bugün

sözlük erkeklerine hayatı dar etmeyi amaç edinmiş birliktir. cuma günleri millet namazdayken samatya sahilinde denize girer bunlar. evet.
ayrıca çocuklu olanları parklarda felan herkesin gözü önünde oğlunu işetir, bari tenhaya götür ayıp be kadın.
(bkz: erkeğin kezbanı)

şabanları da unutmamak gerek.
kezban seçmede seçici birliktir.

(bkz: kezban ama çılgın değil)
giyim magazasında soyunma kabinlerini uzun süre meşgul eder bunlar.
buram buram apış arası kokan birliktir. bir çoğunun adı aytendir. adetli günlerinde çift kilot giyen kezbanlardır. salkım saçak, doğruğundan beri ağda görmemiş bıyıklarına bakmadan beyaz atlı prens hayali kurarlar bir de. tek fark, rapunzel saç uzatır bunlar bıyık.
gerçekten kurulsa tüm sözlük erkeklerinin peşlerinde köpek olacağı birliktir. hepsi gün yüzüne çıkmış, başlıktan kız düşürme devri sona ermiş daha ne isteyecekler *?
(bkz: herkese benden alttan çıtçıtlı body)
araba ile saatte 180 km hız yapıldıgı halde ön koltukta oturup muz yiyebilen çılgınlar.
belediyenin ucretsiz kurslarinda, "tel kirma kursu" diye bir sey gordum. dusunsenize o kursa gidip sabahlara kadar cilginlar gibi tel kirabiliriz kizlaaaar!

(bkz: ilk faaliyet)
en sonunda cidden çıldırıp fikriyi linç edecek birliktir.
merakla, heyecanla ve istekle izliyoruz...
Kezbanlarımızın orda burda adete dağılmış bir koyun sürüsü gibi takılması içlerimizi burkarken gelip bütün kezbanlarımızı bir çatı altında birleştiren birlik. Kezbanlarımızın faaliyetlerini merakla bekliyoruz.
bowling topu gibi yuvarlanıp hepsini devirmek istediğim birliktir.
Sözlüğe oğullarını salmış talihsiz kadınlardan oluşur.
Okul aile birliğinin devamıdır.
--spoiler--
çılgınım ama kezban değilim taam mıııa..
--spoiler--
http://webtv.hurriyet.com...ninca-bakin-ne-yapti.aspx
görsel
cok cilgin ve bircok uyesi olan birliktir.
Pipili küfürler eden.
üyeleri kıl topağıdır. evet.
bıyıkları olmayan bir kezban olarak onlara örnek olmaya geldiğim birliktir. en azındna bir adım öteye taşıyabileceğime inanıyorum. yazın beni de hayvanoğulları.
birliğin sloganı,
(bkz: allahuekber woohoo)
karşıt entry girmeleri sayesinde bütün kızları listeme eklediğim ve ekleyeceğim başlık.
üyeleri an itibari ile yoğun mesaidedir. evet.
sözlük içinde tek tek ifşa edilmesi gereken zararlı oluşum. evet.