bugün

uludağ sözlük yazarlarından oyun tavsiyeleridir.

(bkz: cm 03-04) daha hala oynarım amk oyununu
(bkz: call of duty black ops 2)
(bkz: hitman absolution)
(bkz: fm 2014)
(bkz: gta san andreas)
(bkz: fifa 14)
edit:(#24734449)
Dota 2. Strateji çokluğu ve varyasyonları iyi değerlendirme,ayrıca çabukluk gerektiren bu oyunu öğrenmesi zaman alıyor ama öğrenebilirseniz "Dire Victory!" yada "M-M-M-Monster Kill!" Edaları ile yeri göğü inletebilecek ve ortalama 1 saat içinde biten Valve Yapımı oyun
(bkz: outlast)

gecenin ilerleyen saatlerde oynanmaması tavsiye edilir.
(bkz: doktorculuk)
Heroes 3. Wow, Dota 2, civ 5 ve openttd. Ama heroes 3.O Baska.
Black and white da cok iyidir.
stratejik fps oyunu olaraktan far cry 3.
spec ops the line. (cod falan hikaye bana göre oldum olası sevmedim zate. takımınıza saldırı emri verebilmeniz-hedefi falan işaretliyoz- keyifli, senaryo 10 numara. kesinlikle deneyin derim. )

max payne 3. (m.p 1-2 hatırına oynanabilecek bir oyun, boş durmaktan iyidir.

hitman serisi. ( oynayın abicim bu oyunu kesinlikle oynayın. zate duymayan yoktur bu oyunuda. son oyunu sevmeyenlerdenim. 2 ve 4. oyunu tavsiye ederim özellikle silah kullanmadan oyunu bitirebilirsiniz.)

sniper elite1-2-3. ( son oyunu oynamadım ama ilk iki oyun güzeldi. mermiyi takip edebildiğimiz için, hoş atışlar yapma fırsatı veriyor oyun bize. strateji üretmek gerek amk güm bam bodoslama değil. )

mafia 1-2. ( oyunda en önemli şey senaryodur bana göre. tamam grafik olsun yapam zeka olsun bunlar da önemli şeyler ama 10 yıl sonra anlamini yitirir. senaryo ise hep akıllardadır. eğer hala oynamadıysaniz özellikle ılk oyunun tadına bakın derim. )

tomb raider. ( türkçe yamasi çıkınca hemen başladığım ve bitince üzüldüğüm bir oyun. o kadar üst düzey sayılmaz belki ama sevgilimle oynardik. bi bakmanızda fayda var, lara sizi bekler.)

assassin creed serisi. ( oyna yani soyleyecek bi şey yok.)

moh 2010. ( codu sevmeyen biri olarak bu oyunu seviyorum. deneyin memnun kalacaksiniz. çok çabuk bitiyo oyun ama tatmin eder.)

zate bu oyunlar ortalama bi oyuncunun bitirdigi oyunlardır herhalde. eserse daha yazarım.
championship manager 03-04 nokta.
Assassin's creed serisi. Aslında revelations a kadar oynansa da yeter. çünkü diğer iki oyunun senaryosu "meeh".

Prototype 2. şu anda oynuyorum. Senaryosu çok iyi. Kaç kez "ohaaa..." ya da " vay amına koyiiim!! " dedim bilmiyorum. böyle bir şeyi en son assassin's creed 2 de yaşadım ki o oyunun da üstünden kaç sene geçerse geçsin ben oynamaya devam ederim.

Far cry 3. çok sağlam oyundur. upgradelerle uğraşacaksanız bayağı vakit geçirtir.

Online olarak:

dota 2. bilmeyeni gamerdan saymıyorlar artık.

Smite. bir başka moba. ama bu tps bakış açısıyla ve dünya mitolojisinin üstüne kurulu.

Neverwinter. mmorpg. çok zevklidir, görevler "git bana 3 tane ayı boku getir", "5 tane kurt sidiği lazım hadi bir koşu sana zahmet", "git bak bakalım muhtarın ameleye ihtiyacı var mıymış?" gibi değildir. sürekli bir aksiyon. çok sağlam bir senaryo üstüne kurulu. mmorpg olmasa da oynatırmış kendini bu oyun.
dota 2 yeterlidir.
rome total war.
UO’ya bulaşmada istersen git rus ruleti oyna.
bi kız olmama rağmen en sevdiğim oyun.
(bkz: bully)
hangi kategori istendiğine göre değişen oyun tavsiyeleridir.
Warcraft III Frozen Throne, Fm 2014, Pes 2013, League of Legends, Crysis 3, Battlefield 4, Euro Track Simulator 2.
mortal kombat 9 dur.
3 kere oynadım ihya oldum.
- Skyrim.
- Grand Theft Auto (San Andreas-4-5).
- Civilization V.
(bkz: wolfteam)
(bkz: street fighter)
(bkz: amazing tribal battles)
empire total war. bir sonraki turn de hangi devlet nasıl bir hareket yapacak, gerilim filmi gibi izliyorum.
Fifa 2014. Bu alanda ötesi berisi yok.
Arkadaşınla co-op oynayabileceğin killzone 3 var çok güzel bir oyun.