bugün

çok azda olsa var bu ilişki uludağ üniversitesi okuyan öğrencilerin bir kısmı burada bulunmaktadır.
uludağ üniversitesini kazanan uludağ sözlük yazarlarına +20 puan verilmektedir.
olmamasını umduğum ilişki. zira uludağ üniversitesini kaliteli biliyoruz.
ayrıca hali-hazırda uludağ üniversitesinde okuyan öğrenciler, belli bir ulupuanın üzerine çıktıklarında, kendilerine üniversite tarafından burs verilmekte.
uludağ sözlük'te 4 yıl yazınca uludağ üni'den istediğin bölümden mezun olabiliyorsun.
yaratıcılığı tavan yapmış zall'ın kurduğu ilişkidir.

--spoiler--
zall içses: bilgisayar işlerini çözdüm, sözlük kodları vs hazır. açmam lazım sözlüğü. ismini ne koysam acaba? uludağ üniversitesinde okuyorum. aaa buldum lan uludağ sözlük olsun. allahım nasıl da yaratıcıyım be.
--spoiler--
Uludağ sözlük ile uludağ limonata arasındaki ilişki gibidir.
vardır. zall dediğimiz kişi kendisi uludağ üiversitesi tekstil mühendisliği bölümü mezunudur. burayı da o dönem yapmıştır.
Uludag sözlüge girecegimde googleye üsendigim icin sadece uludag yazdigimda ilk cikan sey = uludag üniversitesi.
Aralarında uludağlar kadar fark vardır.
artık açıklanması gereken ilişki. uludağ üniversitesi lobisi deşifre edilmeli.
yeter artık ulen açıklansın aradaki ilişki her şey gün yüzüne çıksın bursalılar cevap bekliyoruz zall nerdesin yoksa kandırdın mı bizi?
sözlük erkeklerine üniversiteden kız ayarlanıyormuş. bir bakıma üniversite-sanayi ilişkisi gibi.
Var olan ilişkidir Uludağ öğrencileri tarafından kurulmuştur.birçok üniversite sözlüğüne göre daha popüler olmuştur.
benim gibi sazanları sözlüğe toplayan ilişkidir.
uludağı kazandığımda hemen buraya kayıt olmuştum.
sonra o hesabı sildiler falan.
aşk olsun be size.