bugün

liseyi hatırlamıyorum ama üniversitede calculus' den 12 almıştım. 100 üzerinden tabii.
21
birincilikle girmiştim, derin çizdi.
Ders programını not almıştım. Öteki notlarımdan daha iç açıydı.
Hiç hatırlamıyorum ama istek üzerine sallayabilirim.
matematik 90 .
matematik:10.
biyoloji - 98.

ismimi yazmayı unutmuşum amk. işin kötüsü, bundan sonra 5-6 kere daha unutmuştum ismimi yazmayı. Lan ismimi ne soruyorsun işte, ismi yazılı olmayan biri varsa o benimdir.
matematikten 50 dir.
hatırlanmayandır kimileri için. beynim nasıl reddettiyse artık.
Matematik 43. Aldığım en yüksek not olduğunuda düşünürsek iyi bi başlangıç yapmışım.
Şaka maka 100 almıştım lan...

ilk sınav din dersindendi ben de 100'ü çakmıştım. Sonra din hocası da okuldan mezun olana kadar beni tutmuştu.
matematikten 80 almıştım. o günden sonra hiçbir dersten 80 den fazla not alamadım. üniversite dahil.
32 almıştım amk. 8 yıl önce tam. unutmadım çünkü sınıfın en kötü notuydu. sonra 2 sene sikerttim sınıfı matematikte.
ilk notum 05 idi. Matematik quiz'i. Evet evet 05 ne bEn yanlış yazdım, ne de siz yanlış okudunuz. Ki yıl sonu hocayla pazarlıklı 1 düşmüştü karneye ve ben buna sevinmiştim. Ama tarih edebiyat coğrafyada inletmiştim ortalığı. Ve liseden mezun olduğumuz da, 74 not ortalaması ile sözel bölümü birincisiydim. Hey gidi günler. On yıl geçmiş üstünden.
43 ingilizce dersinde almistim.daha sonra 31 en son 27 almistim.ingilizcem ilkokulda kotuydu ya.
35 matematik, 02 kimya.
ilk 95ti, matematikten. sonra coğrafyadan 20 almıştım da matematik falan kalmamıştı*
matematik 18.
46 matematik. Mantık diye bi konu vardı, p v q falan filan ulan hala öğrenemedim.
Hic unutmam. Hem lisedeki ilk sinavim oldugu icin ve hemde matematik sinavi oldugu. Uzatmaya gerek yok. (bkz: 16)
matematik 76
herkes 90 100 yazmış tereddüt ettim bir yazıp yazmamak konusunda. neyse bende böyleyim napalım yazdım gitti.
matematik 42.
92 : matematik..

heyt be.

respect.
yazarların bunları nereden hatırladığını anlayamadığım notlardır. ben lisede ne renktim onu bile hatırlamıyorum lan. nasıl bi' hafıza var sizde.
10 lan bildiğin 10 ! Ama gelecek yıl diplomamın üzerine adını yazıp göndereceğim müptezele. Bir mühendis kolay yetişmiyor beyler.