bugün

(bkz: var ama vermem)
(bkz: annem tanımadıklarına bbm pini verme dedi)
ayıptır.bizim gibi blackberry si olmayan fakirlere nispet olsun diye açılmıştır bu başlık.

edit:alınganım çok.
yakında bu da çıkar. demedi demeyin

(bkz: buralar hep entry dolacak)
iphone yada o fiyatlarda telefon alacaklarına ezik blackberry kullanan sözlük yazarlarının sahip olduğu sikimsonik kod. heryere yazmaktan bıkmadıkları gibi burada da durmamışlar. *

edt : eskiden buralar hep bbm di
paylaşmaya utanacağım kod. neyse ki blackberry kullanmıyorum. Gerçi iphone'unda boku çıktı.neredeyse cipsten çıkacak.

Benim aldığım zaman iphone bir tek behlül'de vardı...
Ekle kardeşimi adonisli, six packli, futbolcu. Sarisin mavi gozlu.
Pin: 3b3n1n4m1
Burdan blackberry kullanan ergenlere seslenıyorum o elınızdekı cıhazı satıp kendınıze yenı bır ugras veya oyalanacak baska marka telefon bulun da artık bızde rahat bır nefes alalım be hayatınız bbm olmus arkadas bende kullanıyorum ama bunu bu kadar abartıp her sanıyeyı bbm ıle gecırmek nedendır anlamıŞ degılim hanı cok onemlı bı numarası varda ben mı fark edemedım yıllardır.
artık memur telefonu haline gelmiş bir telefondur (bkz: blackberry) ve artık bbm pinlerini sokak duvarlarında bile görmek mümkündür.
2013 yılının beşinci ayında hala blackberry kullanan fakir yazarlarla iletişim kurmayı sağlayan pinlerdir.
24CEE121. *
(bkz: o ne ki yeniyo mu)
Bbm kullanan yazarlarin sahip oldugu pindir ornek olarak benimkisi. 2A36AF1F seklindedir.
benimki de 7631D304 seklinde olan pindir.
(bkz: bbm)