şimdi 3 kupa da 3de3 hedefliyordunuz.. Elinizde kaldı 1.. O da belli bile değil..

bir kızın en tatlı olduğu an

ağzına aldığında gözlerinin içine bakması..

galatasaray ın 4 yıldızı

bu sezondan sonra alacağı bir şampiyonluktan sonra takacağı yıldızdır... binbaşı... herkes rütbesini bilecek... edit : binbaşında 4 yıldız olmadığını 12 ay askerlik yapmış biri olarak cok iyi biliyorum.. ama o binbasi rutbesindeki hilal 3 yildiz anlamina geliyor ve yuzbasindan sonraki rutbe oldgu icin binbasi demek zorunda kaldim.. 2.edit: zaten bu seneki sampiyonlugu garanti gordugum icin bu seneden sonraki sampiyonluktaki gelecek 4.yildiz diye belirttim..

tek başına içki içmek

biraz sonra cep telefonuna sarılacak kişinin yaptigi eylem.

gençlerbirliği fenerbahçe ye yatacak diyenler

ilhan cavcav fenerden para istedi.. fener bu sefer gurur yapti parayi vermedi. ilhan cavcav da o zaman alin size diye gosterdi takimini.. fener para vermeden kazanmayi beceremiyor yaa sandilar ki biz şike yapmadan da kazaniriz... hadi fenerliler eksileyinn..

sözlük yazarlarının nefret ettiği takımlar

barcelona'nın canı cehenneme.. sebebi messi'den nefretim.. sebebi CR7

düğünde ortada koşuşan çocuklar

(bkz: bak bunu burdan alın)... şfkszr

yazarların en sevdiği enstrüman sesi

klarnet..

iddaa da 3 5 üstü oynanan maçın 0 0 bitmesi

3.5 üstü oynayıp 3 golde kalması kadar vahim değildir..

iddaa da 3 5 üstü oynanan maçın 0 0 bitmesi

alt oynanan maçın 9-2 bitmesi kadar değildir..

cemaat ablalarının ortak özellikleri

oral sex yapmamaları..

cemaat ablalarının ortak özellikleri

oral sex yapmamaları..

sözlük yazarlarının iç çamaşır renkleri

lacivert..

yazarlar en fazla kaç midye yer

iyi aksamlar.. tepsiyi kapatcm hadi sende eve git.. kac para istiyosun.. +50 tl.. ben sana 20 vereyim.. 30 da anlasilir. 1 tepsi midye alinip eve gidilir ve yenir.

dhkp c

yakında pkk nın yerini alacak hede..

zombie apocalpse nin gerçek olması

teyzemin bıyıkları olsa amcam olurdu..