bugün

entry'ler (370)

tronlink

uniswap'ın dağıttığı kadar olmasa da 300 kredi başına 10 dolar civarında bir dağıtım yapabilirlerse başarılı bir etkinlik diyebiliriz.

benim kodumu kullanırsanız 300 kredi kazanıyoruz. bana kazandırdığınız kredinin yarısını da size geri gönderiyorum. böylece toplamda 450 kredi kazanıyorsunuz.

1)tronlink pro uygulmasını android veya ios'tan indir.
2)hesap oluştur
3)me yazan bölüme tıkla
4)friend invitation kısmına tıkla
5)claim rewards yazan yere davet koduna ''3 3 (küçük) g (büyük) v'' yazın

kodu kullandıktan sonra bana mesaj atın, not alayım.

milan baros

Vay vay vay, adam bildiğin bizim antalya'ya gelmiş lan.insanı mutluluklara sokan kaliteli forvettir.

nickten kişilik tahlili yapmak

shadowhb : gölge kardeş hoş bulduk.gölge sever.

sessizliği bozan ilk cümle

-bu arada bora ben.
-pişuvv.

sürekli uyuma isteği

ekseriyetle final haftasında gelir.

altıncı nesilden sonrası atılsın kampanyası

eskiler hep özlenir, insanoğlu yeniyi fazla sevmez, yenileşmenin mutlak sona yaklaşmak olduğunu düşünür.

hayır yani eskiyi özlersin tamam da, troller de özlenir mi lan?

aykut kocaman ın fb den sonra çalıştıracağı takım

adı nasıl okunur hiç bir tahminim olmayan HAFNARFJORDUR adlı takımı çalıştıracaktır.çünküsü yok, içimden geldi.

sözlük yazarlarının itirafları

saat 13.00 dan beri ha çalıştım ha çalışıcam dediğim roma sınavına gece 5 ten itibaren çalışmaya başlayabildim.1 saat sonra uyuyakalmışım.

herkesin sevmesine rağmen sevilmeyen şeyler

şimdi etkisi azaldı ama 2 sene öncesine kadar recep ivedik'ti.sevilmedi ama sinemalar öyle söylemedi.

adamın gol diyor

gol yiyen takımdaki dürüst kişi tarafından doğru olduğuna inandığı şeyi söylemesiyle beraber karşı takımın eline geçen kozdur.amma dikkat çekilmesi gereken taraf burası değil bundan sonrasıdır bence.o sihirli söz tartışmalı golü yiyen takımın kaptanına söylendiğinde, adamın bilinçaltı olayı çok farklı yorumlar:

-adamın gol diyoo
bilinçaltı:oha benim adamım mı var lan?, vay anasını polat gibi mi oldum şimdi?gol mü ne golü yahu, haa şu yediğimiz gol,neyse dur şu adamıma bi dayılanayım da havamı atayım.

gibi bir ego patlaması yaşar çocuk.doğrular yanlışlar tartışmalarda kaybolur gider.

spartacus war of the damned

6. bölüm serinin güzel bölümlerinden biriydi. Gannicus yine şovunu yaptı.

[spoiler]

Donar reyize üzüldüm. Ceasar, Donar'ı yenemeyeceğini anlayınca gitti yarasına yarasına vurmaya başladı.Yok arkadaş bu kadar da pislik olunmaz.Tabi sonra Gannicus'tan şomarı yiyince kaldı öyle.

[spoiler]

atatürk ün ingiliz valisi olmak istediği iddiası

tarihte izmir'deki türk ve rum nüfusu ile ilgili belgeleri kendi lehine çeviren devlet ile bu iddiayı ortaya atan devlet aynı olduğundan dolayı itibar etmek gereksizdir.

paralel evrende kızların teklif etmesi

paralel evrendeki kızlar arasında konuşulan ''kızlar duydunuz mu paralel evrende erkekler teklif ediyormuş'' dedikodusunu düşünürsek en iyi seçenek iki tarafın ortasında bir evren oluşturmaktır.diğer çözüm ise bu evrendeki kızların paralel evrendeki kopyalarıyla yer değiştirmeleridir.böylece bizim evrenimizde herkes birbirine teklif edebilecek.bu durumun olumsuz sonucu ise paralel evrende teklif etmeyen erkeklerin ve kızların kalacak olması.ya görücü usulünde patlama olacak ya da nüfus kendi kendine azalıp son bulacak.paralel evren biteceğinden bizim de paralel evrene gitmemize gerek kalmayacak.

uludağ sözlük ü seçme nedenleri

ekşiye girdim sözlükle tanıştım,üye yapın dedim,hop dediler sen yenisin,ne olacak dedim,sıra var dediler,ne kadar sürer,aylar sürer.

öyle olsun dedim,uluya geldim,üye yapın dedim,hızlıca yaptılar.ekşi sırasında harap oluncaya kadar burada da duyurabilirsin yazılarını.kaliteli yazdığın sürece...

sözlük yazarlarının itirafları

bu kadar göz önünde olmayıp bir o kadar da göz önünde olan başlıktır kendisi.

sözlükteki zombi çılgınlığı

çok pis bir numara dönüyor ya benden habersiz.birileri zombi operasyonu düğmesine bastı galiba.kim bunun sorumlusu kim?

türklerin öğrenemediği şeyler

deodorantın zararlı olduğu bilmemek.
edit: imla

her türk asker doğar yalanı

askerlere moral vermek için söylenen ve söylettirilen slogandır.hiç bir zararı yoktur bu sloganın.ayrıca 1. sınıfta ''her türk asker doğar'' sözünü kimse ne söylemiş ne söylettirmiştir.yani kimsenin ''hadi çocukların beynini yıkayalım nihaha'' tarzında bir amacı yok.

bu mantıkla annelerin ''öpeyim de geçsin'' sözü de yalandır.düşünsenize 1. sınıftan bile önce bize biyolojik olarak yanlış bilgiler empoze ediliyor.

tarih hayal edeni değil gerçekleştirenleri yazar

olur da bundan 200 yıl sonra sağda solda bu söz yazılır, altına da ali ağaoğlu yazılırsa ne olur diye düşündüğüm sözdür.yani bu adam bundan 200 yıl sonra -şayet dünya olduğu yerde kalırsa- gerçekten saygın ve zeki biri olarak mı görülecek, yoksa şu anda ki gibi dedikleri çok takılmayan,dalga geçilen biri olarak mı görülecek?tarihin düşünceleri değiştirdiği görülmüştür, paranın da öyle.200 yıl ve ali ağaoğlu'nun parası birleşince her şey olabilir diyor ve bu girdiyi 200 yıl sonrasına gönderiyorum.

yolladım gitti.

biz de atilla nın torunlarıyız

''atilla'yı size yedirtmeyiz oğlum, o bizim de dedemiz lan!'' denmiş hissi yaratan sözdür.