bugün

73 almıştım fizikti.
Bir matematik sınavından 87. Sonraları 05'e kadar düştü o matematik.
hatırlamak için üzerinden çok zaman geçmemesi gereken not.

bizim zamanımızda karne vardı. ekmeği de, notu da onunla alırdık.
Dün gibi hatırlarim edebiyattan 70 almiştim ve o 70 lise hayatim boyunca edebiyattan aldığım en yüksek nottu.
55 matematik.
43 aldığım matematiktir unutmamışım hayret.
87 fizik. Ondan sonra hiç 41i geçemedik.
yabancı dil 92 almıştım.. önümde oturan meltem in sayesinde .
hala hatırlanıyorsa entry giren yazarların liseli olduğunu gösteren bir oyundur bu.

(bkz: liseli detected)
Matematik 59 du galiba .
Zayıf alacağım endişesiyle feryadı figan etmeme rağmen edebiyattan 60 alıp taklalar atmıştım.
15 aldığım nottur. Fizik dersiydi. daha sonraki sınavdan da hırs yapıp 60 almıştım hoca sınavı herkes kopya çekti diye iptal edip tekrar yapmıştı o tekrar sınavından da 20 aldım. sorumlu da olsa lise 2'ye geçmeyi başardım. *
95 ile fizik dersi olmuştur.
45 di matematikdi.
95 yabancı dil. evet ilk ve ortaokulda da ingilizce notlarım süperdi. sadece ingilizce sınavlarında bana sınıfın en çalışkan öğrencisi muamelesi yapılır kimse benden kopya çekemesin diye en ön sıraya oturtulurdum. yoksa o sınıflar nasıl geçildi sanıyosunuz. teşekkürler figen hoca.
ders:beden eğitimi
sınav sonucu: 100

nasıl başlarsan öyle gider dediler . okuldan atılacaksın denmemişti bana .

keder dolu acı dunya.
Bak şöyle yapalım. Ben edebiyattan 85 almıştım ve sınıftaki en yüksek nottu. Bu ilk sınavım mıydı bilmiyorum ama aklıma gelen bu. Kabul buyur lütfen.
fizik 20.
23- geometri.
70 ile matematik olmuştur.
ileri derecede ergen haykırmasıdır. liseyi bitireli on yıl olmuş birinin bunu aklında tutması veya birilerinden de aklında tutmasını beklemesi kadar saçma bir şey olamaz.
hiç hatırlamıyorum ama 95 le mat olma ihtimali yüksek.
8 yil onceki nottur. nerden hatirlayim lan ama 25 ile tarih olma olasiligi yuksek. muhendis adamim zaten sevmem oyle sozel islerini belli oldugu uzere.
37 idi biyoloji.

Edit : öğleden sonra da din sınavı olmuştuk 40 almıştım.
matematikten 90 almıştım sonra hep öyle yüksek devam etti ta ki bu seneki hocaya kadar. adam her şeyden puan kırıyor. en az 80 beklediğim sınavdan 63 aldım.