___ Polikliniğimize Hoşgeldiniz ____

Burada benim gibi veteriner olan arkadaşlar organize olup, hayvan dostlarınızın sorularını cevaplayacağız.

Başvurular talep artana dek bu sayfadan yapılacaktır. Talep artarsa direk mesaj ile başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurulara sağlıklı bilgi verebilmemiz için alttaki başvuru formunu kullanın.

*Kadrolaşma sürüyor yeni insanlar alınacaktır.

sorunu çözülen vaka sayısı: 9 (güncel) - sonuç
ilgilenilen vaka sayısı : 9 (güncel) - normal poliklinik
acil vaka sayısı : 1 (güncel) - acil yardım polikliniği
online veteriner : 1 (güncel) - nöbetçi vet.

-kadromuz-
1# vet. hek.subjektif mesai saatleri: akşam
2# vet. hek. kadaradam meseai saatleri: n/a
3#
4#
5#

Başvuru formu aşağıdadır.

Durumu acil olan arkadaşlara öncelik verilecektir. Başvuru formunun yanına acil ibaresini eklemeniz yeterlidir fakat iyi niyeti suistimal etmeyeceğinizi umuyoruz.

hayvanın tipi : köpek, kedi, kuş, vs.
hayvanın türü : siberian husky, van kedisi vs.
hayvanın cinsiyeti : dişi, erkek
hayvanın yaşı : 1 aylık, 1 yaşında vs.
rahatsızlık : Yaşadığınız problem, sorununuz.
yapılan müdahaleler: aşı veya aynı hastalık için önceden yapılmış müdahaleler.
ek : önemli bilgiler (sakatlık, psikolojik sorun, önceden geçirdiği tedaviler)

geçmiş olsun.

edit: vaka sayıları güncellemesi.
çok güzel bir eylemdir, böyle güzel olaylar yaşandıkça aptal aptal sırıtmama engel olamıyorum. tebrikler.
başlığın güncel kalması için yazdığım ve tebrik edip desteklediğim kliniktir.
hastalandığında sanal muayene sonrası recete yazmayacağım cahil bir kliniktir. Bir hasta bana tüm şikayetlerini yazarsa ben muayene ol dışında tek laf etmem. Bilimsel çalışma gereği. Yazık.

Edit: alttaki yorumları okuyunca bu cahil topluma bu yakışır dediğim klinik.
Başlığın güncel kalması için neler yapılabilir bilmiyorum fakat ben sözlük formatına aykırı olmayacaksa her girdiğimde bir entry ile geldiğimi duyurmak niyetindeyim.
yaran yanlış okumalar.

uludağ sözlük verenler birliği.
"Yazarlar tarafından , Sözlükteki insanıktan nasibini almamış, terbiye yoksunu, cahil cühela, saçma, delikanlıyız insanız diye geçinen birkaç hayvan da size postalabilir mi "diye sorulasıdır! Kuduz aşıları yapılıp, kısırlaştırılacaklar. Akabinde gerekirse de ayrıca bir çukur açılacak, bu hayvanoğlu hayvanlar çukura gömülecek, üzerilerine de çimento dökülecektir. O alanın üzerine de eğiltilmesi gereken ve bakıma muhtaç hayvanlar için, bir hayvan barınağı inşa edilebilir.
Okuduğumda mutlu olduğum oluşum. Sözlüğümüze hayırlı uğurlu olsun efendim.
Hayvanın ölümcül hastalığını buradan tedavi etmeye çalışmayacak olan kliniktir. Küçük rahatsızlıkları forumlardan aramak yerine bu iş hakkında bilgisi olduğuna güvendiğimiz, bizden birine sormamızı sağlayacak, sonuna kadar destek verdiğim yararlı düşüncedir.
benden sürekli;
- kızım bugün çok durgun
- kızım sokakta kedi maması yedi
- kızım aşıdan sonra hep uyuyor
- hatta kızım sürekli uyuyor

gibi sorular duyacak sanal kliniktir.
yayında ve yapımda emeği geçenlere şimdiden teşekkürler.
Uludağ sözlük yazar ve yönetimine teşekkür ederim. poisonxx çabaları için özellikle teşekkürler.
Bir nebze faydamız olursa ne ala.
Balıklarda beyaz benek hastalığı var, contra ictyo genel bir dezenfektan, beyaz benek hastalığı için kullanılıyor, contra ictyo; Cam şişelerin daha etkili olduğu gözlemleniyor, plastik şişeler yerli ürün.
prospektüsündeki gibi uygulanırsa balıklarda kayıp yaşanmayacağını düşünüyorum.
Beyaz benek hastalığı için sera baktopur kullanılması daha etkili olmaktadır.

geçmiş olsun.

edit: silik.
görünce "aha ne güzel lan" tepkime sebep olmustur.
daha da güzel bir teşebbüs görülmemiştir, görülemezdir.
helal olsun tepkisiyle, her daimgüncel tutulması gereken klinik. hunharca ialemizin veterineri neredesin lan.
görmeyenler için uplamalı klinik. şahane.
Hasta bekleyen sanal klinik.
süper kliniktir.
evlat: iran kedisi
renk: sarı
şikayet: eve geldiğinden 2 yaşına kadar sürekli oraya buraya işiyordu. Şuan sorun yok. Kendiliğinden kesildi. Veterinerimiz anlayamadı. idrarda kum yok, röntgen çekildi komple. idrar testi yapıldı, vs vs. Sorun yok. Niyeydi acaba? Ha ilgilenmiyor da değildim, sürekli tepesindeyim.
Teşekkürler.
Soruların başlık altından sorulduğu özel mesaj ile cevaplandığı klinik.
(entrylere cevap vermek sözlük kurallarına uymadığı için)
sanal da olsa yardımlarını esirgemeyen uzmanlarıyla hizmet veren klinik. *
hastası beklenenden az olan klinik.
Evcil, çiftlik hayvanı veya herhangi bir hayvan sahibi sözlük yazarlarının hizmetine açılmış klinik.
veteriner hekimi olmamama karşın; kediler, psikolojileri, bakımları bilmem neleri hakkında 16 yıllık kedi geçmişimle 17 de olabilir, yardımım dokunabilecek kliniktir.
özel mesaj yoluyla ulaştığım kliniktir.

benim kedi baya baya hapşurmaya başladı son 2 gündür. Nezle oldu garibim yahu...
Kliniğimizin acil bölümü sabaha kadar açıktır.
Herturlu asilama suni tohumlama buyukbas hayvan hastaliklari icin mesaj kutumu aydinlatabilirsiniz panpalar.