bugün

(bkz: bugün Allah için ne yaptın)
(bkz: sözlük benden ne öğrendi)
karşıt tezleri severim.
ilk entrynin tanım olduğunu.
tanıma yorum sıkıştırma.
not: itiraf ettim rahatladım.
(bkz: sevelim sevilelim bu sözlük kimseye kalmaz)
saçmalamayı öğrendim.
bu başlığın sözlük içindeki durumla ilgili olduğunu.
şükela.
henüz 10. nesil bir çaylak olduğumu ve hal böyleyken 40 karakterden az entry giremeyeceğimi öğrendim.
beş senede ne öğrendin ceylina derlerse şöyle şöyle derim. bu da burda dursun.

gizliliğin nasıl ihlal edildiğini öğrendim.
istahlı insanları klavyesinden tespit etmeyi öğrendim.
kadınların düşmanının yine kadınlar olduğunu daha iyi öğrendim.
hayatım boyunca duymadığım küfürleri burda öğrendim.
küfretmeyi öğrendim.
bazen tanımadığın biriyle dertleşmenin ne denli rahatlatabildiğini burda öğrendim.
kadına şiddetin sadece fiziksel olmadığını her platformda her yerde olabileceğini öğrendim.
psikolojik tacizi öğrendim.
insanlara güvenirken bile biraz pay bırakmak gerektiğini öğrendim.
kadınların ve erkeklerin ne denli aç olduklarını öğrendim!
dedikodunun allahını burda öğrendim.
gülünçlüğü burda öğrendim.
erkek mizah anlayışını daha iyi öğrendim.
capslerin dilini öğrendim.

başka da bir halt öğrenmedim valla. birkaç iyi insan tanımış oldum o açıdan mutluyum. yani diyorum ki; sen bu sözlüğü gözünde çok büyütme, küçültmede.. sev, koru.

öptüm, kib,byes.
inançsızların çok olduğunu öğrendik ne kadar kötü evet arkadaşiar bu adamları kurtarmak lazım yoksa sonları kötü .
bu kadar sapığın bir araya nasıl toplanabileceğini öğrendim.
Meme çeşitleri, başkada bişey yok.
Gercek hayatta asosyal olan ya da adam yerine konmayan tipler burda isim yapmaya gelmis %90 oyle. Bunu gozlemledim yani .
mütevazi oldukça Niteliksiz insanların ne ölçüde niteliksiz olduklarını öğrendim.
afedersin sözlük ama bi sik öğrenmedim.
(bkz: nasıl sikişilir)
kendinize ait konularda doğruları yazdığınızda insanların saygı gösterdiğini gördüm .tanımadığınız insanların size dertlerini anlatabildiğini gördüm .güzel insanlar tanıdım .ilginç fikirlerine şahit oldum .yaşımın insanlara güven verdiğini sevinerek gördüm .bir kısım yazarların adlarını öğrendim ,( onlar ifşa etmedikçe bende kalacak) azılı din düşmanları ve vatan hainleri hariç ,herkese gönlümde yer olabildiğini gördüm .benim için ilginç bir deneyim olduğunu itiraf etmeliyim .yanlızca açılan başlıkların çok azına entry girebiliyorum .yoksa söylenen her söze verilecek cevabımız vardırda .yıkılası hanede evladü iyal var .
ne kadar vurdurma meraklisi erkekler varmis, hayret yani..
Erkeklerin sandigimdan da güvenilmez olduklaridir suphesiz.
izmirli kızların patlak olması, onbirinci nesillerin biraz şey olması gibi önemli konular.
Bağımlılığın ne kadar kötü bir şey olduğunu. Bir aktiviteyle ilgilenirken ara ara ilgilenilmesi gerektiğini. Bu tür mecralarda fazla vakit geçirilince b.kunun çıktığını anladım.